برای همیشه لطفا برای 21, Inc. در حال حرکت به بیرون از خانه پدر و مادر.

ورشکستگی ایالات متحده قاضی کوین ناخالص روز سه شنبه گفت: در جلسه که او را تصویب فروش خرده فروش به آن دو تا از بزرگترین صاحبخانه—Simon Property Group, Inc. و بروکفیلد اموال شرکای LP—و Authentic Brands Group LLC, به مناسبت پایان کنترل توسط چانگ خانواده است.

برای همیشه لطفا برای 21 بود خلقت از بنیانگذاران کره مهاجران ساخته شده است که لس آنجلس مبتنی بر زنجیره ای بین المللی امپراتوری اما از آن کاهش یافت و به مشکل پس از شکست به نگه دارید تا با مصرف کنندگان سلیقه در میان دیگر مشکلات است.


صاحبان جدید توافق کرده اند که به پرداخت $81 میلیون نقد و فرض بدهی های خاص از جمله 53 میلیون دلار در کالا هنوز برای پرداخت Aparna Yenamandra یک کرکلند & Ellis دفتر وکیل به نمایندگی از برای همیشه لطفا برای 21 گفت: در این جلسه.

معامله حفظ حدود 25 ، 000 شغل در Forever 21, تایلر کوان برای همیشه لطفا برای 21 سرمایه گذاری بانکدار و مدیر عامل در Lazard Ltd. گفت: در این جلسه.

یکی دیگر از ناشناس خریدار بالقوه در تلاش بود تا با هم به جلو یک پیشنهاد برای خرده فروش که اخیرا در آخر هفته گذشته بود اما قادر به تامین امنیت لازم تامین مالی کوان گفت.


شرکت مشاوران در این جلسه گفت: که یک کاهش سریع در, نقدی, ساخته, سریع, فروش, فرآیند لازم است اما برخی از طلبکاران ابراز نگرانی در مورد سرعت.

تا به حال دادگاه با توجه به دیگر خریدار حتی چند روز بیشتر به تامین مالی “وجود دارد ممکن است درست حراج” است که می تواند پرداخت کرده اند و برخی پس از دادخواست ادعا می کند یک گروه از فروشندگان از هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین و کره جنوبی گفت: در اعتراض ظ روز شنبه. “فروشندگان رنج می برد به معنای واقعی کلمه صدها میلیون دلار پرداخت نشده ادعا می کند” آنها گفت: به عنوان بخشی از یک درخواست که تصویب توافق فروش بود را تکذیب کرد.

مدارک دادگاه نشان می دهد که خریداران را به سمت راست به فروشگاه و آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری باز خواهد ماند. تحت محاصره خرده فروش پس از عمل حدود 800 فروشگاه در بیش از 40 کشور است.

پیش از ورشکستگی بنیانگذاران’ اصرار بر حفظ کنترل بود spooked خریداران بالقوه و وام دهندگان بلومبرگ قبلا گزارش شده است. در طول دادگاه نظارت و سازماندهی مجدد چند خریداران بالقوه نگاه به مناقصه ساخت به نگه داشتن تمام یا بخشی از خرده فروش رفتن. جز صاحبخانه گروه در نهایت نشان داد که منجر به تعلیق حراج دوشنبه برنامه ریزی شده.


برای همیشه لطفا برای 21 برای ورشکستگی زمینه در سال گذشته به ستوه با اجاره بالا کشیدن از آن واحد و بین المللی تغییر سلیقه مصرف کننده. این بسته بیش از 100 فروشگاه اما تلاش به حق آن عملکرد و جذب منابع مالی مورد نیاز برای خروج از ورشکستگی است.

فروش به بزرگترین صاحبخانه اوج مذاکرات آغاز شد که قبل از آن به دنبال ورشکستگی بلومبرگ گزارش کرده است.

برای معتبر, خرید نشانه دوم کسب یک خرده فروشی با نام تجاری در یک ماده از ماه. مالک میدهد و از مد مشهور و, رسانه برندهای خریداری ورشکسته Barneys New York, Inc. در سال گذشته.

برای صاحبخانه با این حال معامله است تنها بار دوم آنها گرفته ایم سهام در یک خرده فروش است. سیمون و سلف بروکفیلد همکاری با معتبر برای خرید ورشکسته Aeropostale, Inc. در سال 2016.

این پرونده برای همیشه لطفا برای 21, Inc., 19-12122 منطقه دلاور (Delaware)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im