داوران شروع به تعمق در Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه

هیئت منصفه در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه شد شروع به تعمق روز سه شنبه در یک مورد خوردگی شاکیان’ اغلب دلخراش شهادت در برابر دفاع مشاجره که اعمال شد مبنی بر احاطه شده توسط دوستانه, مخ زن, ایمیل ها و جلسات بیشتر با این فیلم تهیه کننده است.

پانل از هفت مرد و پنج زن را دریافت دستورالعمل در قانون از قاضی قبل از شروع به وزن اتهامات که Weinstein تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور انجام سکس دهانی, در یک زن دیگر تلویزیون و فیلم دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006.

هیئت منصفه نیز خواهد بود با وزن بازیگر Annabella Sciorra حساب از اواسط 1990s تجاوز به عنف در با توجه به اتهامات وی از سوی مامورین Weinstein یک درنده جنسی حتی اگر این اتهام است که بیش از حد قدیمی به شارژ خود به خود با توجه به اساسنامه محدودیت ها در اثر در زمان.


دیگر شاکیان شهادت به عنوان بخشی از پیگرد قانونی را در تلاش برای نشان می دهد او با استفاده از همان تاکتیک به قربانی بسیاری از زنان در طول سال.

تورنت اتهامات علیه Weinstein در اکتبر سال 2017 باعث #MeToo جنبش است. محاکمه او دیده می شود به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای شود اما قاضی James Burke است هشدار داد منصفه که آن را “نه یک همه پرسی در #MeToo جنبش است.”

Weinstein وکیل دانا Rotunno ارسال یک پیام مشابه در یک نیوزویک مقاله بیش از آخر هفته, رسم شکایت از دادستان که گفت که او به نظر می رسد به تلاش برای نفوذ در هیئت منصفه.

Rotunno نوشت که Weinstein را منصفه “تعهد به خود و کشور خود را به پایگاه خود حکم صرفا بر حقایق شهادت و شواهد ارائه شده به آنها در دادگاه” مهم نیست اخبار unflattering دادگاه طرح و یا دیگر خارج را تحت تاثیر قرار.

مواجه در مورد مقاله در دادگاه سه شنبه Rotunno گفت: او نوشتن “در مورد داوران سیستم به عنوان یک کل” بود و نه صحبت کردن با داوران در Weinstein است.

دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon گفت Rotunno مقاله بود “100% نامناسب است.” او پرسید: برک به دستور داوران به چشم پوشی از قطعه و لغو Weinstein را به قید وثیقه و فرستادن او به زندان به خاطر او استدلال آن نمی شده اند انجام می شود و بدون اجازه او.

برک را تکذیب کرد دادستان درخواست اما گفت: Weinstein: “من می خواهم به شما هشدار در مورد این شاخکهای حساس خود را از روابط عمومی نیروی عظیم منهدم کننده.”

دو هفته پیش Rotunno انتقاد قرار گرفته بود در دادگاه و در رسانه های اجتماعی برای مصاحبه با او به نیویورک تایمز پادکست روزانه که در آن او سرزنش قربانیان برای گرفتن تجاوز جنسی.

“که ضبط شد مدت ها پیش” Rotunno توضیح داد: پس از Illuzzi سوال زمان مصاحبه که پخش Feb. 7.

این بار گفت: بعد از آن مصاحبه بود ثبت شده در Jan. 28 — پنج روز پس از باز کردن اظهارات و شروع شهادت.

در بحث بسته شدن جمعه Illuzzi گفت که Weinstein درمان زنانی که او را متهم کرد مانند “کامل انژکتور و کانکشنها” ساخته شده و آنها احساس شرمندگی حتی اگر او کسی است که در گسل.

“آنچه که او می خواهد به انجام است که او می خواهد به آنها را در یک وضعیت که در آن آنها احساس احمقانه است. اگر شما احساس می کنید احمق و خوار, خوار, احمق مردم شکایت نیست,” دادستان گفت: هیئت منصفه.

اما وکیل مدافع دانا Rotunno گفت: در بحث بسته شدن در هفته گذشته که دادستان بود “ایجاد یک جهان که نوار زنان حس مشترک استقلال و مسئولیت است.”

Rotunno پیشنهاد کرد که به گفته دادستان Weinstein را شاکیان “هستند و نه حتی مسئول نشستن در کامپیوتر خود را با ارسال ایمیل به کسی که در سراسر کشور.”

Haleyi سابق “Project Runway” دستیار تولید شهادت داد که Weinstein تحت فشار قرار دادند و او را بر روی تخت و تجاوز جنسی به او مصمم با لگد و درخواست از “نه لطفا این کار را انجام نمی, من نمی خواهم آن را.”

زنی که می گوید: Weinstein raped او در سال 2013 sobbed در دادگاه به عنوان او توضیح داد که چگونه او فرستاده Weinstein چاپلوس ایمیل و نگهداری از دیدن او پس از اتهام تجاوز به عنف به دلیل “من می خواستم او را به این باور من نیست یک تهدید است.”

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید