قاضی دو طرف با کنتاکی, کلیسا, OKs عید پاک رانندگی در خدمات

Category: آرکانساس Comments: No comments

فرانکفورت, Ky. — شهر Louisville, Ky., نمی توقف یک کلیسای محلی drive-in خدمات برنامه ریزی شده برای عید پاک یک قاضی فدرال در روز شنبه حکم داد.

حاکم آمد و به عنوان خواهان لعنتی لیبریا اندی Beshear این ایالت طرح به سفارش مردم به قرنطینه اگر حضور آنها در تجمع جمعی از جمله مذهبی ،

در آتش کلیسای مسیحی بود شکایت کرد لویی شهردار گرگ فیشر و این شهر پس از فیشر اعلام کرد که رانندگی در سبک مذهبی تجمعات اجازه نداشتند در عید پاک.

ایالات متحده منطقه قاضی جاستین واکر طرفه با کلیسا و گفت که این شهر ممنوع است از “اجرای; تلاش برای به اجرا درآوردن; تهدید به اجرا درآوردن; و یا در غیر این صورت نیاز به انطباق با هر گونه ممنوعیت رانندگی در خدمات کلیسا در آتش.”

“در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک” واکر نوشت: در 20 صفحه ، “این جمله ای است که این دادگاه هرگز انتظار می رود برای دیدن در خارج از صفحات یک dystopian رمان یا شاید صفحات پیاز.

“اما دو روز پیش با استناد به این نیاز اجتماعی فاصله در طول زمان همه گیر لویی شهردار گرگ فیشر دستور داد مسلمانان به حضور در یکشنبه, خدمات, حتی اگر آنها باقی مانده در اتومبیل های خود را به عبادت و حتی اگر آن را عید پاک,” واکر افزود: با استفاده از کج (ایتالیک) برای تاکید. “شهردار تصمیم خیره کننده است. و آن را بسیار فراتر از همه دلیل’ خلاف قانون اساسی است.”

فیشر استدلال کرده بود که رانندگی در خدمات کلیسا نیست “عملی یا امن” برای جامعه. اما واکر اشاره کرد که از طریق درایو رستوران ها و فروشگاه ها مشروب هنوز مجاز به کار گیرند.

Walker نوشته است که او “شک نیست که شهردار فیشر می تواند خود را برآورده صمیمانه برگزار شد اعتقادات مذهبی با تماشای یک سرویس بر روی اینترنت. میلیون ها نفر از آمریکایی ها انجام خواهد شد که این عید پاک و دادگاه شک نیست که آنها درست خواهد بود و به خود آمده است.”

“در همان زمان دادگاه نیست برای یک لحظه شک که برای برخی از مؤمنان عید پاک به معنی جمع آوری با هم اگر نه دست در دست و یا شانه به شانه و پس از آن حداقل ماشین سپر به سپر” قاضی اضافه شده است.

واکر گفت: نقش خود را به عنوان یک قاضی بود “برای توضیح به تدریس و شاید حداقل در مواردی برای متقاعد کردن. مسیحیان در آتش, اما, مدیون هیچ توضیحی برای اینکه چرا آنها را جمع آوری با هم این عید پاک یکشنبه برای جشن گرفتن آنچه آنها باور دارند که به یک معجزه و یک رمز و راز است. درست است آنها می توانند با تلاش به آن را توضیح دهید. درست است که آنها می توانید سعی کنید برای تدریس. اما به nonbeliever شور عیسی — از خیانت این, شکنجه, دولت, حمایت, قتل پسر تنها خدا و قبر خالی در روز سوم — باعث می شود هیچ حس در همه.”

38 ساله واکر تایید شد در سال گذشته با وجود داشتن تلقی شده است بی حد و حصر توسط کانون وکلای آمریکا برای عدم تجربه از جمله داشتن هرگز شده است با یک وکیل در دادگاه. واکر یک کارمند سابق ایالات متحده به دیوان عدالت برت Kavanaugh و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نامزد او برای یک صندلی در قدرتمند ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار.

“خدا را شکر برای یک قاضی که درک متمم اول قانون اساسی مانع دولت از منع رایگان دولت, ورزش, دین, ایم” رند پل سناتور. R-Ky.

همچنین روز شنبه جمهوری خواه دادستان کل دانیل کامرون انتقاد Beshear هشدار که هر کسی حضور در شخص گردهمایی خواهد بود دستور داد به قرنطینه برای 14 روز.

Beshear اعلام کرد: این طرح سهشنبه برای جلوگیری از یک آخر هفته عید پاک شتاب coronavirus. در حالی که این اقدام جدید اعمال خواهد شد به تمام تجمع جمعی — و نه فقط آنهایی که مذهبی — برخی از رهبران جمهوری خواه را تحت فشار قرار دادند با این استدلال آن را ناعادلانه مجرد از خدمات مذهبی.

“کارگردانی یک لباس شخصی با حضور در کلیسا به ثبت هویت نمازگزاران و به زور یک قرنطینه در حالی که انجام چنین چیزی برای مردم با حضور در فروشگاه های خرده فروشی و یا به دست آوردن یک سقط جنین, تعریف خودسرانه” کامرون گفت: در یک توییت در روز شنبه. در همان زمان, کامرون تشویق مردم به جشن عید پاک در خانه و همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله.

تحت اقدام جدید, مردم دیده می شود شرکت در تجمع جرم در کنتاکی آخر این هفته باید خود را به شماره پلاک ثبت شده توسط مقامات خواهد شد که ارائه اطلاعات به ادارات بهداشت محلی. مقامات بهداشتی با ما تماس بگیرید هر یک از شرکت کنندگان و نیاز آنها را برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز.

Beshear یک شماس در کلیسای او گفت: این اقدام مورد نیاز برای محافظت از مردم است.

دولت تا به حال حدود 1,700 مورد تأیید و 90 مرگ و میر مرتبط با این ویروس را در روز جمعه.

بسیاری از افرادی که قرارداد covid-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>