قاضی حکم توقف مجوز برای گلدان مغازه

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک Pulaski County مدار قاضی در روز شنبه منع دولت ماری جوانا پزشکی کمیسیون از صدور اضافی مجوز داروخانه در سراسر آرکانزاس است.

مدار قاضی Wendell Griffen اعطا آینده نگر داروخانه اپراتور درخواست برای سفارش ضابط موقت در یک طرح دعوی در دادگاه که متهم این کمیسیون از نادرست مشرف پاین بلاف مبتنی بر Medicanna برنامه برای داروخانه مجوز هنگامی که پانل صادر اضافی مجوز برای جنوب غرب آرکانزاس منطقه در اوایل این ماه.

همچنین در روز سه شنبه, Little Rock دوم درمانگاه اعلام کرد که آن را باز خواهد شد امروز.

در مورد Medicanna به طرح دعوی پزشکی ماری جوانا کمیسیون در ماه های اخیر شروع به کاوش صدور اضافی مجوز داروخانه در مناطق از دولت که در آن شاهدانه پزشکی خرده فروشان آهسته بوده است به باز کردن.

[مرتبط: دیدن کامل Democrat-Gazette پوشش از ماری جوانا پزشکی در آرکانزاس در arkansasonline.com/marijuana]

اما این کمیسیون تا کنون صادر کرده است اضافی مجوز تنها در یکی از دولت های منطقه هشت منطقه.

Griffen را به طور موقت میله های هر بیشتر خرده فروشی مجوز از صادر حداقل تا 3 مارس زمانی که وجود خواهد داشت یک دستور مقدماتی شنوایی. موقت سفارش محدود نیز ممنوع “هر اقدام دیگری در چنین جایگزینی در حال حاضر مجوز صادر شده است.”

Griffen نوشت: در این جهت است که Medicanna “ادعا میکند حقایق نشان قابل توجهی احتمال موفقیت در شایستگی مورد نقض دادرسی اداری, قانون دادرسی و برابر حفاظت و Medicanna, LLC رنج می برند آسیب های جبران ناپذیر وجود ندارد ورود موقت سفارش محدود.”

این کمیسیون تصمیم به صدور 32 مجوز داروخانه به طور مساوی در سراسر هشت جغرافیایی مناطق پس از Arkansans رای به قانونی شاهدانه پزشکی در سال 2016 از طریق اصلاح 98 به آرکانزاس اساسی است. اصلاح اجازه می دهد تا برای تا 40 درمانگاه ها در حالت طبیعی.

برای اولین بار ماری جوانا فروش مجوز صادر شده در ژانویه 2019 اما از شنبه, 14 درمانگاه باقی مانده باز نشده.

این slo w پیشرفت نا امید ماری جوانا پزشکی کمیسیون بود که مجاز تحت متمم 98 برای رسیدگی به ماری جوانا صدور مجوز.

ماه گذشته این کمیسیون رای به صدور مجوز اضافی در منطقه 7 که متشکل از 13 شرقی, آرکانزاس, شهرستان. تنها یک داروخانه باز است وجود دارد. اضافی مجوز داده شد به طبیعت گیاهان و سلامتی آرکانزاس در پاین بلاف.

Medicanna طرح دعوی در دادگاه طول می کشد مسئله چگونه این کمیسیون انتخاب شده است که شرکت را دریافت پنجمین منطقه-7 مجوز.

Medicanna همراه با بال دلتا در McGehee به ثمر رساند بالاتر از طبیعت گیاهان و سلامتی در طول کمیسیون شایستگی به ثمر رساند فرایند استفاده می شود به را انتخاب کنید که در آن شرکت خواهد دریافت مجوز داروخانه.

اما Medicanna و وحشی بال دلتا هر دو درخواست 50 درصد بازپرداخت خود را به $15,000 نرم افزار هزینه است که کمیسیون تعیین صلاحیت آنها از آینده توجه به مجوز است.

در حالی که کمیسیون مورد بحث رد صلاحیت متقاضیان از مجوز در نظر گرفتن پس از استرداد درخواست شده است Medicanna وکیل کریس Burks اشاره کرد که مفهوم نبود گنجانده شده در این کمیسیون قوانین.

تمام متقاضیانی که نمی دریافت مجوز به بازپرداخت از نیمی از هزینه های نرم افزار و آنها را به طور رسمی رد صلاحیت دو سال پس از مجوز اولیه صادر شده است Burks گفت: با استناد به کمیسیون قوانین.

“ایده این است که چون کسی دریافت بازپرداخت و در نتیجه آنها دیگر متقاضی آنها دیگر برگزار شد در رزرو پشتیبانی نمی شود در قوانین و یا قانون” Burks گفت.

Burks اضافه شده که Medicanna با اعتماد به نفس است آن را دریافت یک مجوز یک بار کمیسیون “قوانین خود را دارد.”

اسکات, Hardin, سخنگوی نوشیدنی الکلی کنترل بخش گفت: طبیعت گیاهان و سلامتی دریافت مجوز آن در فوریه. 3 و 10 روز قبل از Medicanna طرح دعوی در دادگاه.

“این شرکت در حال حاضر 33 مجوز داروخانه در دولت” Hardin گفت. “به عنوان مجوز صادر شد قبل از طرح دعوی در دادگاه واصل شده یا امروز سفارش ضابط موقت آن فعال باقی می ماند.”

یک سخنگوی دادستان کل لسلی Rutledge که دفتر نشان دهنده این کمیسیون گفت: Rutledge شد بررسی Griffen و خواهد فایل پاسخ.

دوم لیتل راک داروخانه به باز کردن نیست و به دور از اول.

و گیاه شناسی دارویی داروخانه باز خواهد شد و در ساعت 10 صبح در 7303 Kanis جاده سابق سایت Joubert را میخانه. آن را فقط پایین خیابان از سنگ کوچک دیگر داروخانه برداشت خانه شاهدانه.

و گیاه شناسی دارویی که لوایح خود را به عنوان داشتن “گرم استقبال پرنیان که باعث فراگیر” خواهد بود و باز از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 4 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه.

در روز سه شنبه, پزشکی, فروش ماری جوانا در آرکانزاس رسیده بود $43.28 میلیون از اولین درمانگاه گذشته باز ممکن است با توجه به وزارت دارایی و دولت است.

مترو در 02/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>