نگه داشتن بیکاری کمک های روی حیله و تزویر مسیر کنگره گفت

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: کنگره ممکن است مجبور به تصویب یک قطعه باریک از قوانین این هفته برای اطمینان از افزایش مزایای بیکاری نمی منقضی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

اما هر دو آنها نیز گفت: slimmed پایین قانون باید شامل جارو طرح دعوی در دادگاه خواستار حمایت توسط کسب و کار, یک ماده است که دموکرات ها مخالفت کرده اند برای هفته ها. دموکرات ها نیز در مخالفت با کاخ سفید فشار برای تمدید مزایای بیکاری در به طور چشمگیری کاهش می یابد مقدار.

“ما در حال انجام” Mnuchin روز یکشنبه گفت که او و مراتع چپ کاپیتول هیل پس از دیدار با اوباما در کارکنان.

مراتع گفت: کاخ سفید بود “به دنبال شفافیت” در “تعداد انگشت شماری” از باقی مسائل. “ما یک توافق در اصل” او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا را رد کرده است رویکرد تدریجی اما زمان در حال اجرا است کوتاه به دلیل موقت مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان این هفته است. $600 هفتگی پرداخت شد, تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس ،

جدا از بیکاری مزایای Mnuchin گفت: دور جدیدی از 1200 دلار پرداخت های مستقیم به فرد آمریکایی ها خواهد بود و بر اساس همان فرمول به عنوان قبلی کمک بیل. سپس مردم $75,000 یا کمتر دریافت مبلغ کامل و کسانی که در ساخت بیش از $75,000 دریافت کمتر بسته به درآمد خود را. مردم درآمد بالای 100000 دلار نمی واجد شرایط برای پرداخت.

پس از هفته ها از انفعال مقامات کاخ سفید نشان داده اند جدید حس فوریت در مورد اقتصاد در هفته گذشته در میان نشانه هایی که بهبود است به طور قابل توجهی کاهش.

علاوه بر تماس های جدید برای مقایسه به پایین محرک لایحه مقامات کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای فشار برای اخراج مهلت قانونی از طریق پایان سال به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. وزارت مسکن و شهرسازی انتظار می رود که درگیر در این تلاش. قبلی چهار ماه مهلت منقضی می شود در پایان این ماه است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow پیشنهاد تمدید خواهد شد. “ما در طول این باره گفت: بدون در نظر گرفتن برای چه مدت.

شروع کند

صالحی مذاکرات در آینده coronavirus بسته را به سختی آغاز شده است و کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا نیست و حتی به طور رسمی ارائه اوباما برنامه ریزی نشده است. خانه دموکرات ها تصویب یک لایحه در ماه مه که گسترش $600 هفتگی پرداخت از طریق ژانویه به عنوان نرخ بیکاری همچنان بالای 11 درصد است.

Pelosi لعنتی ایران با انفعال و گفت: دموکرات ها شده اند در انتظار برای مذاکره. “ما شده است اضطراب به مذاکره برای دو ماه و 10 روز هنگامی که ما را به جلو پیشنهاد ما,” او گفت: CBS’ “چهره ملت است.” “آنها در بی نظمی و تاخیر است و باعث درد و رنج برای امریکا خانواده ها است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., در نظر دارد به رول $1 تریلیون بسته امروز پوشش طیف وسیعی از مسائل است. اما دموکرات ها خواستار یک لایحه سه بار که اندازه و مک کانل گفته است که می تواند “چند هفته” برای رسیدن به یک معامله.

“راستش من با دیدن ما قادر به ارائه بیمه بیکاری شاید حفظ اعتبار به نگه داشتن مردم از آواره آورده و یا بازگشت به محل کار کمک به مدارس ما-اگر ما می توانید انجام دهید که همراه با مسئولیت حمایت, شاید ما قرار داده است که رو به جلو که گذشت ما به عنوان مذاکره در بقیه این لایحه در هفته آمده است” مراتع گفت: در ABC “این هفته است.”

Mnuchin ساخته شده مشابه دیدگاه در “فاکس نیوز یکشنبه.” او گفت: این بسته در مجلس سنا جمهوریخواهان را به پرده خواهد شد عبارتند از کمک به مدارس دور دیگری از محرک چک به افراد و اعتبار مالیاتی برای تشویق شرکت ها به rehire کارگران است.

“در $1 تریلیون بسته وجود دارد برخی از چیزهایی که باید قاب زمان که بزرگتر اولویت است. بنابراین ما می تواند در انجام یک کل معامله; ما همچنین می تواند در انجام نگاه قطعات” Mnuchin گفت: تاکید بر رفع بیکاری و بیمه مسئولیت سپر. “ما می تواند حرکت بسیار سریع با دموکرات ها در مورد این مسائل. ما نقل مکان کرد و به سرعت قبل از. … اگر مسائل وجود دارد که دیگر ما مقابله با آن نیز هست.”

