سان فرانسیسکو — کارکنان در پلت فرم crowdfunding Kickstarter رای دادند در روز سه شنبه به داشتن اتحادیه اول به خوبی شناخته شده شرکت فن آوری به گام به سوی ارائه شده توسط سازمان کار است.

این تصمیم که رسمی توسط یک شمارش آرا در ملی روابط کار هیئت مدیره پایین آمد به یک حاشیه باریک با 46 کارکنان رای گیری به نفع حرکت و 37 مخالف آن است. بحث بر سر یک اتحادیه — و اینکه آیا چنین نمایندگی مناسب بود برای پرداخت بسیار tech کارگران — تا به حال شده است یک منبع تنش در این شرکت برای بسیاری از سال.

“من بسیار خوشحال با این نتیجه گفت:” Dannel Jurado یک Kickstarter ارشد نرم افزار مهندس که رای برای یک اتحادیه. “وجود دارد یک راه طولانی از ما جلوتر است اما این اولین گام برای آینده پایدار در فن آوری است که من و بسیاری دیگر می خواهید برای دیدن.”

طرفدار اتحادیه رای قابل توجهی برای صنعت فن آوری که در آن کارگران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای فعال در سال های اخیر بیش از مسائل به عنوان متنوع به عنوان آزار و اذیت جنسی و تغییر آب و هوا. کرگدن شرکت های مانند گوگل و آمازون تلاش کرده اند برای دریافت یک دسته در کارکنان خود را که در صحنه تعطیل و خواستار آن شدند که شرکت های خود را با نهادهای دولتی و دیگران.

اما در مقیاس بزرگ unionization تلاش شک و تردید عمل. تنها یک گروه از پیمانکاران در گوگل در پیتسبورگ اتحادیه در سال گذشته یک گروه کوچک از Instacart کارگران موفق به انجام این کار در این ماه. در گذشته اکثر unionization درایوهای همراه شده است با آبی-کارگران یقه و پایین پرداخت شود و کارگران یقه سفید به جای یقه سفید tech کارگران که اغلب به سمت بالا پرداخت می شود از 150.000 دلار در سال است.

Veena Dubal استادیار قانون استخدام در دانشگاه کالیفرنیا, Hastings, دانشکده حقوق به نام Kickstarter رای “بسیار مهم” است که “سیگنال به کارگران در سراسر صنعت فن آوری آن است که هر دو مطلوب و ممکن برای ساخت سازه های جمعی به نفوذ و دستمزد و شرایط کار و حتی تصمیم گیری کسب و کار.”

Kickstarter, ارشد اجرایی, Aziz حسن در مصاحبه ای گفت که آنچه که او در حال حاضر “مشغول و فکر کردن در مورد توانایی ما برای حرکت رو به جلو است.”

Kickstarter کارکنان خواهد بود وابسته به دفتر و کارکنان حرفه ای بین المللی اتحادیه و شروع مذاکره قرارداد با مدیریت بیش از دستمزد برابر و فراگیر شیوه های استخدام. چانه زنی کمیته شامل کارکنان که مخالف اتحادیه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از آن حمایت کرد.

“بخش تکنولوژی نشان دهنده مرز جدیدی را برای اتحادیه سازماندهی” ریچارد Lanigan, اتحادیه, رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

Kickstarter که تاسیس شد و در سال 2009 مطرح شده کمتر از 15 میلیون دلار در سرمایه گذاری به مردم می دهد یک راه برای جمع آوری پول برای پروژه های خلاق خود را — مانند یک فیلم و یا یک ابزار جدید — از عمومی به جای آن از طریق سنتی و سرمایه گذاران یک مدل شناخته شده به عنوان crowdfunding.

این شرکت خصوصی برگزار شد که بر اساس در بروکلین و 145 کارکنان دارای توان به عنوان نوع دوستانه. در سال 2015 این reincorporated به عنوان یک نفع عمومی شرکت معنی آن نیز متمرکز بر ارائه یک به نفع جامعه و نه صرفا در تولید سود برای سهامداران است.

