جاستین Fashanu القاء به NFM سالن از شهرت

منچستر ملی, فوتبال, موزه پس از مرگ القاء جاستین Fashanu, بریتانیا برای اولین بار — و هنوز هم تنها کردن, گی, مرد فوتبالیست حرفه ای به آن سالن از شهرت دیروز.

جاستین Fashanu که در زمان زندگی او 22 سال پیش شده اند که 59 سال گذشته ،

تبلیغات

متولد در Hackney, جاستین و برادر خود را صرف برخی از دوران کودکی خود را در یک یتیم خانه. پدر و مادر رضاعی آنها را در زمان بعد.

امضا برای یک تیم فوتبال به عنوان یک دانشآموز جاستین ثابت یکی از انگلستان امیدوار کننده ترین جوان فوتبال استعداد. در نتیجه, او اولین بازیکن سیاه و سفید امضا برای یک میلیون پوند است.

به عنوان شجاع در خارج از میدان به در, جاستین بیرون آمد به عنوان گی در سال 1990. ساخته شده است که او اولین و آخرین, انگلیسی, فوتبالیست حرفه ای به بیرون می آیند.

جاستین Fashanu تحمل تعصب او در طول زندگی حرفه ای بازی هر دو خود را برای تمایلات جنسی و رنگ پوست خود را.

جاستین Fashanu بنیاد

جاستین خواهر زاده امل Fashanu شرکت تاسیس جاستین Fashanu پایه و اساس است. بنیاد برجسته هوموفوبیا و دیگر اشکال تبعیض در فوتبال است.

امل پذیرفته دریافت این جایزه در روز عموی او به نمایندگی.

“این می توانست عمو جاستین 59 تولد و چه راهی آن را جشن می گیرند. او خیلی سرگرم کننده بود و در اطراف او می شده اند زندگی و روح از این رویداد. آن را گرم قلب من شاهد میراث او بودن افتخار بیش از 21 سال پس از خود را نابهنگام گذشت.”

القای همزمان با همجنسگرایان ماه تاریخ در بریتانیا. در همان زمان, فوتبال ملی, موزه, خواهد شد راه اندازی یک همجنسگرایان+ Tour توسعه یافته با یک گروه از دگرباشان جنسی+ داوطلبان. آن را ویژگی های اشیاء از موزه مجموعه ای که نور در فوتبال همجنسگرایان+ تاریخچه.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید