Kjerstad را نفوذ

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — یک اعلام کرد جمعیت 8,463 دریافت هیجان یکشنبه از یک اتفاق نادر در Baum-واکر ورزشگاه.

آرکانزاس حق fielder هستون Kjerstad لعنتی یک بازی برنده دو اجرا home run with two outs in the bottom of the ninth inning به Razorbacks یک پیروزی 5-3 در جنوب آلاباما. آرکانزاس (9-5) برنده این سری آخر هفته پس از از دست دادن بازی باز جمعه است.

بعدی

آرکانزاس بیس بال

در مقابل گراند کانیون

زمانی که 6:30 p. m. روز شنبه

که در آن Baum-واکر ورزشگاه فایت

سوابق آرکانزاس 9-5; گراند کانیون 9-7

شروع کوزه آرکانزاس RHP خواهد مک انتیر (0-0, 0.00 عصر); گراند کانیون TBD

سری آرکانزاس آگهی 2-0

مربیان Dave Van Horn (698-389 در 18 سال در آرکانزاس); Andy Stankiewicz (261-195-1 در نهمین سال در GCU)

رادیو Razorback شبکه ورزش. نه همه بازی ها انجام خواهد شد توسط همه اعضا. چک لیست های محلی.

تلویزیون هیچ کدام

اینترنت SEC شبکه-Plus

کوتاه رازک

چهار آرکانزاس امداد کوزه ترکیب به پرتاب نه بدون گل نوبت در Razorbacks دو برد بیش از آلابامای جنوبی … روز یکشنبه بازی دوم بود که آلابامای جنوبی مربی علامت Calvi شده است در پایان از دست دادن یک بازی بی پایان خانه اجرا در Baum-واکر ورزشگاه. Calvi شد کارولینای جنوبی تبادل مربی که Razorbacks شکست Gamecocks 12-11 در یک بازی برنده گرند اسلم توسط یعقوب خانه در 9 مه 2008 … آرکانزاس مرکز fielder مسیحی فرانکلین آمد در عرض دو ضربه برای چرخه. آخرین Razorback برای ضربه زدن به چرخه بود Kyle هریس در مارس 27, 1994 برابر تنسی … آرکانزاس مربی Dave Van Horn دو برنده خجالتی از خود 700th با Razorbacks.

برنامه های آینده

امروز خاموش

شنبه گراند کانیون, 6:30 p. m.

چهار شنبه گراند کانیون در 3 p. m.

دوشنبه کردن

جمعه در شماره 19 ایالتی می سی سی پی, 6:30 p. m.

شنبه در شماره 19 ایالتی می سی سی پی, 1 p. m.

یکشنبه در شماره 19 ایالتی می سی سی پی, 1 p. m.

Kjerstad آمار آرکانزاس’ خانه اول اجرا به پایان بازی پس از جیمز McCann ضرب و شتم LSU در مارس 9, 2011 در فیتویل. این کاربر سوم بازی حرفه ای-برنده. او همچنین تا به حال مجرد به ضرب و شتم Auburn در سال 2018 و شرقی ایلینوی در سال گذشته است.

“من تا به حال چند walk-off بازدید, تک آهنگ یا هر چیز دیگری اما من هرگز ضربه توپ به پایان بازی گفت:” Kjerstad که رفت و 2 به 3 و تمدید ضربه خود را خط به 15 بازی. “چیزهای که من همیشه فکر می کردم در مورد به عنوان یک بچه وقتی که من می خواهم در خلوت با من برادر و یا خواهر و برادر. شما می دانید پایین نهم شما در حال اجرا برنده و شما به یک خانه اجرا و آن را به یک پیاده روی کردن. این نوع سورئال می شود در این وضعیت است و فقط یک مقدار زیادی از سرگرم کننده به خارج وجود دارد با بچه ها و جشن است.”

[گالری بارگذاری نمی? اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/39uabaseball/]

Kjerstad به صفحه با تشکر مسیحی فرانکلین که دو-out تنها در نهم بود Razorbacks’ ضربه اول پس از سومین زمین باز یافته. فرانکلین که او نیز ضربه اجرا خانه و سه برابر شده بود سه نفر از آرکانزاس’ شش بازدید یکشنبه یک روز پس از Razorbacks ثبت نجومی بالا 18 برابر پلنگ (8-9).

“فرانکلین ما بوده است داغترین hitter وظیفه احتمالا آخر هفته بود و من فقط به امید او می تواند در پایه به هستون شانس” آرکانزاس مربی Dave Van Horn گفت.

