K-12 مدرسه سعی کنید برای نجات به اصطلاح با آموزش از راه دور

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

NPR راشل مارتین مذاکرات به NPR آموزش و پرورش خبرنگار Cory ترنر و Sonja Santelises, مدیر عامل شرکت شهر بالتیمور مدارس دولتی در مورد مرور از کلاس های درس به رایانه است.

راشل مارتین میزبان:

فقط در چند هفته coronavirus به بازنویسی قوانین زندگی روزانه. تقریبا دو سوم از آمریکایی ها زندگی می کنند در کشورهای که در آنها گفته شده است در خانه بمانند. و در حال حاضر بیشتر از امریکا K-12 مدرسه بسته شده است. چندین ایالت از جمله کانزاس و آریزونا و ویرجینیا در حال حاضر گفت: این دانش آموزان را نمی توان آمدن به مدرسه این مدرسه در سال است. بنابراین معلمان و رهبران مدرسه که نگران بچه ها از دست دادن ماه آموزش در حال تلاش برای نجات این سال با آموزش از راه دور. می توانید این کار و هزینه چیست ؟ برای پاسخ به این صحبت کردیم با سه معلمان به عنوان به خوبی به عنوان رئیس یک شهر بزرگ منطقه مدرسه. اما قبل از ما از شنیدن آنها من می خواهید به NPR آموزش و پرورش خبرنگار Cory ترنر به تنظیم صحنه در اینجا. صبح به خیر, Cory.

CORY TURNER BYLINE: صبح به خیر, راشل.

مارتین: توضیح دامنه این چالش به همین دلیل آموزش و یادگیری بدون واقعی مدرسه است, خیلی سخت است.

ترنر: آره. منظورم این است که هر مربی که صحبت کردم می گوید با همین. آنها فقط به حال هرگز برای انجام کاری بزرگ به این سرعت. بنابراین بسیاری در حال تلاش برای حرکت به کلاس های آنلاین, اما بدیهی است که این بدان معناست که هر کودک نیاز به یک دستگاه به علاوه دسترسی به اینترنت است که یک مانع بزرگ در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور است. منظور من بیشتر مدارس, شما می دانید, آیا برخی از لپ تاپ و یا قرص است که بچه ها می توانید استفاده کنید در طول یک هفته عادی است اما نه به اندازه کافی برای همه است. مدارس نیز در تلاش برای کشف کردن شما می دانید چگونه به ادامه به ارائه پشتیبانی برای دانش آموزان معلول. به علاوه شما می دانید اگر شما می خواهید معلمان برای تدریس حاضر آنها در حال رفتن به نیاز به آموزش است. بسیاری از آنها نمی دانند که چگونه به انجام این کار. و مناطق در حال مسابقه برای انجام این کار در حال حاضر.

مارتین: بنابراین آنچه در مورد آن دسته از خانواده هایی است که آیا یک کامپیوتر و یا اینترنت دسترسی داشته باشید ؟ چه اتفاقی می افتد به آنها را در حال حاضر ؟

ترنر: آره. منظور من راشل, این بیماری همه گیر واقعا مانند هر بحران من فکر می کنم, افشای, دوباره, عمیق بی عدالتی در این کشور است. شما می دانید بسیاری از شهرستان های منطقه در حال انجام خود را بهترین. من می دانم شیکاگو می گوید آن را به خارج از 100.000 دستگاه به بالاترین نیازهای کودکان و نوجوانان اما این هنوز کافی نیست. به علاوه آنها نیاز به دسترسی به Wi-Fi اگر این دستگاه در حال رفتن به محل کار. و Wi-Fi خود را نه فقط یک مشکل برای مدارس شهری بلکه برای کنترل از راه دور جوامع روستایی. من شنیده ام بسیاری از داستان ها در مکان هایی مانند تگزاس از مدارس روستایی عطف خود را در اتوبوس به همراه Wi-Fi را. اما, شما می دانید, من فکر می کنم بسیاری از مناطق در پایان روز فقط نمی خواهید به قادر به تضمین دسترسی آنلاین به هر کودک. و این بدان معنی است که اگر تحصیل رفتن به اتفاق می افتد در همه, آن را به احتمال زیاد راه قدیمی از مد افتاده, شما می دانید, با تماس های تلفنی از معلمان و کاغذ بسته است.

