جی پی مورگان می بیند احیای وام مسکن بعد از سالها از آرام زیان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک سال پیش JPMorgan Chase & Co. تا به حال فقط در ایالات متحده سود بانکی رکورد اما رهبران یکی از ناب ترین آن کسب و کار به مراتب از بالا سوار.

“در اوایل سال 2019 شد افسرده زمان برای بسیاری از ما” رابرت Segnini رئیس خرده فروشی و مصرف کننده مستقیم اختصاصی وام مسکن گفت: کارکنان داخلی تاون هال در این ماه. “وجود دارد هیچ مسیر واقعی رو به جلو است و ما نمی دیدن یک راه برای پول به 2020.”

این شرکت تا به حال hemorrhaged حدود 850 میلیون دلار در سال 2018 منشاء صفحه اصلی وام از طریق آن خرده کانال Segnini گفت: با توجه به کسانی که شنیده اند ، در سال گذشته هزینه کاهش و افت نرخ بهره کمک خار بازیابی اجازه می دهد مدیران به بخش خصوصی پیش بینی است که تا سال 2020 خواهد در نهایت علامت باز گشت.


“ما می تواند از بیش از یک دوره دو ساله از دست دادن تقریبا یک میلیارد دلار برای شکستن حتی به نوع ساخت $300-plus میلیون” Segnini گفت. “اقتصاد در حال کار برای ما در سال 2020 است. ما چگونه سرمایه گذاری در آن و فیلم های پرفروش سال؟”

با نرخ بهره و نرخ بیکاری در پایین سنگ پایین و ارزش خانه افزایش بخشی از JPMorgan خرده فروشی کسب و کار است که مبادرت به فروش خانه وام به مصرف کنندگان—یا زمانی که آنها راه رفتن به یک شعبه و یا زمانی که آنها تماس بگیرید و یا درخواست آنلاین—ساخته شده از پول در ماه گذشته به مناسبت اولین سود ژانویه در پنج سال مردم گفت: درخواست نمی شود به شناسایی بحث شماره داخلی.

بانک خانه-وام کسب و کار نشسته در داخل مصرف کننده بانک و متشکل از سه بخش: وام مسکن originations وام مسکن, خدمات و اوراق بهادار از وام های املاک و مستغلات نگه داشته و بر روی بانک کتاب. به عنوان یک کل خانه-وام واحد شده است سود هر سال به مدت حداقل پنج سال به گفته سخنگوی شرکت تریش Wexler که کاهش یافته است به بحث در مورد منشاء درآمد. جی پی مورگان که میزبانی آن سالانه سرمایه گذار روز سه شنبه—گزارش درآمد برای کسب و کار, اما نه سود و زیان.


“استراتژی ما شده است و پاک کردن بیش از پنج سال گذشته—ساخت با کیفیت بالا و کاهش ریسک کسب و کار برای این واقعا مهم محصول برای مشتریان” Wexler گفت: در یک ایمیل. “ما احساس خوبی در مورد پیشرفت ما هستند و دقیقا همان جایی که ما می خواهیم به در حال حاضر. ما ساخته شده یک پایه محکم با دیجیتال تجربه است که ما در حال استقرار در مقیاس بزرگ. ما باید تمام عناصر در محل در حال حاضر به ما خوش بینانه در مورد 2020 و فراتر از آن.”

هنوز گذشته ضعف در منشاء نشان می دهد تا چه حد از بانک مبارزات در یک کسب و کار است که بارها خشم خود را از رئیس اجرایی جیمی Dimon. دست و پا چلفتی مقررات ساخته شده است آن را سخت تر برای بانک ها به قرض دادن و گران برای مشتاق homebuyers امید به بازار Dimon گفت: در سخنرانی ها و نامه ها به سهامداران است. جی پی مورگان را اقتصاددانان برآورد شده است که “به درستی طراحی شده” وام صنعت می تواند تولید بیش از 1 تریلیون دلار اضافی در وام Dimon گفت: سال گذشته است.

“از آنجا که از این مسائل مهم ما به شدت بررسی نقش ما در منشاء خدماتی و برگزاری وام مسکن,” او نوشت: در نامه خود به سهامداران در ماه آوریل گذشته. “شانس در حال افزایش است که ما نیاز به مادی ما تغییر استراتژی وام مسکن رفتن به جلو است.”


با وجود افزایش پیچیدگی و هزینه بانک ها را در طول تاریخ توجیه ماندن در خانه وام و گفت آن را به ارمغان می آورد در کسب و کار دیگر.

نشانه هایی از چرخش باید به عنوان یک شگفتی به افراد داخلی که در اواخر سال گذشته انتظار می رود منشاء به بی ثمر باقی می ماند به 2020. در سال گذشته سرمایه گذار بعد مایک Weinbach واحد مدیر عامل شرکت در آن زمان گفت: کوچکتر منشاء بازار و افزایش دیجیتالی تا به حال تحت فشار قرار دادن حاشیه ها و افزایش هزینه منشاء وام.

“در پرتو این چالش محیط زیست ما که عمدی در موقعیت ما در سراسر کسب و کار” گفت: Weinbach که می خواهم اجرا کسب و کار از سال 2016 و سمت چپ ماه گذشته برای یک کار در رقیب Wells Fargo & Co. او به جای علامت o’donovan.

ادامه مطلب: جی پی مورگان شیفت مصرف کننده-اعطای وام تیم پس از خروج

یک سال بعد مدیران پایگاه انتظارات خود را در هزینه کاهش و خوش بینی است که پایین ترین نرخ وام مسکن در سه سال خواهد خار مالکان بیشتر به تشکیلات جدید بکار تجاری روند رو به درآمد در سال گذشته نیمه دوم مردم گفت. بانک منشاء کسب و کار تمایل به بهره مندی زمانی که نرخ پایین در حالی که خدمات خود را در عملیات بهتر است زمانی که نرخ بهره بالا برود. این دو دیده می شود به عنوان هجز در برابر هر یک از دیگر.


ماریان دریاچه که نظارت بر همه وام های مصرف کننده پس ممکن است موجب یک استراتژی ساده برای مدیران میانی: کاهش هزینه ها و فروش وام خانه بیشتر به مشتریان که در حال حاضر اصلی ارتباط بانکی با بانک به گفته افراد آشنا با استراتژی است.

جی پی مورگان سرچشمه $51 میلیارد دلار از وام خانه از طریق آن کانال خرده فروشی در سال گذشته افزایش 33% و برای اولین بار پس از سال 2016 حجم افزایش یافته است. از جمله وام مسکن از طریق خبرنگار کانال های که در آن بانک اقدام به خرید وام از وام دهندگان دیگر کل رز 32 ٪ به $105.2 میلیارد دلار است.

هنوز هم سهم بازار خود را از originations است کم خونی برای ملت بزرگترین بانک به مقدار فقط 5 درصد در سه ماهه گذشته با توجه به داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ. که در مقایسه با اوج از 25 درصد در سال 2006.

جی پی مورگان بود به سختی و به تنهایی در عقب کشیدن. در سراسر صنعت بانکداری مقررات پیچیده و سخت تر سرمایه قوانین پس از بحران مالی قرار دادن فشار بر آنچه یک بار عمده سود مرکز. به عنوان بزرگترین بانک های کوچک عملیات و عقب کشیده از ریسک گوشه و بازار در پاسخ به نظارتی بررسی غیر بانکی وام دهندگان مانند Quicken Loans, Inc. و tns, inc. Financial Services Inc. elbowed راه خود را در.


بانک های بزرگ تلاش کرده اند به تغییر هزینه ها در میان یک کاهش در حجم و نمی سرچشمه به عنوان بسیاری از وام های مسکن را از طریق برنامه های دولت که تمایل به بیشتر سودآور گفت: جیم کامرون شریک ارشد در Stratmor گروه مسکن-صنعت مشاوره شرکت.

“آن را مانند رانندگی یک کش—بانک های بزرگ و قابل توجهی داشته سربار و آنها نه به عنوان زیرک به عنوان کوچکتر غیر بانکی وام دهندگان” کامرون گفت.

تا سال 2018 به عنوان نرخ افزایش هزینه به سرچشمه وام مسکن به طور متوسط برای بانک بزرگ از طریق کانال خرده فروشی افزایش یافته بود به رکورد $13,628 هر وام ارقام از Stratmor نشان می دهد. بانک های بزرگ از دست داد $4,803 برای هر وام مسکن آنها سرچشمه گرفته و به فروش می رسد به طور مستقیم به مصرف کنندگان است که در سال در حالی که غیر از بانک ها به تولید سود از $376 هر وام.

عدم تمرکز بازاریابی ناتوانی به سرعت محوری که تغییرات بازار و بی اثر تکنولوژی صرف همه منجر به بزرگ بانک ها انجام نمی دهد و همچنین آنها باید با توجه به Stratmor.


تسریع متهم کرده است گذشته تقریبا هر متحده ارائه دهنده وام مسکن با کمک flashier تکنولوژی مانند آن آنلاین موشک وام مسکن پلت فرم.

جی پی مورگان شده است به دنبال تقلید تسریع بهره وری و تخصص دیجیتال به گفته افراد آشنا با تفکر است. این بانک شده است با استفاده از فن آوری به طور خودکار و الکترونیکی کردن آن در خانه-وام کسب و کار برای کاهش هزینه ها و درخواست تجدید نظر به مشتریان بیشتر است. در نیمه دوم سال 2018 آن نورد از یک پلت فرم دیجیتال برای وام های مسکن با هدف کاهش کاغذ بازی و تسریع فرآیند وام.

بعد بانک می خواهد به استفاده از همه چیز را می داند در مورد مشتریان خود درآمد و دارایی ها و هزینه های عادات قادر به هدف قرار دادن آنها را با شخصی از قبل تایید شده ارائه می دهد برای وام خانه. جی پی مورگان نیز شده است برون سپاری برخی از پردازش شغل کم هزینه تر و مکان های خارج از ایالات متحده به مردم گفت: با هدف حصول اطمینان از این بانک می تواند مسئولیت رسیدگی به یک چشم انداز مثبت در منشاء حجم در حالی که نگه داشتن هزینه های پایین.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>