جی پی مورگان هشدار سرمایه گذاران ممکن است دریافت walloped توسط تغییر آب و هوا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

JPMorgan Chase & Co طولانی هدف از نظارت عمومی برای ارتباط آن با سوخت فسیلی صنعت است جدی تر در مورد اثرات بحران آب و هوا.

این بانک سالانه نظارتی گزارش افزود: “تغییر آب و هوا” را به عنوان یک عامل خطر گفتن آن می تواند صدمه دیده است عملیات و مشتریان. خطرات طولانی مدت از جمله خشکسالی یا سیل و افزایش فرکانس از آتش سوزی افزایش سطح دریا و تغییر بارندگی می تواند “بی درنگ تغییر در قوانین و مقررات و یا ترجیحات مصرف کننده که به نوبه خود می تواند پیامدهای منفی برای مدل های کسب و کار از جی پی مورگان چیس مشتریان” شرکت نوشت: در پرونده.

اضافه افشا می آید یک روز پس از JPMorgan قول داد برای جلوگیری از تامین مالی نیروگاه با سوخت زغال سنگ مگر اینکه آنها با استفاده از کربن جذب و جداسازی فن آوری است. این بانک نیز ارائه نمی تامین مالی پروژه های جدید نفت و گاز و تحولات در قطب شمال.


فعالان محیط زیست شده اند فشار بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا برای محروم از سوخت فسیلی صنعت و خواست سهامداران به حذف لی ریموند های دیرین آب و هوا شکاک که قبلا زد Exxon Mobil Corp از وام دهنده را از هیئت مدیره.

مدیر ارشد اجرایی جیمی Dimon یکی دیگر از هدف از محیط زیست گفت: تغییرات آب حل خواهد شد با سیاست های دولت است.

“من همیشه فکر می کردم این مشکل” Dimon گفت: در این بانک سرمایه روز سه شنبه. “ما باید اذعان مشکل و شروع به کار بر روی آن است.”

شرکت های مالی اغلب شامل ده ها تن از تکذیبنامهها در مورد خطرات بالقوه در خود سالانه 10-K براده اما جی پی مورگان که به طور معمول با تمرکز بر کسانی که به طور مستقیم مربوط به اقتصاد مقررات و رقابت است. در ضمن اقتصاددانان در این شرکت شده اند هشدار مشتریان در مورد پتانسیل برای تغییر آب و هوا به threatenthe اقتصاد جهانی و حتی نژاد بشر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>