آن کارکنان unionization درایو به صورت جدی آغاز شد در سال گذشته پس از Kickstarter در بر داشت خود را درگیر یک بحث بیش از اینکه به لغو یک صندوق جمع آوری تلاش را در سایت خود به صورت یک کتاب کمیک است که شامل تصاویری از مردم مشت نازی ها. کارگران تحت فشار قرار دادند این شرکت اجازه می دهد تا این پروژه را ادامه دهد که این کار را کرد. این قسمت موجب بحث در میان کارکنان رسمی در مورد صدای خود را در محل کار.

حادثه “بود یک لحظه در یک خط از اتفاقاتی که باعث Kickstarter کارکنان به سازماندهی” Clarissa Redwine سابق سازمان در این شرکت گفت: در یک ایمیل در روز سه شنبه. “ما می خواستیم قدرت در محصول تصمیم گیری یقین در شرایط اشتغال ما و قدرت به سوال مدیریت زمانی که مورد نیاز است.”

در ماه مارس گذشته کارکنان اعلام کرد که آنها در تلاش برای سازماندهی یک اتحادیه. برخی از همکاران عقیده داشت با این استدلال که سازمان تا به حال نشده است و شفاف در مورد تلاش های خود را و سوال که آیا یقه سفید tech کارگران می توانند از مزایای یک اتحادیه. آنها گفت: آنها در حال حاضر بسیار پرداخت و دریافت مزایای بیشتر از متوسط کارگر.

یک کارمند که مخالف اتحادیه و تلاش کرده بود به نام به خاطر برخی از مخالفان شده بود مورد آزار و اذیت آنلاین گفت که Kickstarter می پردازد به خوبی و که برخی از کارکنان نگران یک قرارداد ممکن است آنها را مانع از تعامل آزادانه با رهبری است. همچنین مشخص نیست که آیا یک اتحادیه را به کارکنان نوسان بیش از تصمیمات کسب و کار پس از سنتی اتحادیه قرارداد پوشش دستمزد و ساعت نه استراتژی شرکت های بزرگ.

در سپتامبر Kickstarter, اخراج دو تن از سازمان دهندگان پشت این اتحادیه تلاش از جمله خانم Redwine. این سازمان گفت که این شرکت شد نزنی و ثبت ادعای ملی روابط کار هیئت مدیره. خود را در موارد حل نشده.

Kickstarter گفت: دو نفر از کارکنان بوده است اجازه رفتن برای عملکرد و مسائل نامربوط به خود را سازماندهی.

شلیک جلب توجه و حمایت به سازماندهی تلاش از جمله از نویسنده نیل گیمن و بازیگر David Cross. “من بسیار بعید به پشتیبانی ارسال کنید و یا لینک در توییتر برای پروژه های Kickstarter در آینده است. حتی اگر من خیلی آنها را می خواهید به موفقیت” آقای Gaiman توییتی در ماه سپتامبر.

Kickstarter برگزار مرجع تخصصی در نوامبر بنابراین کارگران می تواند صدای نظرات خود را در مورد unionization. آقای حسن خواسته مدیران و مدیران به حضور و اقامت در خارج از دفتر مرکزی این شرکت تا کارکنان می تواند رک و پوست کنده در مورد وضعیت.

در ماه ژانویه, کارکنان, شروع, ریخته گری, برگه های رای خود و در برابر یک اتحادیه. هشتاد و هشت از Kickstarter را 145 کارکنان در نظر گرفته شد واجد شرایط برای رای دادن به این دلیل که آنها نه در نقش مدیریتی; پنج نیست بازیگران برگه های رای.

“من خیلی افتخار آن همه ارزش آن” خانم Redwine گفت: در ایمیل خود در روز سه شنبه. “من احساس می کنم خیلی خوش شانس است که یک بخشی از این نقطه اوج.”

آقای حسن گفت که او مشتاق به شروع به صحبت کردن با کارکنان در مورد نگرانی های خود را.

“ما باید یک لحظه در حال حاضر ما در واقع می تواند نشستن و گوش دادن به آنچه در جریان است و من می توانم درگیر کردن کارکنان برای اولین بار,” او گفت:.

کیت Conger گزارش از سان فرانسیسکو و Noam Scheiber از اوانستون بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im