قاضی پرتاب ex-‘Empire’ بازیگر مخرب تعقیب دعوی

Category: آرکانساس Comments: No comments

شیکاگو — یک قاضی فدرال روز چهارشنبه اخراج بازیگر Jussie Smollett مخرب پیگرد قانونی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر شیکاگو و چند افسر پلیس.

سابق امپراتوری بازیگر پلیس گفت که او مورد ضرب و شتم دو مرد که لوپ یک طناب دار به دور گردن خود انداخت و ننگین نظرات او را در یک حمله در نزدیکی خانه اش در شهر شیکاگو در ماه ژانویه سال گذشته است. پلیس شیکاگو گفت: این حمله برگزار شد و Smollett متهم شد با ساخت یک گزارش نادرست. کسانی که اتهام شد و پس از آن کاهش یافته است با کمی توضیح از دادستان.

در آوریل 2019 در شهر شکایت کرد Smollett به دنبال بازپرداخت بیش از $130,000 پرداخت اضافه کاری به افسران پلیس بودند که درگیر در تحقیق ادعایی نژادپرستانه و ضد همجنس حمله Smollett, که سیاه و سفید است و گی.

Smollett countersued در ماه نوامبر گفت: این شهرستان نمی تواند بهبود می یابند به دلیل هزینه های آن را پذیرفته $10,000 از Smollett “به عنوان پرداخت در کامل در ارتباط با اخراج از اتهامات عنوان شده علیه او.” طرح دعوی در دادگاه گفت: Smollett شده بود قربانی مخرب پیگرد قانونی است که باعث شد او را تحقیر و پریشانی.

ایالات متحده منطقه قاضی ویرجینیا کندال حکومت شنبه که Smollett نمی تواند مخرب دادستان ادعا می کنند تا زمانی که همه اقدامات در برابر او به پایان رسید.

کندال با اشاره به انتصاب دادستان ویژه در ماه فوریه که تحت تعقیب Smollett در شش اتهامات از جمله این که او به دروغ پلیس در مورد اتهام حمله.

او گفت که پلیس شیکاگو وزارت انگیزه بود آوردن Smollett برای عدالت “برای یک جرم و جنایت آن را به حال علت احتمالی به فکر می کنم او متعهد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>