جی پی مورگان می گوید: اوراق قرضه به رکود دامن زدن به بازگشت به cyclicals

فروش در اوراق قرضه میان بهبود اصول اقتصادی می تواند دوره ای سهام به ویژه در نیمه دوم سال 2020 با توجه به استراتژیست در JPMorgan Chase & Co.

بازار اوراق قرضه است که به دنبال “پیش خرید” حتی در زمینه coronavirus نگرانی گفت: تحلیلگران که پیش بینی است که یک بهبود در تولید پس از آمریکا و چین تعرفه بس و افزایش بازده اوراق قرضه در اواخر سال جاری خواهد سوخت سود در بخش های حساس به رشد اقتصادی است.

“در کوتاه مدت آنها ممکن است باقی می ماند گروگان به کروناویروس سرفصل اما اعتقاد ما بر این است که بازده اوراق قرضه بالاتر خواهد بود به نیمه دوم گفت:” استراتژیست رهبری Mislav Matejka.


هفته گذشته خوش بینی است که رشد اقتصاد جهانی به اندازه کافی قوی برای آب و هوا تاثیر coronavirus همراه با مثبت درآمد شرکت ها شگفتی موجب افزایش بازده اوراق قرضه دولت و تجمع در دوره ای سهام در آمریکا و اروپا است. خلق و خوی تاریک در روز دوشنبه و خزانه و اوراق قرضه اروپایی پیشرفته به عنوان موارد coronavirus در خارج از چین به افزایش ادامه داد.

اروپایی cyclicals عملکرد بهتری نسبت به defensives به مدت چهار ماه در یک ردیف در پایان سال گذشته به عنوان خطر در تجمع و خوش بینی در مورد ایالات متحده-چین تجارت معامله موجب یک سرمایه گذار تغییر جهت بیشتر فرار کردند. این jubilance آمد به توقف ناگهانی در ژانویه زمانی که نگرانی در مورد گسترش سریع چین coronavirus فرستاده بازار به اوراق قرضه و امن تر سهام.

هم ارزان تر و به اصطلاح ارزش سهام و ادواری بخش باید یک ارتباط قوی به جهت بازدهی اوراق قرضه. بانک ها به خصوص انتظار برای بهره مندی از یک افزایش در بازده با توجه به جی پی مورگان.

در حالی که جهانی و صندوق های سهام را دیده خالص جریان این سال آنها معادل کمتر از نیمی از حدود 90 میلیارد دلار اوراق قرضه که بودجه دریافت کرده اند با توجه به EPFR جهانی و بانک مرکزی امریکا شرکت داده است. در سال گذشته با وجود سهام تجمع سرمایه گذار اولویت برای اوراق قرضه بود به خصوص آشکار با اضافات از تقریبا 500 میلیارد دلار در حالی که صندوق های سهام از دست رفته حدود 167 میلیارد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید