جی پی مورگان می بیند مخزن-نرخ خوشه به عنوان کوتاه, بدون تفکیک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وجود شواهد کمی از شکست در مخزن بازار و نشانه های استرس در برخی از شاخص ها باید مسائل کوتاه مدت با توجه به JPMorgan Chase & Co.

مخزن نرخ سراسر triparty و دو جانبه بخش از بازار شروع به پریدن کرد به وسیع ترین سطح از ماه نوامبر پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره توسط 50 واحد در اوایل این هفته. اما این نشانه ای از کوتاه مدت بازار پول صندوق reallocations به جای آغاز از “چیزی بیشتر شوم” استراتژیست جاشوا جوان در نیویورک نوشت: در یادداشت روز شنبه.

پس از تغذیه اضطراری قطع خزانه عدم مطابقت با سرعت رالی در سه ماه تغذیه وجوه انتظارات. پول-بازار سرمایه که تمایل به تخصیص پول نقد بین تامین مالی و خزانه داری لایحه بازارهای احتمالا با استفاده از فرصت به جلو و پول نقد از مخزن بازار و خرید اسکناس فشار مخزن نرخ به عنوان یک نتیجه جوانتر گفت.


صورت حساب های خزانه داری در حال حاضر به طور کامل گرفتار و به عنوان نتیجه مخزن بازار نیز عادی.

“این است که نظر ما در آغاز یک شکست بلکه به طور موقت و به احتمال زیاد بسیار کوتاه مدت اختلال” جوان نوشت. “در حالی که SOFR/IOER در دو رقم است طبعا مربوط انتظار داریم که برای عادی در چند روز آینده” و “تغذیه نقدینگی عملیات باید باقی می ماند موثر در کنترل نوبه خود قیمت گذاری شده است.”

در ماه سپتامبر نگرانی در مورد مخزن بازار متورم پس از نرخ یک شب پرید و موثر نرخ وجوه فدرال رز بالاتر از حد بالایی از فدرال رزرو در محدوده هدف. بانک مرکزی در پاسخ با تزریق میلیاردها دلار به صورت نقدی به سرکوب موج. در ماه های اخیر هر چند تغذیه شده است کاهش نقدینگی تزریق سریع تر از انتظار می رود در میان آرامش نسبی در بازار است.

بود که قبل از coronavirus ناشی از تلاطم بازار و بانک فدرال 50 اساس نقطه کاهش نرخ. کاهش نرخ بدون اجازه می دهد برای ارائه اضافی نقدینگی منجر به بودجه جدید سويه Credit Suisse Group AG استراتژیست Zoltan Pozsar گفت: در این هفته.

اما جوان می بیند این حرکت به عنوان یک ویژگی های اختلال است که در حال حاضر شروع به کار خود را. این افزایش نرخ بیشتر بود با توجه به صورتحساب عقب حرکت در OIS پس از تغذیه برش است که منجر به برخی از صندوق بازار پول تخصیص دور از مخزن بازار, او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>