قاضی رد Oakley کت و شلوار در برابر Dolan, MSG, از دستگیری

یک قاضی فدرال است را رد کرد و چارلز اوکلی را طرح دعوی در دادگاه در برابر اجرایی رئیس جیمز دولان و باغ میدان مدیسون ناشی از سابق نیویورک نیکز به جلو را تخلیه و دستگیری از یک بازی سه سال پیش.

قاضی ریچارد J. Sullivan حکومت یکشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن که در مورد “تا به حال احساس یک کمپین روابط عمومی” و Oakley تا به حال ادعایی قابل قبول ادعای قانونی تحت فدرال شفاعت استاندارد.

Oakley تا به حال اتهام حمله به باتری و حبس نادرست همراه با افترا و پس از دولان و نیکز ضمنی او تا به حال یک مشکل با الکل.


نیکز در پاسخ به این حکم گفت: آنها امیدوار بودند برای یک رابطه بهتر با Oakley یک بازیکن محبوب که صرف یک دهه با حق رای بوده ولی انتقاد از تیم تحت Dolan.

“این یک حادثه است که هیچ کس خوشحال است. شاید در حال حاضر وجود دارد می تواند صلح بین ما” MSG در بیانیه ای گفت.

Oakley نشسته بود نزدیک هرگاه در یک بازی در فوریه. 8, 2017. او نزدیک شد و امنیت به زودی پس از ورود و شروع به درگیری با آنها را قبل از او برداشته شد از صندلی خود و دستگیر شد.

هنگام ارسال یک بیانیه در مورد دستگیری در طول بازی نیکز به نام الکی یک چیز قشنگ اما گفت که او تا به حال عمل کرده و در یک “سوء استفاده از شیوه” و آنها امیدوار بود “او می شود برخی از کمک به زودی.” دولان پس از آن گفت: در طول یک ESPN مصاحبه رادیویی که Oakley ممکن است یک مشکل با الکل.

اما سالیوان گفت: Oakley موفق به اثبات هر یک از اظهارات توهین آمیز.

“از زمان آغاز به کار خود در این مورد تا به حال احساس از روابط عمومی کمپین با احزاب به ظاهر بیشتر علاقه مند در دادگاه افکار عمومی نسبت به شایستگی خود استدلال حقوقی” سالیوان نوشت.

“این است که شاید قابل درک است داده های شخصی و عمومی ماهیت اختلاف است. اما در حالی که طرفداران بسکتبال به طور کلی و نیکز طرفداران در حال رایگان برای فرم نظرات خود را در مورد که در سمت راست و آیا Oakley را تخلیه شد انگیزه چیزی بیش از هوی و هوس این تیم صاحب این واقعیت باقی می ماند که Oakley شکست خورده است و به ادعا قابل قبول ادعای قانونی است که می تواند برآورده فدرال شفاعت استاندارد.”

سالیوان بود که یک قاضی منطقه که مورد شروع و در حال حاضر در خدمت در 2nd ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید