ایالات متحده قاضی را بررسی وزارت امنیت داخلی botched تلاش برای ممنوعیت نیویورکی از برنامه های است که اجازه می دهد پیش نمایش مسافران به نسیم از طریق فرودگاه پاسپورت چک.

ایالات متحده منطقه قاضی جسی فورمن در منهتن گفت و آن را “عمیقا نگران کننده” است که نادرست و گمراه کننده اطلاعات موجود در دولت قسم خورده گواهی حسن مسئله برای توجیه ممنوعیت. اشتباهی شد بنابراین مهم—undercutting کل قضیه ممنوعیت—که وزارت دادگستری عذرخواهی به دادگاه و خارج از یک حرکت آن را واصل به رد دعوی به ارمغان آورد توسط دولت به چالش کشیدن سیاست.

اما فورمن گفت که کافی نیست. وزارت دادگستری نامه ای به دادگاه “آشکارا proffers تنها چند نمونه از نادرست و گمراه کننده اظهارات و حتی ادعا به ارائه یک لیست جامع.” او به DHS تا Aug. 12 به ارائه یک حسابداری کامل.


فورمن گفت او می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به توضیح منشا هر نادرست از بیانیه و همچنین زمانی که دولت آگاه شد از اطلاعات نادرست و چه اقدامات آن را در زمان. نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: در نامه ای به قاضی اواخر روز سه شنبه که او به دنبال وکیل’ هزینه از DHS.

این اولین بار نیست فورمن است نظارت یک مورد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود در قلاب برای هزینه های قانونی پس از تلاش در بالا مشخصات طرح دعوی در دادگاه. در سال گذشته قاضی امضا شده در دولت به پرداخت $2.7
میلیون دلار به وکلا شکایت کرد که برای جلوگیری از یک تابعیت سوال از اضافه شدن به سرشماری سال 2020.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de