جی پی مورگان به شروع به در آوردن معامله گران به دفتر هفته آینده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

JPMorgan Chase & Co. برنامه شروع به بازگشت بیشتر معامله گران به آن منهتن طبقه تجارت هفته آینده به عنوان بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا آغاز می شود به طور رسمی بازگشایی دفاتر با نیویورک خروج مجموع مستند.

این شرکت به ارمغان بیاورد داوطلبان بازگشت به آن 383 Madison Ave. برج در امواج شروع 22 ژوئن ramping تا از 20% از فروش و معامله و کارکنان در دفتر به حدود 50 درصد در اواسط ماه آینده با توجه به یک فرد با آگاهی از این موضوع است. دیگر بخش های این شرکت هنوز رسمی استراتژی های خود را برای آوردن کارکنان به عقب. جی پی مورگان سخنگوی برایان Marchiony تایید کرد که این بانک قصد دارد به تدریج بازگشت معامله گران به دفتر.


وال استریت شرکت های در حال توسعه راه برای بازگشت به زندگی به نیویورک آغاز شده است برای اولین بار از چهار فاز بازگشایی طرح پس از شرکت های خاموش بسیاری از دفاتر خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus. Goldman Sachs Group Inc. بازگرداندن اولیه گروهی از کارکنان به آن عمده ایالات متحده مکان در 22 ژوئن به عنوان به خوبی و Citigroup Inc. خواهد شد که 5 درصد از کارکنان خود را در دفاتر در اوایل ماه جولای.

ترین اقدامات این آزمایش از اکثریت قریب به اتفاق از جی پی مورگان معامله گران کار از خانه در بازار فعال شده است یک موفقیت است. شرکت رئیس جمهور دانیل پینتو گفت: در ماه گذشته که او انتظار دارد تجارت درآمد به افزایش 50 درصد از سال قبل است. که ترجمه را به درآمد حدود 8.1 میلیارد دلار در سه ماهه دوم و بانک معامله گران در مسیر شکستن رکورد در سه ماه اول سال 2020 زمانی که آنها تولید $7.23 میلیارد دلار با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ.

جی پی مورگان املاک و مستغلات و تکنولوژی کارکنان شده اند مرتب کردن میز و reformatting طبقه-طرح بیش از چند هفته گذشته به مطمئن شوید که معامله گران می توانند با حفظ فاصله اجتماعی زمانی که آنها بازگشت به 383 مدیسون است که در خدمت به عنوان موقت بانک مرکزی آن را به عنوان سازه یک ساختمان جدید در خیابان پارک. میز خواهد بود مشخص شده با رنگ قرمز یا سبز برچسب برای سیگنال که در آن کارگران می توانند بنشینند و برخی از مسیرهای اطراف دفاتر خواهد بود-تنها راه گفت: این فرد که نخواست فاش شود به این دلیل که برنامه های خصوصی هستند.

این بانک همچنین پیاده سازی یک سیستم صف برای آسانسور بانک ها و کاهش ظرفیت آسانسور برای اطمینان از راه دور می تواند نگهداری می شود فرد گفت. کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در هنگام راه رفتن را از طریق بخش های عمومی و یا در مکان های که در آن آن را سخت تر به حفظ فاصله از قبیل آسانسور.

مدیر ارشد اجرایی جیمی Dimon بازدید کارگران در طبقه تجاری در هفته گذشته “در مناسب فاصله اجتماعی” قبل از ملاقات با ارشد بازرگانی مدیران به بحث بازار و برنامه را به کارگران بازگشت به دفاتر Marchiony گفت.

بانک گفت: کارگران در سراسر بخش در یک یادداشت در ماه گذشته که از آن انتظار نگه داشتن آن دفاتر نیمه پر در اکثر برای “آینده قابل پیش بینی.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>