Kjerstad خانه اجرا شد با سنجش زمان در 104 mph خود بت و سفر 353 پا فقط پاکسازی جداره در سمت راست-مرکز زمینه. او ضربه توپ را به دندان قوی وزش باد که وزید از سمت راست میدان برای اکثریت آخر هفته و نسیم که ون هورن گفت: احتمالا هزینه آرکانزاس “شش یا هفت صفحه اصلی را اجرا می کند” در طول این سری است.

“است که من در زمان نوسان” ون هورن گفت. “بدون باد که شاخه های توپ راهی برای خروج از پارک پایین خط.”

خانه اجرا در آمد یک fastball پایین و داخل از آلابامای جنوبی راست دست نوح مارتین (0-1).

“او بهترین hitter وظیفه در [SEC] اما ما تا به حال 55 درصد شانس گرفتن او را” جنوب آلاباما مربی علامت Calvi گفت. “ما فقط یکی سمت چپ بیش وسط و به همین دلیل است که بچه در حال رفتن به یک اتحادیه. وجود دارد بدون شک در مورد آن و او آن را از دست ندهید.”

آرکانزاس از پشت آمد را به نفع خود برای دومین روز در یک ردیف. آلابامای جنوبی جلوتر رفت 1-0 در زمین باز یافته در یک RBI تنها توسط رید قدرت و 3-1 در سوم بر روی Kaleb DeLaTorre را RBI سه گانه و داکوتای Dailey اجرا-نمره زمین ،

هر سه اجرا در آمد در برابر آرکانزاس استارت Kole Ramage, که, اجازه هفت بازدید در سه نوبت. اما Ramage نیز ساخته شده است برخی از کلید های رزین. آلابامای جنوبی اندرو بیتس مبتنی به رشته پایگاه های لود شده در اولین ورود و Ramage کردم قدرت برای ضربه زدن به یک fielder انتخاب به رشته دو دونده در دوم.

Jaguars چپ 10 دونده بر روی پایه.

“که این مشکل با ما ادبانه در این سال” Calvi گفت. “ادبانه و اعداد نیست اما ما تا به حال شانس ما. امروز هم هیچ تفاوتی … شما اعتبار آرکانزاس’ کوزه اما ما فقط پایان یک زمین باز یافته. ما زمین نیست که حذفی ، ما فرود آمد برخی از jabs. ما فقط زمین نیست که پانچ بزرگ که قرار داده میشه.”

آرکانزاس بسته بازی 1-1 در برای اولین بار در مت Goodheart را قربانی پرواز به نمره فرانکلین که سه برابر به سرب زمین باز یافته. فرانکلین homered به سمت چپ میدان به سرب سوم به جلو Razorbacks در عرض 3-2 و Braydon Webb آمار دو از تک پر تعداد برای مساوی کردن بازی بعد از آن در زمین باز یافته.

“که بود” Kjerstad گفت. “بود که موقع ضربه زدن در زمان مناسب … دو-از ضربه زدن به نمره اجرا است که نگه داشته ما را در بازی نگه داشته و آن را برای ما.”

ضد الیاس Trest و Zebulon Vermillion (1-0) برگزار شد آلابامای جنوبی بدون ضربه بیش از بازی نهایی شش نوبت. Trest دو راه می رفت و شنگرف و تنها پایه دونده آمد و در هفتم بر روی یک پرتاب خطا توسط shortstop کیسی مارتین.

شنگرف زده از شش نفر از 10 مورد او مواجه شده است. او بازنشسته Jaguars’ Nos. 2, 3 و 4 hitters — اتان ویلسون قدرت و مایکل Sandle — در بالای ninth inning به نگه داشتن بازی 3-3.

Trest کار می کرد از یک زن و شوهر از مربا در برابر قلب آلابامای جنوبی صف با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت. او را زده ویلسون و Sandle و قدرت پرواز و پس از یک leadoff پیاده روی در چهارم زمین باز یافته. پس leadoff پیاده روی و یک ضربه رودخانه در ششم Trest زده از ویلسون و قدرت به رشته دو دونده.

“هر دو از آن بچه ها می توانید پایان بازی برای ما” ون هورن گفت. “من می خواهم گفت [شنبه] پس از بازی ما [تا به حال] برخی از ما بچه های قدیمی تر در دسترس برای امروز ما نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف بیش از حد طولانی است.”

ورزش در 03/09/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>