داوران: پدر به جرم قتل پسر

Category: آرکانساس Comments: No comments

بنتون ویل — آن را در زمان یک هیئت منصفه در مورد شش ساعت روز شنبه برای پیدا کردن Mauricio Alejandro تورس به جرم ضرب و شتم و کشتن پسر خود را.

این هفت مرد و پنج زن داشت تورس به جرم قتل پایتخت و باتری.

تورس 50 و بلا ویستا باقی مانده نشسته به عنوان Benton County مدار قاضی براد Karren خواندن احکام.

تورس نشان داد هیچ احساسات پس از شنیدن تصمیم هیئت داوران است. Karren آرای اعضای هیأت منصفه گفت که تصمیم گیری به اتفاق آرا شد.

دادستان به دنبال مجازات اعدام در مورد. هیات داوران می تواند تصمیم به حکم او را به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط. صدور حکم رسیدگی به شروع این صبح است.

این تورس دوم دادگاه. او محکوم به همان اتهامات و به اعدام محکوم شد اما در سال گذشته آرکانزاس دیوان عالی کشور محکومیت و دستور محاکمه جدید.

شش سال Mauricio اشعیا تورس درگذشت, مارس 30 2015 در بلا ویستا کلینیک پزشکی. یک معاینه پزشکی شهادت دادند که پسر مرگ ناشی از یک عفونت باکتریایی ناشی از لواط و مزمن کودک آزاری است.

تورس شهادت سه شنبه اعتراف به این که او مورد آزار قرار گرفته پسرش اما ادعا کرد که همسر خود را متعهد بسیاری از سوء استفاده.

کتی تورس, 48, شهادت سه شنبه و سرزنش او برای سوء استفاده از آنها ، او گناه التماس کرد در سال 2016 به قتل و باتری اتهام و محکوم به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط.

Benton County دادستان ناتان اسمیت گفت منصفه در پایان استدلال که تورس نه تنها او را خرد کرد 6 ساله پسر و روح اما خود را شکست بدن.

“او راندند چوب پسرش مقعد پاره کردن آن باعث عفونت که منجر به مرگ او شد” اسمیت گفت.

اسمیت گفت: بني اسرائيل بود مورد ضرب و شتم و شکنجه به قتل رسید.

“شما شنیده ام که وجود دارد منطبق ساخته شده در بهشت” اسمیت گفت: هیئت منصفه. “موریسیو تورس و کتی تورس شد مسابقات ساخته شده است در جهنم. شما را دیده اند و کار خود را.”

بیل جیمز یکی از تورس’ وکلای خواسته منصفه برای تنظیم احساسات خود را کنار گذاشته و بازگشت با احکام مبتنی بر شواهد است.

جیمز توصیف برخی از شهادت به عنوان مبالغه. “آیا کسی فکر می کنم که آنها او را به حال زندگی در یک سطل زباله می تواند برای 30 روز و شسته شده را با سفید کننده” جیمز پرسید.

اسمیت حمله James’ ادعا می کند. “او کشیده که پسر دندان با انبردست” اسمیت گفت. “او (Mauricio تورس) نشسته اینجا و به شما گفته است.”

زن و شوهر 12-year-old daughter شهادت در اوایل این هفته. او 7 هنگامی که برادر او درگذشت. او گفت: هیئت منصفه که او را دیدم او را پدر و مادر از نظر جسمی سوء استفاده از برادرش. دو نفر از بني اسرائيل معلمان شهادت در مورد دیدن کبودی روی بدن او.

جیمز گفت: کتی تورس به اتهام خانوار و صرف اکثریت از وقت با سه فرزند خود را در حالی که شوهر او کار کرده است. جیمز گفت: کتی تورس باعث بسیاری از آسیب به بني اسرائيل و شوهرش را نادیده گرفته به دلیل سوء استفاده او از ترس از دست دادن خانواده اش.

دادستان معرفی عکس اشعیا نشان داد که بدن خود را تحت پوشش قدیمی و جدید کبودی.

کتی تورس را تکذیب کرد و باعث هر از آسیب و یا حتی با دیدن کبودی و زخم. “است که یک مادر که نمی تواند چهره گرما برای آنچه که او به فرزندان او” جیمز گفت.

اسمیت خواست منصفه خود را به استفاده از عقل سلیم و به آنها یادآوری است که اشعیا قربانی مزمن کودک آزاری است.

“هر روز ممکن است روز است که پدر و مادر خود را می تواند او را کشته بود,” او گفت:.

مترو در 03/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>