قاضی پیام در شهرداری اتحادیه های اعتباری ظروف سرباز یا مسافر ممکن است ساخته شده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

قاضی سیلویا خاکستر از دولت دیوان عالی کشور به اتهام مانع بازرسان فدرال به عنوان آنها به حفر 10 میلیون دلار اختلاس ولگردی و قانونی شکنی توسط شهرداری اعتباری رئیس سابق اجرایی خواهد مانند ایمیل و پیام های متنی بر روی این موضوع را به ماندن و محرمانه است. اما او افکار و اعمال ممکن است نشان داد پس از یک قاضی فدرال او را تکذیب کرده حرکت به سرکوب شواهد.

استدلال مطرح شده توسط سابق MCU رئیس به نگه داشتن پیام های خصوصی هستند “unavailing,” قاضی لوئیس کاپلان از ایالات متحده دادگاه منطقه گفت: در حکم این ماه است. خاکستر وکیل, کری کوهن گفت که او نا امید شده بود در حکم و معتقد است که دولت به اشتباه شواهد به دست آمده.

“ما فشار رو به جلو برای محاکمه به مجموعه ای از رکورد مستقیم و بازگرداندن قاضی خاکستر خوب نام و شهرت” کوهن گفت.


کاپلان حاکم است آخرین به نوبه خود در پیچ در حماسه در طیف این شهر قدیمی ترین اتحادیه های اعتباری و یکی از بزرگترین و با نزدیک به 600 ، 000 مشتریان.

رئیس سابق اجرایی Kam وانگ محکوم شد به 66 ماه زندان در سال گذشته پس از شفاعت گناه به سرقت میلیون ها نفر از غیر انتفاعی موسسه مالی و هزینه های زیادی از پول در بلیط بخت آزمایی. او مواد مخدر برای تسکین وجدان خود را.

وونگ فروشنده مواد مخدر یوسف Guagliardo سابق طیف کمیته نظارت و عضو سابق NYPD افسر است به محکوم جولای 23 بعد از شفاعت گناه به overcharging اتحادیه های اعتباری برای امنیت. دادستان می خواهید Guagliardo قفل برای 33 سال.

خاکستر که متهم شده است با مانع عدالت و توطئه پیوست طیف مدیره در سال 2008. او رئیس در سال 2015 و 2016.

دختر برق و صندوقدار خاکستر او فرود آمد اولین کار در Downstate مرکز پزشکی که در آن او پر تکه تکه روزنامه ها به اجساد به شکل آنها پس از کالبد شکافی. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه هاوارد دانشکده حقوق او شد کارکنان وکیل در منطقه شورای 37 شهر بزرگترین کارمند عمومی اتحادیه. او انتخاب پادشاهان شهرستان مدنی قاضی دادگاه در سال 2006 نقل مکان کرد تا به دادگاه عالی ایالت در سال 2011 و منصوب شد و ریاست قاضی دادگاه بخش تجاری در بروکلین در سال 2016.

یک هفته پس از وانگ دستگیر شد اعتبار-اتحادیه مقامات خواسته خاکستر به بازگشت به آی فون X او می خواهم داده شده توسط خوار مدیر عامل شرکت. او تا به حال روی گوشی پاک کرد اما دولت می گوید به دروغ اعلام کرد او تا به حال انجام داده است تا پس از بازگشت دستگاه و اپل سازمان دیده بان به طیف.

خاکستر ندارد یک وکیل در کنار او در طول سه نشست با بازرسان فدرال زمانی که به او گفته شده نادرست است. او گفت: در یک دادگاه پرونده که او درک نمی کنند که وکیل است که به همراه او در جلسه چهارم و هنگامی که او قبل از شهادت یک هیئت منصفه راجر آرچیبالد یک پتانسیل شاهد علیه او چرا که او تا به حال دیده می شود و یا شرکت در گفته های غیر قانونی انجام شده است. و نه خاکستر گفت: او در ابتدا درک زمانی که صحبت به مقامات که او هدف خود را بررسی است.

قاضی کاپلان نبود دلسوز. او مشاهده کرد که خاکستر یک وکیل و قاضی که گفته شد توسط دادستان پس از یک جلسه به حفظ مشاور.

“او می توانست تحت هیچ توهم است که او نه در خطر ابتلا به برخی از پرونده های جنایی قرار گرفتن در معرض” کاپلان نوشت.

یک دادگاه آزمایشی برنامه ریزی شده برای اکتبر.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>