جی پی مورگان می گوید تجمع در Treasurys ممکن است در نزدیکی نقطه عطف

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Treasurys ممکن است یکی از آخرین تجمع قبل از تبدیل با توجه به ویژگی های استراتژیست در جی پی مورگان چیس.

سیگنال های فروش باعث شده در آمریکا بازارهای سهام ممکن است منجر به افزایش نوسانات و بیشتر اشتها برای ایمنی از درآمد ثابت قبل از سرمایه گذاران جلو و عقب با توجه به جیسون هانتر و Alix Tepper Floman که نظارت بر داده ها برای تشخیص روند بازار.

“در حالی که وزارت خزانه داری تکنیکی در حال گرفتن بیشتر در خط با راه اندازی است که نشان می دهد دسامبر-ژانویه تجمع اجرا شده آن دوره ما آگاه است که در کوتاه مدت شاخص S&P 500 عقب نشینی می توانید درایو آخرین بریده بریده نفس کشیدن پرواز-به-کیفیت جریان را” استراتژیست نوشت: در گزارش فوریه. 21.


وزارت خزانه داری بازده 10 ساله کاهش یافته است بیش از 40 واحد از سال شروع به عنوان کم به عنوان 1.38% دوشنبه به عنوان نگرانی در مورد رشد اقتصادی تاثیر ناشی از شیوع کروناویروس. صندوق بین المللی پول روز شنبه گفت که آن را قطع کرده و پیش بینی خود را برای رشد اقتصاد جهانی.

30 سال عملکرد کاهش یافت و به رکورد پایین Feb. 21 و تمدید رها دوشنبه به عنوان ویروس شیوع بدتر خارج از چین است.

بسیاری از سرمایه گذاران همچنان به انتظار بازده به افت بیشتر با مدیریت دارایی یکی از دیدن 10 سال در صفر و احتمالا ظرف دو سال و بلکراک گفت Treasurys هستند “انعطاف پذیری بازی است که حس می کند.”

برای جی پی مورگان ویژگی های استراتژیست وجود دارد هم می تواند کاهش شدید برای بازده 10 ساله از زمان 1.47% نسبت به طیف وسیعی از 1.29% به 1.36% یا افزایش از طریق 1.54% به 1.58% که حمایت و تایید تغییر روند است.

از زمان راه اندازی “برگ ما به دنبال فرکانس بالا قیمت عمل است که نشان می دهد خرید فشار خستگی” از استراتژیست نوشت. “آخرین مرحله می تواند یک doozy.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>