فقط خوردن Takeaway.com تایید پیشرفته مذاکرات با Grubhub

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فقط خوردن Takeaway.com NV در مذاکرات برای خرید در ایالات متحده وعده غذایی-شرکت تحویل Grubhub, Inc در یک پیشنهاد برای راه اندازی خود را در آمریکا و تبدیل شدن به یک رقیب عمده برای بارگذاری Technologies, Inc.

آمستردام-بر اساس فقط خوردن Takeaway.com در “پیشرفته بحث” برای همه-به اشتراک گذاری معامله آن در بیانیه ای گفت شنبه. Grubhub است ارزش بازار $5.2 میلیارد دلار در حالی که فقط خوردن Takeaway.com ارزش 14.3 میلیارد دلار است.

پیشنهاد می آید کمتر از دو ماه پس از تحویل مواد غذایی هلندی شرکت دریافت آنتی تراست ترخیص کالا از انگلستان برای آن 8 میلیارد دلار-دلار کسب فقط خوردن Plc. این کاوشگر تا به حال مورد نیاز این دو شرکت برگزار می شود جداگانه پس از هر دو طرف توافق کردند برای ادغام در اوایل این سال است.


فقط خوردن Takeaway.com سهام کاهش یافت و به اندازه 15% در روز چهارشنبه بیشترین رکورد.

Uber سهام نیز سقوط پس از یک CNBC گزارش گفت: سوار-نقطه شرکت نزدیک به پایان دادن به آن ادغام در گفتگو با Grubhub با توجه به ضد تراست نگرانی. Uber کاهش 4 ٪ به $35.14 در گزارش. یک سخنگوی بارگذاری کاهش یافته است به نظر.

پتانسیل معامله بین Uber و Grubhub به سرعت به خود جلب کرد موشکافی از واشنگتن مقامات نگران هزینه های شرکت از جمله اتهام رستوران ها و درمان آنها تحویل رانندگان است. در مقایسه فقط با خوردن غذای آماده عمل نشده در ایالات متحده آمریکا اما صاحب SkipTheDishes در کشور همسایه کانادا. دستور غذا در کانادا رشد 20 درصد در سه ماهه اول نسبت به سال قبل با توجه به معاملات روز رسانی در اواخر ماه آوریل است.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال رانندگی یک افزایش در تقاضا برای تحویل مواد غذایی به عنوان بسیاری از رستوران نگه داشتن اتاق ناهار خوری بسته شده و مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه. فقط خوردن غذای آماده دیدم یک افزایش در فروش در طول همه گیر به مردم دستور داده شد تا در خانه بمانند.

عقد Grubhub پس از فقط خوردن معامله را یکی دیگر از معامله عمده توسط میلیاردر Jitse Groen هلندی تاجر که غذای آماده در سال 2000 در اتاق خوابگاه در دانشگاه Twente در شهر انسخده در نزدیکی مرز آلمان. در مصاحبه با بلومبرگ در ماه ژوئن 2018, Groen تاکید کرد که در نظر او “ترین ارزش در بزرگترین تا کنون.”

قبل از تصاحب فقط با خوردن غذای آماده در سال 2018 توافق برای خرید تحویل قهرمان آلمان در عملیات حدود 1 میلیارد دلار به پایان گران قیمت و رقابت در یک کشور که در آن هر دو رقابت برای سهم بازار در هزینه و سودآوری است.

این Grubhub معامله شد دیده می شود به عنوان یک راه برای تقویت بخشی از بارگذاری کسب و کار است که مدیران را به عنوان مهم به رشد و در نهایت تبدیل به یک سود. این ویروس decimating بارگذاری اصلی کسب و کار از سوار-نقطه و در نتیجه توده های شغلی در این شرکت است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>