مارتین: راست. OK, Cory اقامت با ما از آنجا که تیم خود صحبت به سه معلمان در مورد چگونه آنها در برخورد با این همه. و من می خواهم به بازی بعضی از کسانی که معلمان تا به حال به می گویند. اجازه دهید گوش دادن.

هانا KLUMPE: My name is هانا Klumpe و من تدریس در عنوان من مدرسه در گرین ویل S. C.

سه شنبه NGUYEN: My name is Tue Nguyen (ph). من ششم-معلم کلاس در واشنگتن ،

جیمی گوردون: My name is جیمی گوردون و من کلاس سوم معلم دینی مدرسه خصوصی در Richmond, Va., منطقه است.

(SOUNDBITE موسیقی)

KLUMPE: همه چیز خیلی سریع است. هنگامی که ما بسته شده و ما تا به حال هیچ ایده آنچه که ما می رویم به انجام. ما – من نمی باید طرح درس برای آموزش الکترونیکی به دلیل, دوباره, هیچ کس نمی دانست که ما در مورد به نزدیک است.

NGUYEN: قبل از اینکه شما را ترک, شما نیاز به مطمئن شوید که شما نیز آماده شده به خارج از مدرسه برای یک ماه. این در حالی است که آموزش فقط تمام وقت به هر حال, بنابراین هیچ چیزی در مورد ما به طور منظم مشاغل را تغییر داد مگر این که ما نیز خواسته می شود برای ایجاد یک آموزش از راه دور برنامه ریزی در بالای آن است.

گوردون: من به عنوان یک معلم هستم همیشه فکر کردن در مورد چگونه می توانم به عنوان مثال منجر شود? و اگر من نمی دانم که چگونه به استفاده از این برنامه پس چگونه می توان انتظار داشت من کلاس سوم به انجام این کار?

(SOUNDBITE موسیقی)

NGUYEN: من فکر کردم ما رفته بود بیش از همه چیز مهم است اما در روز اول من یکی از دانش آموزان من نشان داد تا به یک تماس تصویری با پوشیدن یک پیراهن فقط, شما می دانید, مانند, نمی, فکر می کنم در مورد که در همه (خنده).

KLUMPE: برخی از روزها من پست, مانند, ویدئوها از خودم به کسانی که دستورالعمل مانند جایی که آنها حداقل با دیدن چهره من. یک بار من آنها را از وسط هدف پارکینگ فقط به طوری که آنها می توانید ببینید چه خبر است.

KLUMPE: من یک پرستار است. من یک مشاور. من پریمیر. منظورم این لیست در می رود. که آن نیز بخشی از کار من است که من امیدوار بودم من می خواهم که قادر به انجام تقریبا.

KLUMPE: من یک معلم شد به ایجاد روابط با دانش آموزان و اساسا تواند مانند یک مراقب. مانند این است که یک حرفه ای مراقبت و که یکی مثل چهره به چهره تعامل من فکر می کنم چیزی است که من واقعا می خواهم برای از دست.

گوردون: ما نمی خواهد به بازگشت به مدرسه برای بقیه سال و من متاسفم من احساسی وقتی که من می گویند که. آن را واقعا سخت به می گویند که با صدای بلند چون من در حال حاضر در آخرین روز از مدرسه با دانش آموزان و واقعا دشوار است. و من به درستی خداحافظی به آنها و شما می دانید بنابراین من در تلاش برای فکر می کنم در مورد ژوئن. و من فقط فکر کردن در مورد این هفته و پس واقعا این چیزیه که من تمرکز است.

