قاضی حاضر برای به تاخیر انداختن صدور حکم تهمت متحد راجر سنگ

واشنگتن — یک قاضی فدرال روز سه شنبه حاضر برای به تاخیر انداختن صدور حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن محرم راجر سنگ در محکومیت شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

تصمیم قاضی امی برمن جکسون پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در توییتر در دفاع از متحد دیرین خود را و گفت: سنگ محکومیت “باید پرتاب کردن.”

سنگ دفاع تیم درخواست کرده است از یک محاکمه جدید و روز سه شنبه لابی برای به تاخیر انداختن صدور حکم است. اما با سنگ در حال حاضر بر روی بلندگوی تلفن از دفتر وکیل جکسون حکومت که به تأخیر انداختن صدور حکم “خواهد بود محتاطانه چیزی که به انجام است.” سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم پنج شنبه.

اما جکسون نشان داد او را تاخیر اجرای حکم در انتظار حل این حرکت برای یک محاکمه جدید.

دادستان بود در اصل توصیه می شود یک رابطه جنسی خشن جمله از بین هفت تا نه سال در زندان فدرال. اما دادستان کل ویلیام Barr معکوس است که تصمیم گیری و توصیه می شود کمتر از مجازات های خشن باعث دادستان کل تیم به استعفا از این مورد است. در روز سه شنبه جلسه دو جدید وزارت دادگستری وکلای گرفت از اصلی محاکمه تیم.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از یک هفت-تعداد کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن پست توییتر در مورد این پرونده روز سه شنبه پس از او به دست آورده عمومی ملامت از Barr که گفته بود رئیس جمهور توييتها شد “ساختن آن غیر ممکن است” برای بار برای انجام کار خود را.

در روز سه شنبه تهمت ارسال شده در توییتر فاکس نیوز مفسر Andrew Napolitano نظر که هیئت منصفه به نظر می رسد شده اند مغرضانه در برابر تهمت و خواستار قاضی با نام گفت: “تقریبا هر قاضی در کشور” خواهد پرتاب کردن محکومیت خود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در پست های بعدی “همه چیز نیاز به انجام با این جعلی بررسی است که به شدت آلوده و به نظر من باید پرتاب کردن.”

خواندن چهار Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید