Kelli Nguyen-Ha را “مهاجر” میلیونر – دانلود رایگان فردا (2/10/2020)

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Kelli Nguyen-Ha جدید کتاب “مهاجر میلیونر: داستان یک زن آسیایی وسواس برای موفقیت در سرزمین فرصت است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در 10 فوریهth.

“مهاجر”میلیونر by Kelli Nguyen-Ha رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (2/10/2020 – 2/14/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B083Y6FPFT.

“مهاجر”میلیونر دارای 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:

“این کتاب را ندارد آموزش به شما را به یک میلیونر. اما آن را نشانی از برجسته کردن صفات مشترک که موفق ترین افراد به اشتراک بگذارید. فداکاری و تاسف است که این نویسنده دارای تحمل بسیار relatable. او پرده سفر بسیار الهام بخش است. از دست دادن آن همه و بازسازی از ابتدا کار آسانی نیست. از همه مهمتر این نویسنده نمی تواند بهانه ای برای شکست او.

“این کتاب را بخوانید, اگر شما نیاز به اطمینان که آمریکا هنوز هم بزرگترین کشور در جهان است. تنها در امریکا است و این ممکن است.

سلب مسئولیت: شرکت ما در حال حاضر انجام کسب و کار با هم. من بررسی بی طرفانه ناخواسته و جبران نیست. Kelli متفاوت است در زندگی واقعی و است که اطمینان بخش است.” – هوستون
 
“من نمی تواند متوقف خواندن این کتاب به عنوان من احساس مانند کتاب صحبت کردن به من را شخصا از طریق کل کتاب. هر فصل است که نویسنده به اشتراک گذاشته خوب و بد تجربیات و موانع او را از طریق رفت قبل از او موفق می شود مانند یک آینه است که منعکس کننده تجارب شخصی من است که من را از طریق رفت. سپس او تلاش با اعتقاد و حمایت از او و او جدیت آن را سخت تر و سخت تر تا زمانی که هدف خود را موفقیت: “اقدامات انجام نشده است و تا زمانی که این اقدامات در حال تبدیل به موفقیت است.” چه گفتن و تشویق. خواندن این کتاب را به من می دهد, امید, الهام بخش و uplifts روح من. من قطعا توصیه می کنم این کتاب را برای دختر من و همه دوستان که به دنبال الهام بخش برای موفقیت و به اشتراک گذاری همان ارزش های اصلی در زندگی است.” –میشل Barkema
 
برای کسب اطلاعات بیشتر:
برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا emailinfo@bestsellerpublishing.org.

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

Kelli Nguyen-Ha یک RN/BSN/CCRN در ایالت تگزاس حرفه ای و تمرین است به عنوان پرستار بالین برای 5 سال است. او بازنشسته از آخرین موقعیت مدیر Nursingover سه واحد (ICU, CCU & تله متری) 5 سال است. این نویسنده در مجموع از 10 سال در حرفه پرستاری است.Kelli در حال حاضر یک کارآفرین ایجاد ثروت و ایجاد یک میراث برای جوانان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید