قاضی می گوید: او است نه ضد توسعه اجازه می دهد تا طرح دعوی در دادگاه در برابر Extell برای پیشبرد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

منهتن قاضی که به تازگی مسدود عمده پایین سمت شرق توسعه در دفاع از بی طرفی خود را روز جمعه از طریق یک تصمیم جداگانه است که اجازه خواهد داد که یک طرح دعوی در دادگاه در مقابل محل سکونت برج به جلو حرکت کند.

دولت دیوان عدالت آرتور Engoron کاهش یافته است به اخراج یک چالش قانونی از باشگاه شهر نیویورک در برابر Extell توسعه شرکت. و طرح خود را برای آنچه که می تواند بلندترین ساختمان مسکونی در قسمت فوقانی سمت غرب یک 775-پای برج با 127 آپارتمان در غرب 66 خیابان.

بخشی از Extell استدلال برای اخراج شد که این شرکت تا به حال حل و فصل اختلاف با باشگاه شهر تنها به مدنی گروه بیرون از معامله پس از آن وکیل آموخته شده در مورد اختصاص داده بود به Engoron.


“من هیچ دلیلی که چرا این اتفاق افتاده است و هر کسی که آشنا با این دادگاه ثبت خواهد شد و من امیدوارم که این نتیجه آن است که نه reflexively ضد توسعه و نه reflexively طرفدار توسعه” Engoron نوشت: در او حاکم است.

Engoron حکومت در ماه گذشته برای بار دوم در مقابل یک گروه از چهار آپارتمان در برج منهتن دو پل محله یک تصمیم یک استاد حقوق گفت: Crain را مشخص یک “جنگ در مفهوم به عنوان از حق توسعه است.” اما Engoron که در روز جمعه تصمیم او به نفع حکومت توسعه دهندگان در سال 2018 زمانی که او را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال جلوگیری آپارتمان ساخت و ساز در برادوی مثلث در بروکلین.

یک وکیل برای Extell خواسته در نامه ای به دادگاه در مارس 10 که Engoron recuse خود را از مورد استناد عدالت را پذیرش در اخیر شنوایی که او یک بار زندگی در محله و آشنا بود با چند تن از اعضای باشگاه شهر. عدالت گفت که روابط سازش نیست خود بی طرفی است که او در آن زندگی می کردند 20 بلوک از توسعه سایت “سال پیش.”

عقب و جلو است آخرین پیچ و تاب و در yearslong نبرد بیش از این آپارتمان لوکس ساخت. مخالفان می گویند Extell است که به طور غیر قانونی با استفاده از اندازه مکانیکی طبقه به جک تا ارتفاع ساختمان واحد پنت هاوس و نادرست با استفاده از چندین ى بسیاری برای ساخت فراتر از آنچه مجاز است.

Extell را انکار می کند و هر دو اتهام و دو بار تا به حال آن شهر مصوبات تایید شده توسط هیئت استانداردهای تجدید نظر اداری پنل

باشگاه شهر ظ آخرین آن طرح دعوی در دادگاه در برابر این پروژه در ماه نوامبر. Extell ثبت حرکت به اخراج و یک countersuit مدت کوتاهی پس از این ادعا که باشگاه شهر بود reneged در $300,000 توافق به رها کردن مخالفت خود را با این پروژه است.

یک وکیل برای شهرستان های باشگاه در دادگاه اذعان کرد که دو طرف مورد بحث و نظر اما گفت که این قرارداد تکمیل نشده بود قبل از باشگاه شهر واصل طرح دعوی در دادگاه.

Engoron طرفه با باشگاه شهر در آن نقطه در روز جمعه تصمیم گیری است.

“دادگاه قطعا موافق با توسعه دهندگان آن است . . . دادگاه باید افتخار و اجرای قرارداد به طور کلی,” او نوشت. “اما دادگاه بر این باور نیست که توسعه دهندگان را راضی خود بار نشان می دهد که طرفین به توافق رسیده ایم.”

اما این حکم به این معنا نیست که دادگاه به احتمال زیاد به تعطیل Extell به پروژه عدالت اضافه شده است.

باشگاه شهر “را دشوار و البته غیر قابل عبور نیست, نبرد قانع کننده این (و یا هر) دادگاه برای سرنگونی یک پیمان امنیتی با امریکا تصمیم” Engoron نوشت. “اگر آن را نمی تواند انجام دهد که از آن خواهد گذشت تا 300.000 دلار ثروت باد آورده.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>