JW Marriott در همکاری با آروماتراپی همکاران اعلام کرد راه اندازی این فکر سفر ویرایش مجموعه ای از چهار آبگرم محصولات با هدف تسکین سفر شایع ترین عوامل استرس زا است. فقط در زمان برای یک سال جدید از مسافرت این کیت شامل یک مجموعه ای از حمام و بدن ملزومات اجازه می دهد تا مسافران به آرام ماندن در تمام جنبه های سفر خود را.

“سفر تجربه ای است که گسترش افق دید و در حالی که هدف هر تعطیلات خوب است به ترک هر دو انرژی و آرامش همه بیش از حد اغلب سفر به خودی خود می تواند استرس زا باشد” گفت: Jenni Benzaquen, معاون رئیس جمهور, نام تجاری و بازاریابی EMEA برای ماریوت بین المللی است. “از فکر سفر ویرایش از JW Marriott و آروماتراپی همکاران ایجاد شد برای از بین بردن چهار شايعترين عوامل استرس زا از سفر اجازه می دهد ما مهمانان برای لذت بردن از بیشتر متوجه رویکرد برای هر سفر.

از فکر سفر ویرایش بر:

· خواب از طریق عمیق استراحت و حمام و زیر دوش روغن: سهولت به sublimely آرامش بخش, رایحه خاکی Vetivert تسکین دهنده بابونه و آرامش صندل. ایجاد شده توسط بنیانگذار آروماتراپی همکاران به آدرس خود بی خوابی و این به طور طبیعی تسکین و به شدت آرام بخش ترکیبی از روغن های کاروان های روزانه و خستگی کاهش می یابد و یک مسابقه ذهن و رهایی شما به صورت دست نخورده ترمیمی خواب. با jetlag بودن تعداد شکایت یکی از مسافران این محصول مطمئن است به یک فن مورد علاقه.

· انرژی از طریق احیای صبح حمام و دوش نفت: بهره برداری از نیرو بالابر درخت عرعر بری و Neroli همراه با گریپ فروت اسانس. استحمام یا دوش در آن احیای عطری به اخراج بی حالی از اواخر شب و پرش به بعد.

· درد عضله از طریق استرس عضله ژل: این ژل بدن درمان درد عضلات از طریق قدرت و رزماری و فلفل سیاه اسطوخودوس و روغن های ضروری است. استرس ژل بدن نرمی درد و درد و سپس گرم کردن عضلات در طول زمان خروج آنها را احساس می کند. این است ایده آل بازسازی پس از red-eye, پرواز, و یا یک روز را صرف کاوش یک قسمت جدید.

· نفس از طریق پشتیبانی نفس غلتکی توپ: یک مخلوط طبیعی کاج, درخت چای و اکالیپتوس اسانس سهولت تنفس و تجدید حواس. تسکین و جلوگیری از سرماخوردگی و احتقان و احیای فازی-رهبری روز.

علاوه بر اینکه برای خرید آنلاین در دسترس مسافران می توانند فکر سفر ویرایش کیت زمانی که آنها کتاب فکر سفر بسته در یکی از پنج شرکت هتل: JW Marriott Grosvenor House لندن, JW Marriott ونیز Resort & Spa, تازه افتتاح JW Marriott استانبول تنگه بسفر JW Marriott Hotel Ankara و به تازگی بازسازی JW ماریوت گراند هتل بخارست. جزئیات بسته شامل اقامت در یک سوئیت روزانه, صبحانه, درمان آبگرم ،

JW Marriott فکر سفر ویرایش در دسترس است برای خرید آنلاین در سرپرستی JW برای $58 / £44 / 52€. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید لطفا https://www.CuratedbyJW.com/MindfulTravelEdit.

در مورد JW Marriott Hotels & Resorts
JW Marriott بخشی از Marriott International لوکس مجموعه ای از برندها و شامل ویژگی های زیبا و متمایز رفت و آمد مکرر در سراسر جهان است. آرایه ای موثر از برنده جایزه هتل ها تهیه پیچیده فکر مسافران به دنبال JW درمان™ – نام تجاری است که فلسفه لوکس واقعی ایجاد شده توسط افرادی که پرشور در مورد آنچه انجام می دهند. این تجربیات کمک به مهمانان به طور کامل در حال حاضر پرورش اتصالات و خوراک روح است. با الهام از اصول تمرکز حواس, JW Marriott یک پناهگاه طراحی اجازه می دهد تا مهمانان را به تمرکز بر احساس کامل – در حال حاضر در ذهن پرورانده در بدن و احیا در روح و روان – از طریق برنامه ها و ارائه شده است که آنها را تشویق به گرد هم می آیند با قصد عمل و تجربه در هر لحظه به کمال است. امروز وجود دارد بیش از 85 JW ماریوت هتل در بیش از 25 کشور و سرزمین. بازدید JW Marriott آنلاین و در Instagram و Facebook. JW Marriott مفتخر به شرکت در ماریوت Bonvoy™ جدید نام ماریوت سفر برنامه جایگزین Marriott Rewards®, The Ritz-Carlton پاداش® و Starwood ترجیح مهمان®(SPG). این برنامه ارائه می دهد اعضای فوق العاده مجموعه ای از مارک های جهانی تجربه در ماریوت Bonvoy لحظات و بی نظیر از جمله مزایای کسب امتیاز نسبت به هتل رایگان باقی می ماند و شب نسبت به وضعیت نخبگان به رسمیت شناختن. برای ثبت نام به صورت رایگان و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه بازدید MarriottBonvoy.marriott.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im