Jumia و RB شریک به مصرف کنندگان ارائه دسترسی به محصولات بهداشتی در آفریقا

Category: وب وایر Comments: No comments

Jumia پیشرو پلت فرم تجارت الکترونیک در آفریقا اعلام کرده است عمده با همکاری RB بهداشت جهانی تولید کننده محصولات برای کمک به مصرف کنندگان در دسترسی به محصولات بهداشتی در پایین ترین قیمت.

مشارکت ارائه خواهد شد یک منبع ثابت از محصولات بهداشتی مانند صابون و میله ضد عفونی کننده و مایع شستشوی دست در قیمت مقرون به صرفه. این محصولات رو به رشد تقاضا از مصرف کنندگان در نظر گرفتن بهداشت اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این COVID-19. Jumia خواهد شد در نظر گرفتن 0% کمیسیون Dettol, JIK و Harpic و سرمایه گذاری اولیه کمیسیون به تخفیف در قیمت مصرف کننده.

RB تامین مالی حمل و نقل رایگان در سراسر کشور در تمام محصولات ذکر شده است. مصرف کنندگان قادر خواهد بود برای دسترسی به تمام محصولات از “ایمن ماندن” صفحه Jumia شرکت متعلق به با RB.

“ما مفتخریم به کار از نزدیک با RB طریق “ایمن ماندن” کمپین که سهام مطابق اطلاعات در مورد COVID-19 فراهم می کند دسترسی به کلید محصولات بهداشتی در مقرون به صرفه ترین قیمت ممکن برای ما مصرف کنندگان” رومن Christodoulou SVP Jumia ،

مشارکت را نیز ارائه اطلاعات حیاتی در اطراف COVID-19. RB ایجاد کرده Gentco وب سایت برای کمک به به روز رسانی به مصرف کنندگان را بر خطرات و بهترین شیوه برای جلوگیری از گسترش ویروس. Jumia ایجاد چندین کمپین آگاهی که مستقیم مصرف کنندگان به هر دو ‘امن’ صفحه و ‘Gentco’ سایت.

“RB خوشحال به همکاری با Jumia به اطمینان حاصل شود که دسترسی به بالاترین کیفیت بهداشت و سلامت محصولات حق است نه یک امتیاز. توسط تامین مالی در سراسر کشور حمل و نقل رایگان در تمام بازارها که در آن Jumia عمل از پایتخت به مناطق روستایی بیشتر RB ارائه دسترسی عادلانه به عرضه برای تمام مصرف کنندگان صرف نظر از محل سکونت خود گفت:” بارت Meermans SVP RB سلامت آفریقا/ خاورمیانه / ترکیه است.

فدرال رقابت & حمایت از مصرف کنندگان کمیسیون استقبال فعال نوآورانه و مسئولیت اجتماعی رویکرد Jumia و RB اتخاذ کرده اند در پرداختن بالقوه کمبود عرضه در کلید محصولات بهداشتی تضمین قیمت و در دسترس و ترویج آگاهی در مورد COVID-19. FCCPC قدردانی این را تشویق می کند و مشابه پویایی است که مصرف کننده متمرکز فراهم می کند ارزش برای مصرف کنندگان و جامعه. ما به جلو نگاه به نتایج موفقیت آمیز از این همکاری و ارائه خواهد شد مورد نیاز پشتیبانی نظارتی که قصد مقرون به صرفه دسترسی است و نه نا امید و یا سوء استفاده توسط هر, و کسانی که نشان می دهد مسئولیت اجتماعی شرکت ها در یک نقطه ضعف رقابتی در برابر کسانی که در غیر این صورت” گفت: آقای Babatunde Irukera مدیر کل فدرال رقابت & حمایت از مصرف کنندگان کمیسیون نیجریه (FCCPC).

مشارکت را پوشش 8 از بازار که در آن Jumia عمل الجزایر و مصر و غنا کنیا مراکش نیجریه و آفریقای جنوبی و اوگاندا.

در مورد Jumia

Jumia پیشرو پلت فرم تجارت الکترونیک در آفریقا است. آن را توسط ساخته شده در اطراف یک بازار Jumia تدارکات و JumiaPay. بازار کمک می کند تا میلیون ها نفر از مصرف کنندگان و هزاران نفر از فروشندگان برای اتصال و ستد. Jumia تدارکات را قادر می سازد تا تحویل میلیون ها نفر از بسته های ما از طریق شبکه ای از شرکای محلی. JumiaPay تسهیل پرداخت آنلاین معاملات در Jumia اکوسیستم. با بیش از 1 میلیارد نفر و 500 میلیون کاربران اینترنت در آفریقا Jumia معتقد است که تجارت الکترونیکی در حال ساخت زندگی مردم راحت تر با کمک به آنها را در فروشگاه و پرداخت هزینه برای میلیون ها نفر از محصولات را با بهترین قیمت در هر کجا که زندگی می کنند. تجارت الکترونیکی و نیز ایجاد فرصت های جدید برای شرکتهای کوچک و متوسط برای رشد و فرصت های شغلی برای نسل جدید به رشد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Jumia دنبال کنید با ما در توییتر @Jumia_Group

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>