جی پی مورگان می پیوندد عجله برای جلوگیری از سفر جهانی به عنوان ویروس گسترش می یابد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

JPMorgan Chase & Co. پیشتر غیر ضروری سفر در سطح جهانی و پیوستن به یک رشته از دیگر شرکت غول در محدود کردن سفر کسب و کار به عنوان گسترش coronavirus خطر تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

به دلیل گسترش گسترش ویروس آن را در حال حاضر “محدود کردن تمام مسافرت های بین المللی برای سفر ضروری فقط” نیویورک-بر اساس بانک گفت: در یک یادداشت توزیع به کارکنان تایید شده توسط سخنگویان. حرکت علامت تشدید در سفر خود را از اقدامات احتیاطی که قبلا محدود به مناطق که در آن از گسترش این ویروس شده است سنگین ترین جمله نقاط آسیا و شمال ایتالیا.

بانک ها در سراسر جهان هستند اقدام به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید کسب و کار خود را در حال اجرا به عنوان ویروس گسترش محدود کردن سفر تقسیم تیم ها و معامله گران را به مکان های مختلف و quarantining کارکنان. شیوع است متوقف گسترده نوار معامله را در آسیا بلکه در وال استریت. بانک ها از جمله HSBC Holdings Plc نیز هشدار داد ویروس ممکن است آنها را وادار به کنار پول بیشتر برای خصمانه وام.


خارج از جهان بانکی شرکت اعم از بزرگترین معامله گر از محصولات کشاورزی به بزرگترین شرکت نوشیدنی و غذایی نیز به حالت تعلیق در سفر کسب و کار و افزایش خطر برای اقتصاد جهانی به بازارهای بین المللی. Nestle SA کارفرما از 291,000 مردم در سراسر جهان یکی از اولین شرکت های چند ملیتی به گام قاطع از توقف سفر کسب و کار.

Coronavirus است که در حال حاضر در “قاطع” مرحله با پتانسیل تبدیل به یک بیماری همه گیر سر از سازمان بهداشت جهانی گفت: در ژنو در روز پنج شنبه. در آسیا این ویروس در حال گسترش در کشورهای خارج از چین که در آن موارد جدید در حال کاهش است. ژاپن اعلام کرد که تمام مدارس در حالی که کره جنوبی عفونت را در صدر 2,000. این گسترش در اروپا و خاورمیانه با دیگر کشورها از جمله ایتالیا, ایران و سوئد گزارش بیشتر موارد. نیجریه خود را تایید کرد اولین بار, عفونت, اولین گزارش در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

“شیوع بیماری می تواند در هر جهت بر ما چگونه آن را اداره کند” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در این گروه روزانه مطبوعاتی در ژنو است.

در آن یادداشت, جی پی مورگان گفت: قبل از تصمیم گیری در سفر کارکنان آن باید در نظر بگیرید که آیا در این جلسه می توان به تعویق افتاد از راه دور انجام می شود و اگر این سفر مطرح خواهد شد شخصی و یا شرکت گسترده خطر است. “کارکنان تشویق می شوند تا خود را به لپ تاپ و کابل برق خانه آزمون خود از راه دور دسترسی به قابلیت های” بانک گفت. وام دهنده است 256,000 کارکنان در سطح جهان است.

دیگر بانک ها نیز در نظر گرفتن اقدامات است. Credit Suisse Group AG آغاز کرده است به تقسیم آن کارگران در کره جنوبی به دفاتر مختلف برای اطمینان از کسب و کار می توانید در ادامه در حالی که وام دهندگان از جمله Deutsche Bank AG و Goldman Sachs Group Inc. محدود سفر به ایتالیا بدترین ضربه ملت در اروپا است. Nomura Holdings, Inc. خواسته است تا کارکنان خود را به خودداری از سفر غیر ضروری به کشورهای درگیر با این ویروس.

UBS گروه AG قرار داده و کره جنوبی در یک به اصطلاح سطح 2 به عنوان بخشی از آن را تداوم کسب و کار برنامه ریزی در خط با هنگ کنگ و سنگاپور. در HSBC کره جنوبی است که تاریخ به عنوان “افزایش احتیاط” به معنی سفر کسب و کار می توانید در ادامه اما کارکنان باید تجدید نظر نیاز برای سفر و جلوگیری از سنگین ترین آمار مناطق Daegu و Gyeongbuk سخنگوی گفت. مورگان استنلی نیز محدود شده سفر به و از کره جنوبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>