جی پی مورگان استخدام سرمایه یک Haus منجر به فن آوری دیجیتال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

JPMorgan Chase & Co. پر رهبری خالی در آن دیجیتال-بانکداری تیم با استخدام از یک سرمایه این صنعت پوستر کودک برای نوآوری در فن آوری.

گیل هاوس شروع می شود در هفته آینده به عنوان رئیس فن آوری دیجیتال برای مصرف کننده بانک با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است. او اخیرا افسر ارشد فناوری شرکت محصولات و سیستم عامل در یک سرمایه مالی پارسیان گفت: مردم که نمی خواست فاش شود به دلیل تغییر نشده است ساخته شده است.

Haus جایگزین جیمز جوان که در اوایل این ماه نقل مکان به یک نقش جدید پیشرو تکنولوژی برای شرکت ها و بانک سرمایه گذاری آسیا-اقیانوسیه تیم. سه رهبر در جی پی مورگان دیجیتال-استراتژی تیم را ترک گروه در هفته های اخیر است که بانک به اتاق خود تجدید نظر راهکار پس از رها کردن آزمایش های مختلف از جمله بانک های دیجیتال فین و تعقیب و گریز پرداخت و برنامه های سال گذشته است.


بانک ها را تحت فشار بوده است به reformulate استراتژی به عنوان upstarts و تکنولوژی غول تاخت و تاز به بانکی توسط ارزانتر و سرعت ارائه محصولات و خدمات به مشتریان.

Haus نظارت بسیاری از تلاش برای تبدیل سرمایه یکی از بانک برای یک شرکت نرم افزار با به روز رسانی میراث فن آوری های در حال حرکت سیستم به ابر و آزمایش با روش های مختلف با استفاده از داده ها. در جی پی مورگان او را مسئول ساختمان و عامل مصرف کننده بانک دیجیتال پلت فرم.

“سرمایه یکی شده است یکی از پیشرفته ترین در اطراف ابر در حال زیرک و ابتکاری با رابط های برنامه کاربردی — من فکر می کنم جی پی مورگان تلاش کرده است به انجام است که به طور موثر” گفت: David پول سر از خدمات مالی مرکز تعالی در Publicis Sapient که کمک می کند تا راهنمای بانک ها از طریق دیجیتال تحولات. “ما دیده ایم برخی از کامل حوادث با فین با تعقیب پرداخت, با در عرشه. من فکر می کنم رهبری او می تواند یک فرصت برای باز کردن تعقیب برای همکاری است.”

Haus گزارش خواهد شد به روهان امین رئیس افسر اطلاعات برای مصرف کننده بانک و همکاری نزدیک با آلیسون آبجو به تازگی ضرب مدیر اجرایی دیجیتال با توجه به یکی از مردم است.

بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا است فشار به آن را آسان تر برای مشتریان به باز کردن حساب ارسال و صرف پول و سرمایه گذاری و مدیریت امور مالی خود را بدون نیاز به راه رفتن به یک شعبه دارد. مانند دیگر بانک ها این کار را برای تحکیم اطلاعات در مشتری درآمد و دارایی ها و هزینه های عادات به هدف قرار دادن آنها را با شخصی از قبل تایید شده ارائه می دهد برای وام.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>