جی پی مورگان کوچک-وام کسب و کار به جای رفت و به بزرگترین مشتریان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

JPMorgan Chase & Co. ارائه وام به تقریبا همه از آن تجاری مشتریان بانکی است که به دنبال تامین مالی از طریق کسب و کار کوچک برنامه های امداد در حالی که وام دهنده کوچکترین مشتریان بودند تقریبا به طور کامل بسته با توجه به اطلاعات فاش شده توسط بانک.

بیش از 300,000 مشتریان از جی پی مورگان کسب و کار بانکی واحد که در خدمت شرکت های کوچکتر کاربردی برای وام از طریق چک برنامه حفاظت از بخشی از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که کنگره به تصویب رسید و در اواخر ماه مارس است. در مورد 18,000 شد بودجه برای 6% میزان موفقیت.

با مقایسه حدود 5500 بزرگتر و گاهی اوقات پیچیده تر مشتریان از بانکداری تجاری کسب و کار کاربردی برای کمک های مالی. تقریبا همه از آنها وام با توجه به بانک داده است. جی پی مورگان ساخته شده و در مجموع 14 میلیارد دلار کسب و کار کوچک وام از طریق این برنامه است.


داده ها نشان می دهد که در این مسابقه برای دریافت وام در اول بیا اول خدمت برنامه کسب و کارهای بزرگتر بود پا تا بیش از آنهایی که کوچکتر—حتی هنگامی که تقاضا از طریق همان بانک.

رستوران های زنجیره ای از جمله Shake Shack, Inc., اموزش نوازی, گروه, Inc., که در عمل روت کریس استیک و ساندویچ های زنجیره ای Potbelly Corp. دریافت وام از طریق جی پی مورگان. در دوشنبه, Shake Shack گفت که بازگشت پول.

جی پی مورگان گفت: آن را در نهایت ارائه 26,500 وام به کسب و کارهای کوچک از طریق هر دو تجاری و واحدهای کسب و کار. بیش از 60 درصد از کسانی که رفت و به شرکت هایی با کمتر از 25 کارمند بانک گفت.

اما آن بانک های تجاری با کمتر مشتریان قادر به پردازش برنامه های کاربردی سریع گفت: یک فرد آشنا با این موضوع. بسیاری از شرکت های بزرگتر نیز وکلا و حسابداران پر کردن مدارک خود را که کمک به آنها و دریافت برنامه های کاربردی تکمیل شده و ثبت شده با جی پی مورگان زود است.

بسیاری از کوچکتر مشتریان از سوی دیگر باقی مانده بودند تلاش برای ورودی اسناد خود فرد گفت.

“ما در اولویت اخذ این وام به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک که ممکن است” گفت: JPMorgan سخنگوی آن سرعت. “ما کمک به مشتریان ما را به عنوان آنها به ما آمد و ایستاده به طور کامل آماده برای کمک به دهها هزار نفر بیشتر کسب و کارهای کوچک اعمال می شود به عنوان به زودی به عنوان وجوه اضافی در دسترس است.”

در یک ایمیل به مشتریان یک جی پی مورگان اجرایی گفت: بانک واحد است که در خدمت شرکت های کوچکتر دریافت برنامه های کاربردی از بیش از 75 ، 000 مشتریان در برنامه ساعت برای اولین بار در آوریل 3, و که این تعداد رشد قابل توجهی روزهای بعد.

“ما تا به حال بیش از 2000 تعقیب کارکنان کار که بیش از آخر هفته به نقد و بررسی این فرم ها تماس با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است کمک به موقعیت آنها را برای تکمیل برنامه های خود گفت:” جنیفر رابرتز مدیر اجرایی واحد تعقیب کسب و کار بانکی.

$349 میلیارد نجات برنامه ای که ارائه شده بخشایش وام از آنجا که 10 میلیون دلار به شرکت تا 500 کارمند به صخره برخورد شروع می شود. وام دهندگان را واقعی وام اما مدیریت کسب و کار کوچک که حداقل تضمین های وام اول باید به پاک کردن هر یک از شرکت.

وام دهندگان غرق شد با برنامه SBA کامپیوتر سیستم مسدود متناوب و برنامه از پول در 13 روز. به آدرس کمبود قانونگذاران و کاخ سفید در حال مذاکره با اضافه کردن یکی دیگر از $320 میلیارد دلار برای این تلاش است.

در حالی که 1.6 میلیون کسب و کارهای کوچک بودند و در نهایت تایید, با وام به طور متوسط در $206,000 بسیاری از صاحبان آنها ناعادلانه بسته از یک تلاش است که در نظر گرفته شده برای ارائه یک راه نجات برای mom-and-pop عملیات وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر. برخی بزرگتر و داد و ستد عمومی شرکت ضمن دریافت مبالغ زیادی.

حداقل 29 شرکت را فاش دریافت وام از طریق جی پی مورگان از PPP. کسانی که وام بالغ بر حدود 141 میلیون دلار و به طور متوسط حدود 5 میلیون نفر هر یک با توجه به نظارتی براده. آنها شامل 20 میلیون دلار وام به روت مهمان نوازی و 10 میلیون دلار وام به Potbelly.

این بانک در میان چهار وام دهندگان در حال حاضر رو به اتهامات در پرونده ای که آنها اولویت بندی بزرگترین وام به منظور کسب هزینه های بالاتر. بانک ها به دست آورده منشاء هزینه از 5 ٪ در وام تا $350,000; 3 ٪ در وام های بین $350,000 و $2 میلیون و 1 ٪ در وام های بین $2 میلیون و 10 میلیون دلار. این بدان معناست که آنها به دست آورده $17,500 برای پردازش $350,000 وام در مقایسه با 100.000 دلار برای $10 میلیون وام.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>