جی پی مورگان سیتی گروپ جشن مشتقات حقوق صاحبان سهام در هراس ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تاریخی و وحشت در بازارهای بورس جهانی باعث شده است ثروت برای برخی از بزرگترین بانک های سرمایه گذاری.

JPMorgan Chase & Co. و Citigroup Inc. اضافه شده در حدود 500 میلیون دلار درآمد حاصل از مشتقات حقوق صاحبان سهام معاملاتی سال-به-تاریخ در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 مردم آشنا با این موضوع گفت. تجارت رسید چراکه سرمایه گذاران با عجله به شرط بندی بر روی سهام حرکت می کند و محافظت از دارایی های خود را.

گسترش coronavirus کشته شدن هزاران roiled اقتصاد جهانی و ایتالیا مجبور به اعلام یک مستند در سراسر کشور. اما برای دیوار و خیابان های تجاری که تکیه بر نوسانات سود تولید آشفتگی فرصت بعد از بانک های سرمایه گذاری بلند bemoaned آرامش بازار در سال های اخیر است.


پاتریک برتون سخنگوی JPMorgan در لندن کاهش یافته است به نظر به عنوان Edwina frawley می-Gangahar سخنگوی سیتی گروپ.

جی پی مورگان تولید شده حدود 300 میلیون دلار درآمد اضافی تا کنون این سال, از جمله حدود 50 میلیون دلار در یک روز معاملاتی در اواخر فوریه با توجه به افرادی که نخواست نامش فاش شود به عنوان اطلاعات خصوصی هستند. سیتی گروپ ساخته شده بین $150 میلیون و 200 میلیون دلاری به مردم گفت.

اخیر نوسانات در سهام آمریکا قیمت رتبه در میان برخی از بزرگترین در بازار تاریخ به عنوان سرمایه گذاران مبارزه با خرید اینترنتی از coronavirus و قیمت نفت جنگ. که باعث افزایش تقاضا برای مشتقات حقوق صاحبان سهام است که اجازه می دهد سرمایه گذاران را پیچیده شرط در سهام و نوسانات در بازارهای سهام و محافظت در برابر ضرر و زیان است.

ادامه مطلب: نوسانات ترین ستون در هفته های تکان دهنده Reversals

تجارت در گزینه های مربوط به S&P 500 شاخص در میان محبوب ترین مشتقات حقوق صاحبان سهام رسید به رکورد بیش از 3.5 میلیون قرارداد در ماه فوریه است. CBOE Volatility Index شروع به پریدن کرد و به بالاترین سطح از سال 2008 در روز دوشنبه.

بازار سهام هرج و مرج به معنی سهام مشتق درآمد ممکن است ضربه محکم و ناگهانی از سال گذشته افت. وال استریت بانک های تولید شده حدود 12 میلیارد دلار از مشتقات حقوق صاحبان سهام در سال 2019 17% کاهش در یک سال گذشته با توجه به تحقیقات شرکت ائتلاف توسعه با مسئولیت محدود.

“این یک شروع خوب برای سال” گفت: Amrit شاهاني در ائتلاف در لندن است. “انتظار ما این است که از آن خواهد شد بهتر از 2019.”

S&P 500 به دست آورد تا آنجا که 3.7 درصد در اوایل معاملات نیویورک—پس از سقوط روز دوشنبه—به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وی اعلام خواهد کرد “قابل توجهی” اقتصادی اقدامات روز سه شنبه در پاسخ به این ویروس. ارتجاعی شک و تردید عمل به عنوان نشانه ای نصب شده که محرک است نه قریب الوقوع است.

در حالی که معامله گران تمایل نوسانات ناگهانی نوسانات می تواند منجر به ضرر و زیان برای بانک ها به عنوان به خوبی. BNP Paribas SA, بزرگترین بانک فرانسوی را از دست داده حدود 80 میلیون حقوق صاحبان سهام-مشتق معاملات بیش از چند روز در ماه دسامبر سال 2018 پس از بازارهای شد whipsawed تجارت تنش بین ایالات متحده و چین است.

جی پی مورگان مستقر در نیویورک است که بزرگترین بازیکن در مشتقات حقوق صاحبان سهام ائتلاف داده ها نشان می دهد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>