بهره گرفتن از راهنمایی حقوقی برای یک کسب و کار می تواند یک مشکوک انجام است. فرد نیاز به هماهنگ کردن مسائل برای شرکت احتمالی منافع و تضمین می کنند که فرد مورد نظر را می بیند هر قانونی بخشی از کسب و کار. علاوه بر این فرد ممکن است در حال حاضر و دوباره نیاز به مدیریت هزینه های, یک روش است که می تواند در زمان رسیدگی می شود تنها با یک زن و شوهر از ساده پیشرفت. در هنگام انتخاب که آیا یا نه به طلب کردن مشاوره حقوقی, هزینه خواهد شد به طور مداوم بود فکر می کردم; اما نباید اصل مرکز. خوزه دوآرته دیرین کارآفرین و تاجر موفق از کاستاریکا ارائه می دهد برخی از جهت کسب و کارهای کوچک با توجه به خرید حقوقی بینش.

در حال انجام بررسی اجمالی کشف شده که بزرگترین خطرات کارآفرینان هستند و مسائل حقوقی. یک چهارم از کارآفرینان احساس نمی مطمئن شوید که مدیریت مشروعیت کسب و کار. در هر صورت صرف نظر از این لرزشی کسب و کار متفکرین نمی مشروع مربیان به عنوان به طور مداوم به عنوان آنها باید. توضیح? 51 درصد از تمام تاجران قبول است که کمک های حقوقی است که بیش از حد پرهزینه است.

می گوید دوآرته “عدم به نوبه خود به مشاور حقوقی است که به طور معمول گرانتر از قرارداد یک. در واقع قانونی کمک یک روش هوشمند برای صرفه جویی در پول برای کسب و کار شما. متعارف حقوقی مشاور می تواند به توانمند سازی شما برای خنثی کردن بالای, مسائل بعد از آن نقطه دور از شرایط موافقت نامه و تفاهم است که می تواند به شما پول هزینه کمک به شما با گرفتن یک معامله خوب در کسب و کار اجاره و این تنها آغاز است.”

چند حقوقی مشاوران لایحه ساعتی از روز به روز و برخی در یک ماه به ماه یا سه ماهه نگهدارنده. مشاوران حقوقی ممکن است در صورت مانند سطح شارژ هزینه های استاندارد مشاغل مانند توافقنامه را نقد کنید. با وجود آنچه که سیستم خود را مشاور با استفاده از ژست های صحیح سوالات به منظور بررسی شما را در درک تفاوت های ظریف. مثلا اگر مشاور حقوقی دارای دستیاران تعیین اگر شما صورتحساب خود را برای کار در این وکیل نرخ. به طور مشابه, دریافت برخی از اطلاعات در مورد چیزهای اضافی — یک زن و شوهر از وکلا را تصویب هزینه فکس و کپی به مشتری در حالی که دیگران نمی خواهد.

زمان پول است برای یک وکیل بنابراین هنگامی که شما ملاقات و یا برقراری ارتباط با او و یا او را آماده برای نگه داشتن زمان به عنوان کوتاه که ممکن است بسته به شرایط. یک لیست از آنچه شما نیاز جلوتر از زمان بنابراین شما بحر تفکر غوطهور شدن که هر چیزی که شما نیاز به درخواست.

کمتر کار مشاور حقوقی نیاز به انجام کمتر شما می خواهید برای شارژ. به مشاور گزارش های مورد نیاز قبل از ملاقات چشم به چشم. “باید اطلاعات خود را همه با هم” متحده Duarte. “ارسال یک نقطه به نقطه ایمیل به جای 17 آنهایی که کوتاه با سوالات متعدد. مانند هر عامل مشاوران درک آن را هنگامی که شما را به حرکت خود را کمتر غیر قابل پیش بینی.”

اگر شما یک غیر قابل پیش بینی انجام با یک مشاور حقوقی تقاضا از هم جدا لایحه. رفتن بیش از آن در جزئیات به تضمین می کنند که وجود ندارد هر گونه اشتباه و که شما را در درک همه اتهامات ذکر شده است.

برخی از صاحبان کسب و کار در حال شدت دستپاچه به صحبت با مشاور حقوقی خود را در نور از امکان شارژ بودن به طوری که آنها اجازه دهید مسائل کمی بیشتر تبدیل. آن را یک نقطه به صحبت با مشاور حقوقی قابل اعتماد – با این حال سرعت و بالا بردن هر گونه مسائل. به این ترتیب شما می توانید مسائل را از اولین نقطه شروع و ماجراجویی باز کردن راههای ورودی برای بهبود آنها افزایش یابد.

مقایسه مراحل است که شما با استفاده از مدیریت هزینه ها علاوه بر کمک به شما با اجتناب از ذکر تعدادی از شکست است که مشتریان زیادی از زمان احساس. کسانی که شکست از محدوده مالی و روابط عمومی بار است که می توانید از ظهور انجام مبارزه با پرونده های حقوقی به صورت چشمگیر دوره از زمان (هنگامی که شما انجام داده اند می تواند آن را یک معامله بزرگ که قبلا و ذخیره نامحدود دلار و ساعت) به مبادلات که محو از overlawyering. شامل دوآرته “شما می توانید حفظ استراتژیک فاصله از تصورات غلط در میان شما و مشاور حقوقی با صحبت کردن به طور منظم. با ساخت درک خواسته از ابتدا شما – فقط به عنوان مشاور حقوقی – را بسیار بهبود وضعیت برای مقابله با موانع قانونی است که ممکن است پدیدار شود.”

در مورد خوزه دانیل دوارت

خوزه دوارت است و در اصل از Heredia, Costa Rica. او شده است یک کارآفرین و صاحب کسب و کار برای بیش از 20 سال و تقسیم وقت خود را بین خود موجود عملیات و تحقیق در مورد امکانات جدید که در آن به سرمایه گذاری. زمانی که او نه اختصاص زمان خود را به کسب و کار او صرف زمان خود را با حمایت از همسر و دو فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de