قاضیان حکومت همجنسگرایان محافظت از کار تبعیض

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — دیوان عالی کشور حکم داد که روز شنبه برجسته حقوق مدنی قانون محافظت گی, همجنسگرا مردم از تبعیض در استخدام یک پیروزی چشمگیر برای دفاع از حقوق همجنسگرایان از یک محافظه کار دادگاه است.

دادگاه تصمیم گرفت با یک 6-3 رای که مفاد کلیدی حقوق مدنی قانون از سال 1964 به عنوان شناخته شده عنوان VII که میله کار تبعیض به خاطر جنسیت در میان دلایل دیگر شامل تعصب در برابر مردم خود را به دلیل گرایش جنسی یا هویت جنسیتی.

“یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف انجمن” عدالت نیل Gorsuch نوشت: برای دادگاه. “جنسیت نقش لازم و undisguisable نقش در تصمیم گیری دقیقا چه عنوان VII ممنوع.”

این تصمیم یک شکست نه فقط برای کارفرمایان بلکه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که استدلال می کنند که قانون را ساده عبارت مجبور حاکم برای کارفرمایان. Gorsuch یک محافظه کار منصوب از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند مخالف و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مورد قبول دادگاه را “بسیار قدرتمند تصمیم گیری است.”

Gorsuch بود پیوست و در اکثر توسط قاضی جان رابرتز و دادگاه چهار لیبرال اعضای. عدالت برت Kavanaugh تهمت دیگر دیوان عالی کشور انتخاب عقیده داشت همراه با قضات ساموئل Alito و کلارنس توماس.

“دادگاه تلاش می کند برای متقاعد کردن خوانندگان آن است که صرفا اجرای شرایط این قانون اما این مضحک است,” Alito نوشت: در مخالفت. “حتی به عنوان درک امروز مفهوم تبعیض به دلیل ‘جنسیت’ متفاوت است از تبعیض به دلیل ‘گرایش جنسی یا هویت جنسیتی.'”

Kavanaugh نوشت: در یک جداگانه مخالفت که دادگاه بود بازنویسی قانون شامل هویت جنسیتی و گرایش جنسی یک کار است که متعلق به کنگره است. هنوز Kavanaugh گفت: این تصمیم نشان دهنده یک “پیروزی مهم به دست آورد امروز با گی و لزبین آمریکایی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مهار واکنش گفتن به خبرنگاران گفت که او می خواهم به خواندن این تصمیم و این که “برخی از مردم شگفت زده شدند.”

او افزود: “اما آنها به حکومت و با ما زندگی می کنند تصمیم خود را. که آنچه در آن همه مورد است. ما زندگی می کنند با تصمیم دیوان عالی کشور است. بسیار قدرتمند است. بسیار قدرتمند تصمیم در واقع. اما آنها تا حکومت.”

نتیجه انتظار می رود که به یک تاثیر بزرگ برای حدود 8.1 میلیون همجنسگرایان کارگران در سراسر کشور به دلیل اینکه اکثر متحده نمی محافظت از آنها را از وجود تبعیض در محل کار. حدود 11.3 میلیون همجنسگرایان در ایالات متحده با توجه به ویلیامز موسسه در UCLA مدرسه قانون است.

جرالد Bostock یک گی county government کارگر از گرجستان که طرح دعوی در دادگاه یکی از سه دادگاه عالی تصمیم گرفت روز شنبه گفت: هیچ کس نباید باید به “ترس از دست دادن شغل خود به دلیل که آنها چه کسانی هستند که آنها را دوست دارم و یا چگونه آنها را شناسایی. و قضات در حال حاضر ساخته شده است که ما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن.”

جان Bursch که استدلال درخواست تجدید نظر از یک میشیگان تشییع جنازه صاحب خانه در برابر اخراج نما کارمند گفت: “آمریکایی ها باید قادر به تکیه بر قانون چه می گوید و این ناامید کننده است که اکثریت قضات بودند تمایلی به تأیید است که عرف عام اصل. بازتعریف ‘جنسیت’ به معنی ‘هویت’ را ایجاد هرج و مرج و بی عدالتی برای زنان و دختران در دو و میدانی زنان پناهگاه و بسیاری از زمینه های دیگر.”

اما روز دوشنبه تصمیم گیری است به احتمال زیاد دادگاه تاریخ و زمان آخرین کلمه در یک میزبان از مسائل با محوریت همجنسگرایان, حقوق Gorsuch اشاره کرد.

گروه های مدافع حقوق بشر گفته اند که آنها را به چالش دولت در تلاش برای عقب ضد تبعیض حمایت از نما مردم در مراقبت های بهداشتی. پرونده های حقوقی در حال بررسی بیش از فراجنسیتی ورزشکاران مشارکت در مدرسه, رویدادهای ورزشی و دادگاه نیز در برخورد با موارد مورد رابطه جنسی-تفکیک حمام و سرویس بهداشتی و رختکن یک موضوع که قاضیان به نظر می رسید نگران طول استدلال در ماه اکتبر. کارفرمایان که مذهبی اعتراض به کارگیری همجنسگرایان نیز ممکن است قادر به بالا بردن آن ادعا می کند در های مختلف مورد Gorsuch گفت.

“اما هیچ یک از این قوانین دیگر قبل از ما هستند; ما تا به حال به نفع خصمانه تست در مورد معنای خود را از نظر و ما نمی prejudge هر گونه سوال امروز,” او نوشت.

در این موارد دادگاه اول حقوق بشر پس از J ustice آنتونی کندی بازنشستگی و جایگزینی توسط Kavanaugh. کسی بود صدا برای حقوق همجنسگرایان و نویسنده برجسته حاکم در سال 2015 ساخته شده است که ازدواج همجنسگرایان قانونی در سراسر ایالات متحده است. Kavanaugh به طور کلی در نظر گرفته شده است به عنوان محافظه کارانه تر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر کرده بود البته از دولت اوباما است که پشتیبانی از همجنسگرایان کارگران در ادعای تبعیض تحت عنوان VII.

در طول اوباما در سال های فدرال و کمیسیون فرصت های برابر شغلی به حال خود را تغییر دیرینه تفسیر حقوق مدنی قانون شامل تبعیض علیه همجنسگرایان مردم است. قانون منع تبعیض به خاطر جنسیت است اما هیچ خاص برای حفاظت از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی.

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی, جو بایدن, اوباما, معاون رئیس جمهور, تمجید از تصمیم گیری در توییتر به عنوان “گام دیگری در ما به سوی برابری برای همه است. دیوان عالی کشور تایید کرده است ساده اما عمیقا آمریکایی ایده که هر انسانی باید با احترام رفتار شود.”

در سال های اخیر برخی از دادگاه های پایین برگزار شد که تبعیض علیه همجنسگرایان افرادی است که زیر مجموعه ای از تبعیض جنسی و در نتیجه ممنوع شده توسط قانون فدرال.

تلاش کنگره برای تغییر قانون به صراحت نوار کار تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی که تا کنون شکست خورده است.

دیوان عالی کشور در موارد درگیر دو مردان همجنسگرا و تراجنسیتی زن که شکایت برای استخدام تبعیض پس از آنها شغل خود را از دست.

Aimee Stephens از دست داده و کار خود را به عنوان یک مدیر مراسم تشییع جنازه در منطقه دیترویت پس از او نازل شده به او رئیس است که او تلاش کرده بود با جنسيت بسیاری از زندگی او بود و در “تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به فردی که ذهن من در حال حاضر است.” استفن گفت: مراسم تشییع جنازه صاحب خانه توماس Rost که پس از تعطیلات او را گزارش کار پوشیدن یک محافظه کار دامن کت و شلوار و یا لباس که Rost مورد نیاز برای زنانی که مشغول به کار در او سه خانه های مراسم تشییع جنازه. Rost اخراج Stephens.

6 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سینسینتی, اوهایو, حکومت که جرقه تشکیل تبعیض جنسی تحت قانون فدرال است.

استفن درگذشت ماه گذشته. دانا است. او از 20 سال در بیانیه ای گفت که او “ممنون برای این پیروزی به افتخار میراث Aimee و به مردم اطمینان دهد که در حال درمان نسبتا صرف نظر از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی.”

از دادگاه تجدید نظر فدرال در نیویورک حکم به نفع گی چتربازی مربی که ادعا کرد او از کار اخراج شد به دلیل گرایش جنسی. کامل 2nd ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد 10-3 که آن را رها کردن آن در اوایل برگزاری آن عنوان هفتم را پوشش نمی گرایش جنسی به دلیل “دکترین حقوقی تکامل می یابد.” دادگاه برگزار شد که “گرایش جنسی تبعیض است و با انگیزه حداقل در بخشی از فیلم است و در نتیجه زیر مجموعه ای از تبعیض جنسی.”

که حکم یک پیروزی برای بستگان دونالد Zarda که اخراج شد در سال 2010 از یک چتربازی در Islip مرکزی نیویورک که مورد نیاز او را به بند خود را محکم به مشتریان به طوری که آنها می تواند پرش در پشت سر هم از یک هواپیما. او تلاش برای قرار دادن یک زن با او در پریدن در سهولت با توضیح که او همجنسگرا بود. مدرسه اخراج Zarda پس از آن زن را دوست پسر به نام شکایت.

Zarda درگذشت wingsuit حادثه در سوئیس در سال 2014.

در یک مورد از گرجستان به دادگاه تجدید نظر فدرال در آتلانتا در برابر حکومت Bostock یک گی کارمند Clayton County, در آتلانتا و حومه. Bostock ادعا کرد او از کار اخراج شد در سال 2013 چرا که او همجنسگرا است. شهرستان استدلال می کند که Bostock بود و اجازه رفتن به دلیل نتایج حاصل از ممیزی از وجوه او موفق.

11th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرد و Bostock ادعا می کنند در سه صفحه نظر است که اشاره به دادگاه محدود بود توسط یک 1979 تصمیم گیری است که برگزار می شود “تخلیه برای همجنسگرایی ممنوع است با عنوان VII.”

این داستان به روز شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>