جی پی مورگان کاهش سهام در تخصیص دارایی در ویروس خرید اینترنتی

سرمایه گذاران باید tamp پایین در معرض خطر در پرتفوی خود را به عنوان تاثیر اقتصادی از coronavirus آشکار با توجه به JPMorgan Chase & Co.

بازار می تواند به سمت چپ آسیب پذیر به کروناویروس مشکلات در چین استراتژیست از جمله Nikolaos Panigirtzoglou مارکو Kolanovic و جان Normand نوشت: در یک توجه داشته باشید در اواخر روز شنبه. آنها توصیه می شود reining در خطر نمونه کارها توسط پیرایش اضافه وزن خود را تماس روی سهام به 5 درصد نسبت به یک معیار تخصیص از 7% و برش کم وزن در اوراق قرضه شرکت های بزرگ به منهای 5 درصد از منفی 7 درصد.

این حرکت به عنوان جی پی مورگان می بیند یک فرصت قابل توجهی از غیر منتظره دوباره شتاب جدید کروناویروس موارد به بازگشایی کارخانه در چین و بیشتر مردم در تماس با هر یک از دیگر. اگر کارخانه ها موفق به بازگشایی اقتصادی تاثیر می تواند ثابت کند بسیار شدید آنها گفت.


“هر مجدد شتاب در coronavirus موارد به عنوان یک نتیجه از کارخانه re-دهانه و یا هر گونه تاخیر در re-دهانه فراتر از هفته آینده خواهد هر دو منفی برای بازار” در این گزارش است. “با وجود این هفته بازار سهام دوباره بجای اول برگشتن ما تمایلی به تعقیب و گریز کوتاه مدت حرکت و بازگشت به بالا سهام مواجهه ما توصیه کرده بود که در پایان سال گذشته است. ما از نظر تاکتیکی تر و تمیز خطر نمونه کارها ما بیشتر است.”

سرمایه گذاران نهادی مانند تجارت کالا مشاوران و دیگر معامله گران حرکت به احتمال زیاد هنوز هم باید افزایش موقعیت خود را در ایالات متحده آتی بنحوی قابل توجه اتاق به انتشار بیشتر اخبار منفی اگر کارخانه چینی تعطیلی طولانی تر از حال حاضر انتظار می رود, جی پی مورگان گفت. بورس های جهانی به دست آورده اند به مدت چهار روز مستقیم پس از یک شیب هفته گذشته است.

“اقتصادی سرریز از چین به سایر نقاط جهان در این رویداد جانبی سناریو به احتمال زیاد به طور قابل توجهی” از استراتژیست گفت. “جهانی PMIs به ناچار نگاهی به آمار در آینده منتشر تیرگی ماکرو تصویر برای حداقل بعد از یک تا دو ماه. این می تواند حذف از ماکرو تصویر مثبت از ضربه های جهانی شاخص مدیران خرید بخش ارتجاعی که رو سهام و مخاطره آمیز بازار پس از ماه اکتبر گذشته.”

علاوه بر تغییرات در حقوق صاحبان سهام و شرکت های بزرگ-باند تخصیص JPMorgan خارج شد آن کم وزن طلا در کالاها به عنوان آن را می بیند و خرده مرکزی-بانک جریان ارائه حمایت های پایدار.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید