یک دادگاه عالی ایالت قاضی اعطا کرده است موقت سفارش محدود در برابر دولت منع کارگزار پرداخت هزینه های اجاره.

سفارش بدان معنی است که عوامل اجاره می تواند به عنوان معمول و هزینه های جمع آوری شده از مستاجران در حالی که دادگاه بررسی یک چالش قانونی به سیاست ظ روز شنبه توسط هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک و ایالت نیویورک انجمن از Realtors.

دو گروه در بیانیه ای گفت شنبه که دولت بیش از 25000 عوامل املاک و مستغلات “می توانید کسب و کار در همان راه آنها را قبل از هفته گذشته دوس یادداشت بدون ترس از نظم و انضباط توسط داس.”


وزارت امور خارجه تنظیم سیاست جدید در ارشاد یادداشت Feb. 4 در نظر گرفته شده برای روشن شدن اجاره اصلاحات قوانین مصوب در ماه ژوئن. تنظیم کننده اعلام کرد که صاحبخانه باید پرداخت هزینه های شارژ توسط کارگزاران آنها استخدام به اجاره یک آپارتمان شکستن با طولانی-برگزار عمل صاحبخانه عبور از این هزینه ها به مستاجران.

REBNY و دولت Association of Realtors خواهد استدلال می کنند در طرح دعوی در دادگاه است که دولت تجاوز قدرت خود را با تصمیم و برخورد یک “فوری و ویرانگر” به این شهر 25,000 کارگزاران املاک و مستغلات.

پیوستن به REBNY و دولت مسکن در طرح دعوی در دادگاه است یک لیست طولانی از آپارتمان brokerages: Bohemia ملک گروه; پیوند نیویورک ؛ Corcoran Group; Douglas Elliman; هلستید; قهوه ای هریس Stevens; ساتبی; R نیویورک; کیان ملک; Regina Wierbowski املاک و مستغلات; گروه در سطح شهرستان و اتصالات ملک.

این گروه می گویند که هزینه کارگزار بودند هرگز ذکر شده در ایالت مسکن امنیتی و مستاجر قانون حفاظت از 2019 در ماه ژوئن اجاره اصلاحات قانون است که این وزارت ارشاد است که به معنای به آدرس.

“به جای روشن است که در اینجا دوس غصب نقش قوه مقننه و اقدامات آن تشکیل غیر قانونی اعمال قوه مقننه” طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند.

این چالش قانونی نام وزارت امور خارجه و نیویورک وزیر امور خارجه Rossana Rosado. یک درخواست برای نظر از این بخش نمی شد و بلافاصله بازگشت.

این مورد است که نظارت دولت دیوان عدالت مایکل Mackey خواهد شد بازگشت به دادگاه مارس 13.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de