فقط رقص – حرکت در صفحه اصلی فقط با رقص نامحدود به صورت رایگان

Category: وب وایر Comments: No comments

ما ارائه انواع بازی های رایگان و دیگر ارائه می دهد به این امید که آنها را به برخی از آسایش و سرگرمی در طول این زمان دشوار است. با این درک است که بسیاری از شما به دنبال راه های دیگری برای فعال ماندن و شاید یادگیری رقص جدید حرکت یا دو Just Dance است که با ارائه چند گزینه مختلف برای کمک به کسانی که در خانه ماندن مناسب است.

یک ماه رایگان فقط رقص نامحدود فقط رقص 2020*

آیا شما خود را فقط رقص 2020 بر روی Xbox One تعویض PS4 یا Stadia? شروع امروز ما به شما ارائه یک ماه رایگان از دسترسی* به Just Dance, نامحدود, سرویس اشتراک ارائه می دهد که جریان نسخه از بیش از 500 فقط رقص آهنگ از گذشته بازی. پایین را نگاه کنید برای جزئیات اضافی:

سوئیچ و ایکس باکس یکی از صاحبان:

بازیکنان که در حال انجام یک Just Dance اشتراک نامحدود و یا در حال حاضر در حال شرکت در یک ماه آزمایشی رایگان: این بازی رایگان فقط رقص زمان نامحدود اضافه شده است در بالای اشتراک فعلی خود را (و یا free trial) که خواهد شد و سپس حرکت تاریخ انقضا بازگشت. برای تعویض بازیکن فوق العاده زمان تنها قابل استفاده توسط ورود به سیستم با حساب همان آنها استفاده می شود به خرید فقط رقص نامحدود است.

Stadia صاحبان:

غیر مشترکین: دسترسی به کل فقط رقص نامحدود فروشگاه از 500 plus آهنگ ها به صورت رایگان • برای بازیکنان که در حال حاضر با بهره گیری از 1 ماه رایگان دادگاه: دادگاه متوقف خواهد شد و بازیکنان داده خواهد شد اضافی روز از این رویداد رایگان • برای بازیکنان که در حال Just Dance اشتراک نامحدود: متاسفانه بیشتر وقت آزاد نمی توان به اضافه شده و در حال اشتراک

پلی استیشن 4 صاحبان:

بازیکنان که در حال انجام یک Just Dance اشتراک نامحدود و یا در حال حاضر در حال شرکت در یک ماه رایگان دادگاه: متاسفانه بیشتر وقت آزاد نمی تواند اضافه شده به اشتراک مداوم.

فقط رقص در حال حاضر رایگان پخش

فقط رقص در حال حاضر برنامه در دسترس از طریق در iOS App Store یا Google Play – اجازه می دهد تا شما را به استفاده از گوشی های هوشمند خود را به عنوان یک کنترل کننده در رابطه با هر اینترنت-صفحه نمایش متصل به روال خود را رفتن. بازیکن می تواند بازی یک آهنگ در هر روز به صورت رایگان.

فقط رقص 2020 رایگان نسخه ی نمایشی

دانلود و بازی رایگان فقط رقص 2020 نسخه ی نمایشی بر روی سوئیچ Xbox One و PS4 در حال حاضر و رقص به “کشتن این عشق” Blackpink و “بحث” توسط خالد. “کشتن این عشق” به ارمغان می آورد چند بازیکن با هم در یک انرژی بالا, خوش بین, گروه طراحی معمول در حالی که “بحث” کاهش می یابد و همه چیز را برای مطابقت با R&B ضربه جم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد های مختلف رایگان ارائه می دهد محاکمه و بیشتر ما برای مردم در خانه ما حوادث رایگان وب سایت باشید برای اضافی ارائه می دهد!

فقط رقص در یوتیوب

اگر شما خود را ندارد فقط رقص بر روی هر سیستم عامل شما می توانید سر به رسمی Just Dance صفحه یوتیوب و دسترسی به Just Dance لیست پخش با آهنگ گزیده ای به ماندن مناسب نگه داشتن بچه ها سرگرم دوباره کلاسیک برای یک خانواده رقص و حتی وحشی با کتی پری . وجود دارد مقدار زیادی از آهنگ شما در حال حرکت! این لیست پخش در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در این کانال برای ماه آینده:

  • بچه ها رقص آهنگ ها:انتخاب بشود نسبت به کودکان جوان و در عین حال سرگرم کننده برای خانواده
  • رقص تمرین در خانه: ویژگی های حرکت رقص و موسیقی مناسب برای یک تمرین عالی
  • Katy Perry Fan علاقه مندی ها: کتی پری یکی از برجسته ترین Just Dance هنرمندان از تمام زمان و طرفداران می توانند به رقص اختصاص داده شده به لیست پخش خود بازدید
  • سرگرم کننده خانواده: برجسته برخی از محبوب ترین اواز یا موسیقی دو نفری و گروهی آهنگ ها
  • رقص کلاسیک: Curates محبوب Just Dance آهنگ ها از 10 سال گذشته

برای اطلاعات بیشتر در مورد های مختلف رایگان ارائه می دهد محاکمه و بیشتر ما برای مردم در خانه ما حوادث رایگان وب سایت باشید برای اضافی ارائه می دهد!

*شرایط و ضوابط اعمال می شود. لطفا ارائه نظر در تمامیت خود را برای جزئیات بیشتر. نیاز به یوبی سافت حساب کاربری و دسترسی به اینترنت است. پس از ارائه دسترسی مداوم به Just Dance نامحدود نیاز به هزینه اشتراک. ارائه ممکن است در دسترس نباشد و یا ممکن است متفاوت برای مشترکین فعلی. پیشنهاد تبلیغاتی; نمی توان بازخرید برای پول نقد. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>