فقط خوردن غذای آماده را تایید پیشرفته مذاکرات با Grubhub

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فقط خوردن Takeaway.com در مذاکرات برای خرید در ایالات متحده وعده غذایی-شرکت تحویل Grubhub در یک پیشنهاد برای راه اندازی خود را در ایالات متحده و تبدیل شدن به یک رقیب عمده برای بارگذاری فن آوری.

آمستردام-بر اساس فقط خوردن غذای آماده است که در “پیشرفته بحث” برای همه-به اشتراک گذاری معامله آن در بیانیه ای گفت شنبه. Grubhub است ارزش بازار $5.2 میلیارد دلار در حالی که فقط به خوردن غذای آماده است که ارزش $14.3 میلیارد دلار است.

پیشنهاد می آید کمتر از دو ماه پس از هلندی مواد غذایی-شرکت تحویل دریافت آنتی تراست ترخیص کالا از انگلستان برای آن 8 میلیارد دلار کسب فقط خوردن. این کاوشگر تا به حال مورد نیاز این دو شرکت به طور جداگانه برگزار و پس از هر دو طرف توافق کردند برای ادغام در اوایل این سال است.


فقط خوردن غذای آماده سهام کاهش یافت و به اندازه 15% دوشنبه ترین در تاریخ ثبت شده.

Uber سهام نیز سقوط پس از یک CNBC گزارش گفت: سوار-نقطه شرکت نزدیک به پایان دادن به آن ادغام در گفتگو با Grubhub با توجه به ضد تراست نگرانی. Uber کاهش 4 ٪ به $35.14 در گزارش. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

پتانسیل معامله بین Uber و Grubhub به سرعت به خود جلب کرد موشکافی از واشنگتن مقامات نگران هزینه های چنین شرکت ها هزینه رستوران و همچنین به عنوان درمان خود را تحویل رانندگان است.

فقط خوردن غذای آماده عمل نشده در ایالات متحده آمریکا اما صاحب SkipTheDishes در کانادا. دستور غذا در کانادا رشد 20 درصد در سه ماهه اول در مقایسه با سال قبل با توجه به معاملات روز رسانی در اواخر ماه آوریل است.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال رانندگی یک افزایش در تقاضا برای تحویل مواد غذایی به عنوان بسیاری از رستوران نگه داشتن اتاق ناهار خوری بسته شده و مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه. فقط خوردن غذای آماده دیدم یک افزایش در فروش در طول بیماری همه گیر.

عقد Grubhub پس از فقط خوردن معامله را یکی دیگر از معامله عمده توسط میلیاردر Jitse Groen هلندی تاجر که ایجاد شده takeaway.com در سال 2000 او در اتاق خوابگاه در دانشگاه Twente. در مصاحبه با بلومبرگ در 2018, Groen تاکید کرد که در نظر او “ترین ارزش در بزرگترین تا کنون.”

قبل از تصاحب فقط با خوردن غذای آماده در سال 2018 توافق برای خرید تحویل قهرمان آلمان در عملیات حدود 1 میلیارد دلار به پایان گران قیمت و رقابت در یک کشور که در آن هر دو رقابت برای سهم بازار در هزینه و سودآوری است.

Uber را Grubhub معامله شد دیده می شود به عنوان یک راه برای تقویت بخشی از بارگذاری کسب و کار است که مدیران را به عنوان مهم به رشد و در نهایت تبدیل به یک سود. این ویروس decimating بارگذاری را سوار-نقطه کسب و کار و در نتیجه توده های شغلی در این شرکت است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>