خوزه دوارت ارائه می دهد پیشنهادات خود را برای راه اندازی به دنبال افزایش سرمایه

Category: وب وایر Comments: No comments

آن واز ساده تر از هر زمان دیگر به راه اندازی راه اندازی. با این حال جمع آوری کمک های مالی برای حمایت از تعهد میان به عنوان رقابت سنگین تری می شود آسان نیست. هیچ دلیل قانع کننده برای دیدن کشف دانه های نقدی به عنوان نامطلوب مانع هر چند و با وجود روش های مختلف به جلو در پایتخت. خوزه Duarte, یک کارآفرین موفق و دیرین تاجر از کاستاریکا, سهام بخشی از جاده های معمولی در دسترس است.

اولین و روشن ترین تصمیم گیری که در آن قابل تصور است به استفاده از خود را سرمایه گذاری. داشتن پوست “در بازی” شما را به تدریج جذاب به مناسبت شما نیاز به کشف کمک از خارج. این به این معنا نیست فروش خانه خود و یا وسیله نقلیه; با این حال, شما باید جستجو برای روش های دور قرار دادن پول نقد خود را اول است.

تجار متعدد به رشد و یا کسب و کار مربیگری برنامه به طوری که برای کشف سرمایه است. روشن دوآرته “شتاب دهنده می توان در تقریبا در هر کشور و ایجاد تعدادی از مناطق شهری هستند و علاوه بر این خانه به راه اندازی مراکز تکثير میباشند. وجود دارد حتی حاضر تسریع عوامل است.”

Crowdfunding است فرصت دیگری. این اجازه می دهد یک بازرگان بیشتر سازگاری و بودجه فرصت ها به خصوص در تقابل با کمک های مالی و یا متخصصان مالی ذخایر و می تواند به سرعت تصویب و کسب و کار. Crowdfunding اضافی مزیت داشتن این گزینه را به یک فوق العاده ترویج کانال.

یک شرکت مستقل اعتباری نیز می توانید فعال کردن یک کسب و کار برای به دست آوردن زمین. تأکید دوآرته “بسیاری تا کنون اذعان کرد که آنها می توانید ماجراجویی یا آسمانی همراه سرمایه سرمایه گذاری که ابتدا در هر صورت, در واقع, آن را بیشتر و سخت تر از بسیاری از آن را کشف کردن. بی بند و بار در حال پیشرفت به طور معمول به کار گرفته شده به سرعت و شرکت مستقل اعتبارات از سوی دولت نیز می تواند توان فوق العاده ای سرچشمه از کار سرمایه است.”

در همه صداقت, رفتن به عزیزان می تواند یک روش فوق العاده ای را به مطمئن شوید که در مورد سرمایه است. سعی کنید برای گرفتن پول نقد خود را – به دست آوردن آن و درمان ارز در یک روش مشابه شما را درمان اعتباری بانک. باید یک درک مناسب پیش نویس است که بیانگر تمام شرایط و ضوابط و پس از آن نشانه ای از آن را با وام متخصص.

در شانس فعال است که شما باید صندوق ذخیره بازنشستگی, شاید شما می توانید برخی از خارج برای حمایت از راه اندازی. این ممکن است بهترین تنظیم به عنوان بسیاری از برنامه های بازنشستگی باید شارژ پیشنهادات اولیه برای برداشت و در عین حال این امر باید مورد بررسی قرار گیرد برای هر وضعیت. “بررسی کنید که آیا بازنشستگی پشتیبانی ارائه می دهد ‘به عنوان هزینه کسب و کار راه اندازی’ که اجازه نقد به عقب کشیده برای اهداف کسب و کار با هیچ مجازات” روشن Duarte.

اگر عملی برای کسب و کار خاص تلاش در نظر گرفتن قبل از دستور. این اجازه خواهد داد که در کسب و کار شروع به گرفتن درآمد قبل از داشتن آیتم های آماده به حمل و نقل است. به یاد داشته باشید که این درخواست باید راضی باشد به همان سرعتی که می تواند اجازه و یا کسب و کار را به تپش در نهایت قبل از آن واقعا می شود روی زمین.

سعی کنید به عدم در دست دارایی های مالی و جلوگیری از شما را از زیر توهمات خود را به عنوان یک بازرگان. وجود دارد روش های مختلف به گمانه زنی برای گرفتن چیزهای در حال حرکت و با وجود این واقعیت است که پول نقد ممکن است به طور موثر آن را در هر مورد آمده اجازه شما برای توسعه کسب و کار خود و درست به فرم.

در مورد خوزه دانیل دوارت

خوزه دوارت است و در اصل از Heredia, Costa Rica. او شده است یک کارآفرین و صاحب کسب و کار برای بیش از 20 سال و تقسیم وقت خود را بین خود موجود عملیات و تحقیق در مورد امکانات جدید که در آن به سرمایه گذاری. زمانی که او نه اختصاص زمان خود را به کسب و کار او صرف زمان خود را با حمایت از همسر و دو فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>