KLUMPE: من فکر می کنم فقط خود را نشان می دهد برخی از گریس. نگه داشتن سر خود را بالای آب. و هنگامی که آن را مناسب شما واقعا فقط باید فقط به تنفس و استراحت و می دانم که گاهی اوقات بازمانده کافی است.

مارتین: صدای فقط یک تعداد انگشت شماری از میلیون ها نفر از معلمان در این کشور در تلاش برای پیدا کردن راه خود را از طریق این لحظه. برای درک چالش های حال حاضر برای سیستم آموزش و پرورش عمومی به عنوان یک کل ما رسیده به Sonja Santelises. او مدیر عامل شرکت شهر بالتیمور مدارس دولتی.

SONJA SANTELISES: من فکر می کنم بخشی از آنچه که ما در حال تجربه برخی از تقسیم شد که در حال حاضر مشهود در آموزش و پرورش هستند که تشدید در طول این بحران است. و من فکر می کنم آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که کاملا رک و پوست کنده از نزدیک و شخصی فقط آنچه مدارس خواسته شده است به انجام. بسیاری از مدارس ارائه کمک های پزشکی. ما با ارائه مواد غذایی است. و من فکر می کنید که شده است یک نگرانی برای همکاران من نه تنها در سراسر کشور بلکه در سراسر کشور و به خصوص آن دسته از ما که در خدمت تعداد زیادی از خانواده های کم درآمد در زیر منابع محله.

مارتین: شما 80,000 دانش آموزان تقریبا که شما مسئول. این است که در مورد درست است ؟

SANTELISES: بله شبیه و نزدیک به 79 اما بله.

مارتین: نزدیک به 79. چگونه بسیاری از آنها در تکیه مدرسه به تغذیه ؟

SANTELISES: من می خواهم بگویم به راحتی شما می دانید سه چهارم از خانواده های ما در حال حاضر بسیار وابسته به حداقل آنچه در مدارس ارائه اگر بدون هیچ دلیل دیگر برای تکمیل آنچه در خانواده است و قادر است و سپس دیگران که به طور کامل وابسته است. و ما تعدادی از افراد جوان است که ما در حال حاضر می دانیم که دو تا سه وعده های غذایی دریافت می کنند در مدرسه هر روز در حدود 85 درصد از آنچه آنها را بخورند که در طول روز. ما می دانستیم که تغذیه یکی از اصلی ما تمرکز بر مناطق – بدون شک. و خوشبختانه مدارس شهرستان ما در واقع باید بسیار قوی تغذیه برنامه. ماده در واقع ما با شروع سال پیش ارائه شام – پس از سه وعده غذا در روز – در برخی از سایت های تغذیه. اما آن را هنوز هم به چالش کشیدن حتی برای ما.

مارتین: اجازه دهید من از شما درخواست در مورد یکی دیگر از این بی عدالتی است که به شما می گویند که تشدید بحران – فن آوری است. منظورم این است که ما در حال حاضر در این جهان که در آن کودکان به عنوان جوان به عنوان مهد کودک در حال انتظار برای دریافت بر روی یک کامپیوتر و شرکت در نوعی از جلسه کلاس با معلم خود و یا شما می دانید باید storytime و یا برخی از نوع دیجیتال آموزش. چه چیزی شما را با بچه ها که فقط لازم نیست که تکنولوژی خود را در خانه ؟

SANTELISES: هیچ. بدون شک ما می دانیم که ما لازم نیست که یک به یک لپ تاپ برنامه های. من برخی از همکاران من که انجام دهد. حتی آنها نیاز به رفتن به سطح های مختلف از آموزش مجازی و سپس شما می دانید پرداختن به نیازهای انواع آموزان. بنابراین اولین هفته ما مطمئن ساخته شده وجود دارد کاغذ بسته برای همه – درست است ؟ – گرفتن این نوع از مداد و کاغذ دسترسی در محل. ما تا به حال به شکار کردن مانند بسیاری از مناطق آموزش و پرورش دستگاه های اضافی. اما, شما می دانید, واقعیت این است, راشل – و گفت: من این را به هیئت مدیره من و جامعه من – شما می توانید یک 1-4 دستگاه-به-دانش آموز نسبت در عرض یک یا دو هفته در یک بیماری همه گیر.