سود نبرد

$600 فدرال بیکاری ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند که مورد تایید کنگره در ماه مارس ، این سود اضافی پرداخت می شود در بالای هر بیمه بیکاری متحده ارائه آن متفاوت است اما به طور معمول به جای حدود 45 درصد از کارگران حقوق و دستمزد.

جمهوری خواهان نمی خواهند به گسترش کامل 600 دلار در هر هفته بهره مند شوند که آنها اصرار دارند فراهم می کند یک عامل بازدارنده برای مردم به بازگشت به کار. بسیاری از دموکرات ها ادعا می کنند که بسیاری از مردم احساس نمی امن قصد بازگشت به کار هنگامی که coronavirus است صعودی دوباره در سراسر کشور است.

جمهوری خواهان باید مورد بحث یک فرمول است که به میزان 70 درصد دستمزد جایگزینی حقوق و دستمزد یک کارگر پرداخت می شود قبل از گذاشته شدن. Mnuchin پیشنهاد پنج شنبه که فدرال پرداخت خواهد متفاوت باشد برای هر ذینفع بر اساس آنچه از درآمد خود را قبل از آنها خود را از دست داده است.

برخی از اقتصاددانان می گویند این فرمول جدید را به طور موثر را 600 دلار پرداخت به حدود 200 دلار در هفته, هر چند Mnuchin تاکید کرد که این امر متفاوت است از فرد به فرد.

پلوسی روز یکشنبه کاهش یافته است می گویند که آیا دموکرات ها را قبول یک مقدار پایین تر از 600 دلار در هر هفته.

“شما نمی توانید به یک مذاکره با یک خط قرمز” او گفت:. “اما شما را در خود را با ارزش است.”

بیکاری در دولت دفاتر غرق شده اند پردازش نفع برنامه های کاربردی از 20 میلیون به 30 میلیون بیکار آمریکایی است. برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند سوئیچینگ به یک سیستم جدید می تواند وقت گیر و دشوار است اما مراتع گفت: آنها تا به حال شده است بحث در مورد آن و اعتقاد بر این, آن می تواند انجام شود اگر دولت فدرال مراحل را برای کمک به دولت بیکاری دفاتر.

“هدف ما این است که مطمئن شوید که آن را کهنه کامپیوتر است که نگه داشتن مردم از گرفتن منافع خود” مراتع گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=AaKhVy0zvv0]

“دلیل ما تا به حال 600 دلار بود و سادگی آن” پلوسی گفت. “چرا ما فقط نگه داشتن آن ساده است؟”

Kudlow گفت: در سی ان ان که 70 درصد بیکاری فرمول باید در نظر گرفته شود “کاملا سخاوتمندانه هر استاندارد است.”

پلوسی همچنین گفت: مسئولیت حمایت ایران می خواهد برای قرار دادن در این قانون را قرار داده و کارگران در معرض خطر از بین بردن تعهد از شرکت های به اطمینان حاصل شود که کارگران نمی قرارداد coronavirus در کار است.

“آنها چه میگویند برای کارگران ضروری [است], ‘شما باید برای رفتن به محل کار به خاطر شما ضروری است. ما هیچ مسئولیتی در خود کارفرما را که محل امن و اگر شما مریض و شما بدون مراجعه,’,” او گفت:.

باریک در راه است

مسیر دیگری توافق می تواند محدود. لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت: روز شنبه در رادیو فردا که “نیمی از جمهوری خواهان در حال رفتن برای رای ‘نه’ به هر” بسته محرک. “این فقط یک واقعیت است,” او گفت:. “و بسیاری از دموکرات ها در حال رفتن به اصرار بر 3 تریلیون دلار خواهد بود که راه بیش از حد. این امر می تواند پول هدر رفته است.”

سناتور. تد کروز سناتور تگزاس گفت: او را پشتیبانی نمی کند اوباما قانون به عنوان پیشنهاد شده است. او استدلال کرد برای بلند کردن مالیات و مقررات است که او می گوید به “چکش” کسب و کارهای کوچک.

کروز همچنین استدلال برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات که نمی خواهد در این لایحه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار کرده بود به طور موقت اصلاح از مالیات حقوق و دستمزد, اما هر دو طرف در برابر ایده.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

کروز گفت: Pelosi کار نمی کند برای حل یا ویروس بحران و یا اقتصادی یک.

“او اهداف پارو پول نقد در مشکل و بستن امریکا پایین,” او گفت:. “این فقط پول پارو به دوستان خود و در واقع نه حل مشکل.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط اریکا ورنر و جف استین از واشنگتن پست و لیزا Mascaro, Darlene Superville و امید ین از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید