Kering کمک به مبارزه با COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

این Kering گروه در حال پخش است نقش خود را در مبارزه با Covid-19 همه گیر در فرانسه.

• در روز های آینده Kering را فراهم فرانسه خدمات سلامت با 3 میلیون ماسک های جراحی که در آن به خرید و واردات از چین.

• در ضمن این کارگاه های آموزشی از Kering خانه Balenciaga و ایو سن لوران در حال آماده سازی برای تولید ماسک در حالی که مطابق با دقیقترین سلامت اقدامات حفاظتی برای کارکنان خود را با تولید شدن جریان به عنوان به زودی به عنوان فرایند تولید و مواد تایید شده توسط مقامات مربوطه.

• با توجه به ارائه ماندگار پاسخ به این زمان همه گیر Kering ساخته شده مالی کمک مالی به انستیتو پاستور برای حمایت از تحقیقات خود را به Covid-19.

همه این سهم دنبال آن در حال حاضر ساخته شده در چین و ایتالیا در هفته های اخیر.

• در تاریخ 11 مارس در ایتالیا Kering و آن خانه های ساخته شده در کمک های مالی به چهار اصلی بنیاد بیمارستان در لمباردی, Veneto, توسکانی و لاتزیو.

اخیرا گوچی در پاسخ به یک تماس به شرکت های مد از Regione Toscana برای فولاد ماسک و لباس های پزشکی و می تواند قادر به اهدای 1.100.000 فولاد ماسک و 55.000 لباس های پزشکی در هفته آینده موضوع مربوطه مجوز.

• در 28 ژانویه در چین Kering و آن خانه اعلام کرد کمک مالی به هوبئی صلیب سرخ بنیاد برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس.

در مورد Kering

جهانی لوکس گروه Kering موفق به توسعه یک سری از مشهور خانه ها در مد و کالاهای چرمی طلا و جواهر و ساعت: گوچی, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, الکساندر مک کوئین Brioni, Boucheron, Pomellato, بست Qeelin, Ulysse Nardin, گراد perregaux و همچنین Kering عینک. با قرار دادن خلاقیت در قلب استراتژی خود Kering را قادر می سازد آن خانه ها به مجموعه ای از محدودیت های جدید نظر خود را بیان خلاق در حالی که تهیه فردا لوکس پایدار و مسئول راه است. ما ضبط این باورها در ما امضا: “توانمند سازی تخیل”. در 2019, Kering تا به حال بیش از 38,000 کارکنان و درآمد €15.9 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>