جی پی مورگان می پیوندد گلدمن در برش سود تخمین زده شده برای S&P 500

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

گسترش سریع coronavirus ساخته شده سهام استراتژیست در Goldman Sachs Group Inc. و JPMorgan Chase & Co. بریده بریده چشم انداز خود را برای شرکت های بزرگ ایالات متحده رشد سود به عنوان اپیدمی کارائی درآمد و فرورفتگی اقتصاد جهانی است.

“ما پیش بینی کاهش می یابد منعکس کننده کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در سه ماهه اول پایان پایین تر تقاضا برای صادر کنندگان ایالات متحده آمریکا زنجیره تامین و اختلال رکود در ایالات متحده فعالیت های اقتصادی و افزایش عدم اطمینان” گلدمن استراتژیست رهبری دیوید Kostin نوشت: در یادداشت روز شنبه.

بیشتر و بیشتر شرکت ها از جمله اپل وارز. مسترکارت, Inc. و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. شروع به هشدار دادن به سرمایه گذاران در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در سود خود را به چشم انداز. این ویروس به یاد جهان چگونه در معرض عمده ایالات متحده شرکت های چینی تامین و ثبات اقتصادی.


Goldman استراتژیست های خود را کاهش پایه درآمد هر سهم برآورد با 5.2 درصد به $165 برای این سال به نمایندگی از صفر رشد و کاهش پیش بینی برای سال آینده 4.4% به 175 دلار نشان می دهد که افزایش 6٪. که در مقایسه با پیش بینی یک 7.9 درصدی درآمد در سال 2020 در میان شرکت ها در شاخص S&P 500 با توجه به بلومبرگ برآورد و 11 درصد رشد 2021.

بازار سهام ایالات متحده خواهد شد یکی دیگر از 7 درصد از روز شنبه در کوتاه مدت به عنوان سرمایه گذار و نگرانی از گسترش coronavirus سوخت عجله به گنجينه آمریکا غرق شدن در عملکرد به 1% با توجه به گلدمن. اما در پایان سال, S&P 500 را دوباره بجای اول برگشتن به 3400 است که حدود 9 درصد بالاتر از سطح فعلی به عنوان کاهش بازده اوراق قرضه خواهد شد و جبران کاهش درآمد آنها گفت. معیار تمدید آن رکود برای ششمین روز در روز پنج شنبه دست به اندازه 2.8%.

این استراتژیست توصیه می شود سرمایه گذاران تغییر بیشتر دفاعی ایالات متحده در بخش نور از کاهش رشد اقتصادی است. آنها مطرح املاک و مستغلات به اضافه وزن و آب و برق برای خنثی در حالی که برش صنعتی به خنثی و کاهش financials به کم وزن.

تحلیلگران گلدمن ندارد و تنها آنهایی که کاهش درآمد خود را چشم انداز در روز پنج شنبه. Dubravko Lakos-Bujas یک استراتژیست در JPMorgan Chase & Co., همچنین کمرنگ خود پیش بینی سود با استناد به تاثیر منفی از coronavirus. شرکت ها در شاخص S&P 500 در حال حاضر انتظار می رود برای به دست آوردن 174 دلار یک به اشتراک گذاری این سال از 180 دلار برآورد شده و پیش از آن.

در همان زمان Lakos-Bujas خود را نگه داشته تا پایان سال قیمت هدف برای معیار شاخص در 3,400 گفت: جهانی پولی و محرک های مالی خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به حمایت از سهام.

“در حالی که از آن آسان است به نوبه خود محتاط در بازار پس از 10% افت ما استدلال می کنند سرمایه گذاران نباید تخفیف سود اعلام شده و اعلام نشده سیاست جهانی پاسخ هستند که به احتمال زیاد بیشتر از دوام بیاورید تاثیر COVID-19,” جی پی مورگان استراتژیست نوشت.

انگلستان و سوئیس و کره جنوبی در میان کشورهایی که گزارش شده عفونت های جدید این هفته. ایالات متحده شناسایی اولین coronavirus مورد که نمی تواند به روابط شناخته شده شیوع به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید آمریکایی ها آنها را به صورت کمی در خطر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>