Juneteenth برای تبدیل شدن به یک دولت تعطیلات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

روزی که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار مناسبت الغای برده داری را تبدیل به یک تعطیلات برای کارمندان دولت تحت یک فرمان اجرایی را امضا شنبه توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

فرماندار گفت: او را پیشنهاد قانون در آلبانی به Juneteenth ژوئن 19, دولت رسمی تعطیلات سال آینده.

“آن روز همه ما باید منعکس کننده بر. آن روز که به خصوص مربوطه در این لحظه در تاریخ” کومو گفت. “من [به] امضای یک فرمان اجرایی امروز است.”


کومو اذعان کرد در این کنفرانس خبری که از آن شده است یک راه طولانی برای دولت و جامعه امروز به درک اهمیت Juneteenth.

“من فکر نمی کنم آن شناخته شده است برای اهمیت است که این نشان دهنده, و است که چرا من می خواهم به پیشنهاد قانون به آن تعطیلات رسمی در سال آینده,” او گفت:. “اعتقاد من این است که یک دوره که در آن ما می تواند تغییر به یاد ماندنی و من می خواهم به یک نیروی تغییر—آن است که آیا اصلاحات در اداره پلیس این که آیا آن را گسترش نژادی حساسیت— و اگر Juneteenth است که بخشی از آن به رسمیت شناختن آنچه که اتفاق افتاده است و سپس بزرگ است.”

Juneteenth که به تازگی تبدیل به برجسته تر یادبود 19 ژوئن 1865 روز ارتش اتحادیه وارد گالوستون تگزاس و رسما اعلام کرد که همه بردگان در آن دولت بودند رایگان مطابق با رئیس جمهور آبراهام لینکلن رهایی بیانیه که صادر شده بود بیش از دو سال پیش از آن.

تگزاس گذشته دولت برای دریافت کلمه رسمی که برده داری لغو شد و جنگ داخلی بود. در سال 1980 در تگزاس به حالت اول تبدیل شد به Juneteenth یک روز تعطیل است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>