شرکت های بزرگ جهان در حال توسعه بیشتر گام به گام و با سرعت در حال تغییر محیط زیست شرکت عظیم انجمن به دنبال کشیدن کسب و کار خود و ایجاد اشکال. نظم و کنترل زنجیره فرماندهی در حال حرکت است به طور فزاینده ای پر شور تمثیل به دنبال بهترین گزینه دیگر است. یک راه برای مقابله با افزایش سودآوری در شرکت بخش است “تولید ناب.” آن را دقیق راه برای مقابله با ایجاد که شامل بی پایان تلاش برای محدود کردن زباله در داخل مونتاژ چارچوب است. این یک ترتیبی سیستم ساخت و ساز ساخت روش است که به شرح زیر شدید معقول مثال مونتاژ موارد فقط زمانی که این درخواست ها نشان می دهد تا به عنوان مخالف به مونتاژ جلوتر از زمان و سهام. برنامه نویسی پیشرفت سیستم های بیولوژیکی شده است به همین ترتیب دوباره تصور توسط چالاک فلسفه که به شرح زیر تطبیقی مثال برای ایجاد برنامه نویسی اجازه انجمن به تدریج سودآور است. خوزه دوارت کارآفرین و Scrum Master از کاستاریکا بحث تفاوت اصلی بین دو سیستم.

ناب عمدی راه برای مقابله با, در حال اجرا یک شرکت از طریق یک آرایش از روشها و تمرینات. ایده ناب می آید از تولید ناب است که منظم ایجاد عمل است که در نظر دارد را از زباله در داخل مونتاژ روش برای بهبود سودآوری و بهره وری و زنده ماندن. ناب است که به تدریج شبیه به یک کاهش هزینه های استراتژی است که سازماندهی وفاداری مصرف کننده بیش از همه چیز. این مراکز در سراسر کشتن بی اهمیت دولت که superfluously صرف دارایی های بدون افزایش ارزش روش مونتاژ. توضیح می دهد دوآرته “فکر این است که کار فقط بر روی چیزهایی که مسئله به جای هدر دادن دارایی های بیهوده در گردهمایی تعهدات و اسناد و مدارک.” ناب علاوه بر این مراکز در سراسر یک سازمان چارچوب به اصرار این گروه به کار همه در همه, به عنوان مخالف به compartmentalizing آنها را به گسترش مهارت ها و بهبود سودآوری است.

چالاک است بیاختیار به خوبی شناخته شده در این محصول پیشرفت فضایی که انرژی مکرر تحقیقات و انتقادات تصفیه ساختمان تمرین جامد اقتدار و…. آن را اشاره به یک مقدار زیادی از کیفیت و استاندارد با دقت مشخص در Agile Manifesto. این ایده بستگی به تکیه که به شرح زیر تدریجی راه برای مقابله با برنامه نویسی پیشرفت ساختمان در کل تلاش مشترک بین این گروه و پایان دادن مشتریان. این یک تحول پیشبرد نسبت به برنامه نویسی بهبود ساخته شده است که مصرف کننده وفاداری بالا باید بیش از دیگران است. چالاک روش خواهد مجوز گروه به عنوان اغلب به عنوان امکان انتقال کدهای در کمی توده به عنوان مخالف در خوشه به دنبال مشتری انتقادات در استاندارد interims همه از طریق پیشرفت چرخه. این به سازگاری بهتر برای اجرای تغییر نیازهای هر زمان که در پیشرفت روش در امتداد این خطوط محدود کردن خطر از ناامیدی کامل. چالاک بستگی به تکیه استانداردهای حرفه ای با استفاده از اصطلاحات مخصوص یک صنف از تولید ناب به عنوان چالاک.

در حالی که چالاک بهبود تعیین کننده بخش بزرگی از استانداردهای خود را از تولید ناب به تناسب برنامه نویسی پیشرفت و راه دیگری در اطراف آنها هنوز هم متفاوت است کمی در چگونه کار می کنند. می افزاید: دوآرته “Agile محصول پیشرفت استراتژی است که تصویب یک استراتژی تکراری به آدرس مشتریان مسائل با تمرکز در آخرین مورد تا زمانی که درخواست ها مشخص است. ناب تمرکز بیشتر بر وفاداری مصرف کننده با شناخت و پاک کردن ‘muda,’ ژاپنی ها بیان برای هدر دادن و یا هر گونه اقدام که بلعد اضافی دارایی های بدون, از جمله هر گونه ارزش است.”

چالاک اشاره به بسیاری از استانداردها و کیفیت اشاره شده در Agile Manifesto. این یک سنگین وزن روش آن است که مراکز در اطراف کشف روش های بهتر برای ایجاد برنامه نویسی از طریق مشترک مشتری تلاش مردم و انجمن تجمعات و انتقادات گسترده اسناد و تکراری انتقال. چالاک پیشرفت بستگی به استراتژی ناب که پس از آن دوباره تأکید بر توزیع با روش بی فایده برای کار.

چالاک به دنبال یک روش تکراری راه برای مقابله با سرمایه گذاری مدیریت که شامل شکستن یک کار به کمی ماژول نامیده می شود اجرا می شود. این تصمیم به مناسبت رانده روش برای یک کار خاص مربوط به شرایط از طریق پاسخگو تغییرات هماهنگ تلاش و یادگیری مداوم. این پیشرفت بدون توقف تاکید بر بهبود و تست همه از طریق بهبود چرخه. ناب روش در اطراف مراکز ارائه کمی تغییرات مداوم در داخل مونتاژ به روش ساخت بهره وری.

چالاک چتر اصطلاح برای چند تکراری استراتژی برای برنامه نویسی پیشرفت از جمله Scrum, XP (Extreme Programming), FDD (ویژگی-Driven Development), کریستال, و این فقط آغاز است. هدف این است که برای ایجاد چیزی است که مطابق به پایان مشتری پیش نیاز. ناب چتر اصطلاح برای هر روشمند روش وابسته به تولید ناب و سیستم تولید تویوتا که ترکیب تکیه, توسعه, تولید ناب, ناب رویکرد ، هدف این است که برای از بین بردن هر روش که شامل نمی شود انگیزه ای به نحوی یا دیگر.

بزرگ انجمن ها و سازمان ها نیاز به یک جراحی کشیدن صورت به هم با سرعت در حال تغییر شرکت ها از سیستم های بیولوژیکی که نیاز به تدریج پیشرفته چارچوب راه اندازی برای شکست همیشه در حال تغییر مشتری پیش نیاز. تکیه پیشرفت یک روش برای سرعت بخشیدن به بهبود روش با در نظر گرفتن یک شات در چیزهایی است که موضوع و توزیع با هر آنچه که صرف بی معنی دارایی است که از جمله هر گونه ارزش است. ادعا میکند دوآرته “چالاک است یک راه منحصر به فرد برای مقابله با برنامه نویسی بهبود وابسته به استانداردهای تکیه پیشرفت که تاکید بر وفاداری مصرف کننده و همکاری میان گروه ها و پایان دادن مشتریان. با کسب و کار مقابله با مشکلات جدید به طور مداوم تشخیص صحیح روش اساسی تر از همیشه است.”

در مورد خوزه دانیل دوارت

خوزه دوارت است و در اصل از Heredia, Costa Rica. او شده است یک کارآفرین و صاحب کسب و کار برای بیش از 20 سال و تقسیم وقت خود را بین خود موجود عملیات و تحقیق در مورد امکانات جدید که در آن به سرمایه گذاری. زمانی که او نه اختصاص زمان خود را به کسب و کار او صرف زمان خود را با حمایت از همسر و دو فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im