مارتین: اجازه دهید من از شما درخواست – سال گذشته تست داده ها نشان داد که حدود 1 در 3 بچه ها در بالتیمور انجام نشده بود نزدیک به سطح کلاس. چه اتفاقی می افتد به کسانی که کودکان و دانش آموزان بودند که در حال حاضر در حال مبارزه?

SANTELISES: هدف در حال حاضر است که برای حفظ به عنوان بسیاری از تداوم یادگیری به عنوان امکان پذیر است. که نمی خواهد جایگزین زمان از دست رفته. آن را فقط نمی خواهد. و بنابراین ما در واقع برنامه ریزی در دو آهنگ. ما در حال برنامه ریزی در تداوم یادگیری در حال حاضر درست است ؟ چگونه ما را به عنوان بسیاری از خانواده ها امکان دسترسی داشت ؟ اما قطعه دیگر که ما در حال انجام است آنچه که من اسمش آموزشی بهبود برنامه ریزی است. شما می دانید راه های مختلفی وجود دارد ما در حال رفتن به مجبور به استفاده از تابستان است. ما باید به تنظیم زمان در سال تحصیلی? ما می دانیم که افراد جوان که وقفه در اوایل خواندن آموزش هستند بیشتر در معرض خطر برای شکاف بعد از آن.

مارتین: که در آن ذهن خود را حل و فصل زمانی که شما فکر می کنم در مورد کسانی که ممکن است در حال سقوط از طریق ترک در حال حاضر ؟

SANTELISES: که سخت ترین قسمت بود واقعا صادق است. من می دانم که از برخی از این داستان ها که جوان ما به مردم بگویید که برای بسیاری از آنها مدرسه است که خود را در فضای امن. و بنابراین ذهن من وجود دارد می رود. اما آنچه در آن معمولا ترجمه به بیشتر است تعیین می شود خلاق و متمرکز و متعهد به ساخت مطمئن شوید که جوان ما از مردم می دانند که ما آنها را فراموش کرده و ما را هنوز هم کار فوق العاده سخت برای اتصال آنها را در راه است که آنها را امن نگه دارید و نگه داشتن آنها را در کل.

مارتین: من گفتگو با مدیر عامل شرکت شهر بالتیمور مدارس دولتی Sonja Santelises. و NPR آموزش و پرورش خبرنگار Cory ترنر است که هنوز هم با ما. Cory من واقعا شگفت زده چگونه او را امتحان کنید نه به sugarcoat این وضعیت است. او در تلاش برای مثبت باشد اما او نیز واقعا بی محابا در مورد چالش هایی که او و دیگر رهبران منطقه روبرو هستند در حال حاضر.

ترنر: آره به خصوص با تعطیلی منظورم این است که ما می دانیم ماندگار, ماه, نه ماه در حال حاضر. و شما می دانید, من فکر می کنم ما فقط باید صادقانه در این نقطه است که شما می دانید تعداد زیادی از بچه ها در حال رفتن به خوب است. بدیهی است که آنها باید پشتیبانی در خانه حتی اگر آنها نمی دیدن یکی دیگر از Chromebook یا یک معلم تا سپتامبر است. اما من شنیده ام از بسیاری از مربیان هستند که خود را نگران آسیب پذیرترین کودکان و نوجوانان, کودکان و نوجوانان معلول یا کسانی که در حال حاضر آکادمیک در معرض خطر و یا کسانی که برای آنها مدرسه اجتماعی و عاطفی و تاسیسات. و آنها نگران هستند که این خواهد شد که عواقب ماندگار.

مارتین: NPR Cory ترنر ما آن را درک.

ترنر: با تشکر از شما.

(SOUNDBITE از اری HANADA را “ضعیف من”)

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>