جی پی مورگان جهانی صندوق اوراق قرضه شده است هرگز به پایین در آشغال بدهی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برخی از بزرگترین مدیران صندوق ببینید شروع خرد کردن موج از تنزل رتبه اعتباری و پیش فرض است که اقدامات قهرمانانه توسط فدرال رزرو انجام می دهند کمی به عقب نگه دارید.

جی پی مورگان مدیریت دارایی است مقایسه پشت قرار گرفتن در معرض بالا-عملکرد جهانی آن پیوند فرصت های صندوق به پایین ترین سطح از زمان آغاز آن برخی از هفت سال پیش. BlueBay مدیریت دارایی می گوید بزرگترین خطر حق بیمه در یک دهه ساخته شده است به بازار هنوز هم ممکن است به اندازه کافی در حالی که رکود اقتصادی جهانی نگه دارید.

“واقعیت این است که آن را احتمالا قیمت گذاری در مرتب سازی بر اساس پیش فرض های شما می خواهم انتظار در رکود است اما گسترش می تواند گسترده تر و overshoot ما دیدم در بحران مالی” Iain Stealey JPMorgan دارایی بین المللی CIO از درآمد ثابت در مصاحبه ای گفت:. این صندوق که تا به حال 5.7 میلیارد دلار در پایان ماه فوریه توسط Stealey و باب میشل.


این فرض است که اوراق امتیاز صادر کنندگان خواهد شد مبارزه برای افتخار بدهی و تعداد فزاینده ای از درجه بالا شرکت به زودی پیوستن به صفوف خود را.

شرکت موتور فورد. جمعه شد بزرگترین فرشته به تاریخ زمانی که آن را از دست آن سرمایه گذاری درجه وضعیت از S&P رتبه جهانی. Marks & Spencer, Plc, یک خرده فروش در همه جا در خیابان ها بالا بود و به همین ترتیب تنزل در روز پنج شنبه.

فدرال ریزرو زندگی-شناور برای حفظ شرکت های شناور در گسترش همه گیر ترین بازی far-reaching کمی برنامه آن را تا به حال سوار بر—نمی کند به طور مستقیم در رسیدن به عملکرد بالا صادر کنندگان. که اجازه برخی از وسیع ترین gulfs بین دارا و ندار در کارت اعتباری در یک دهه باقی بماند.

میانگین اسپرد اوراق قرضه را تا این حد رواج 1,000 اساس امتیاز—یک سطح قرار می دهد که کل بلومبرگ بارکلیز شرکت های بزرگ ایالات متحده بالا-عملکرد شاخص در پریشانی خاک با توجه به مشترک قاعده کلی است.

اینکه آیا یا نه به طور پیش فرض پیش فرض در هدف و یا پر از شکوفه خطر حق بیمه ممکن است افزایش یابد و حتی بیشتر به عنوان coronavirus اسپرز یک سقوط بی سابقه در تقاضای مصرف کننده و سرمایه گذاری است.

“به نظر من گسترش می یابد در این مضطرب سطوح منعکس کننده بزرگ عدم قطعیت در اطراف عمق و مدت از رکود اقتصادی و در نتیجه افزایش عملکرد بالا به صورت پیش فرض به عنوان به خوبی به عنوان معنی دار بیمه نقدینگی گفت:” دیوید رایلی رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در BlueBay مدیریت دارایی در لندن است. “تا زمانی که سرمایه گذاران با اعتماد به نفس بیشتر در اندازه های کوانتومی پرش در ریسک اعتباری از بحران ارزان دارایی می تواند ارزان تر است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>