Kimber ماری اسنایدر با افتخار ارائه او الهام بخش, بچه دوستانه کتاب با عنوان “ماجراهای پیچک و Kimber”

Category: وب وایر Comments: No comments

هشت سال Kimber آرزوی یک اسب همه خود او درست مانند برادر بزرگتر مایک. یک روز او می شود او می خواهید. پیچک کور در یک چشم با کمی متمایل پاهای جلو می آید به زندگی است. Kimber را دوست دارد اسب مراقبت از او و او هر روز. Kimber و پیچک دوستان بهترین هستند و سپس آنها را با برکت اضافی سورپرایز ویژه. بر اساس یک داستان واقعی این کتاب تصویری برای کودکان می گوید که چگونه یک تسویه حساب با معلولیت و تبدیل شدن به بهترین دوستان شما از طریق صبر و زمان است.
 
“ماجراهای پیچک و Kimber” پر شده است با نمونه های مثبت, اخلاق, و آن را به کودکان می آموزد که برای مراقبت از حیوانات خانگی بهترین راه که آنها می توانند. آن را نیز نشان می دهد که در حال انتظار برای چیزی است که شما می خواهید می توانید به نظر می رسد را برای همیشه, اما آن را به ارزش آن است. این کتاب همچنین دارای یک کامل پنج ستاره امتیاز در آمازون است.
 
تجربه خود را در نظر اخلاقی و آموزشی و نشاط ادبیات Kimber ماری اسنایدر با حمایت از او کتاب “ماجراهای پیچک و Kimber” او به عنوان ارائه این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
ماجراهای پیچک و Kimber
نویسنده | Kimber ماری اسنایدر
ناشر | iUniverse.com
| تاریخ انتشار 20 ژوئن 2019
نوع | کتاب کودکان
ISBN-13 | 978-1532075001
شومیز قیمت | $ 16.99
 
درباره نویسنده
 
Kimber ماری اسنایدر فارغ التحصیل کارشناسی در رشته پرستاری از سنگ لغزنده دانشگاه. در حال حاضر یک مادر بزرگ او تا به حال ابدی محبت از اسب و سوارکاری آنها. اسنایدر در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار ثبت شده و زندگی در این کشور در نزدیکی فرانکلین در پنسیلوانیا با چهار اسب هفت جوجه و دو Yorkies. “ماجراهای پیچک و Kimber” است که اولین کتاب او.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>