Kjerstad را هومر می دهد آرکانزاس 5-3 برنده بیش از ایالات متحده آمریکا

Category: آرکانساس Comments: No comments

هستون Kjerstad آمار بازی-برنده home run with two outs in the ninth inning و آرکانزاس را شکست داد آلابامای جنوبی 5-3 روز یکشنبه به پیروزی در سه بازی از سری بازی های.

Kjerstad خانه اجرا سفر 353 پا به سمت راست-مرکز میدان داد و شماره 10 Razorbacks دومین پیروزی متوالی پس از خوراکی پنج بازی از دست دادن رگه شنبه.

هومر نیز به ثمر رساند مسیحی فرانکلین که به طور خاص با دو outs in the ninth را Kjerstad به صفحه. فرانکلین شد آرکانزاس’ برای اولین بار پس از سومین زمین باز یافته. او تا به حال سه نفر از Razorbacks’ شش بازدید.

آرکانزاس و نزدیک Zebulon شنگرف سه تن به تن بدون گل نوبت به کسب اولین پیروزی خود را. شنگرف و تنها پایه دونده آمد و در هفتم زمین باز یافته در یک پرتاب خطا توسط shortstop کیسی مارتین.

این Razorbacks در حال برنامه ریزی برای بازی دوباره سهشنبه در 6:30 p. m. در برابر گراند کانیون.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – پایین 9th Inning

مسیحی فرانکلین ضربه سوم از مجموعه بازی تا هستون Kjerstad بازی برنده هومر در یک 2-2 تعداد با دو outs.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – میانه 9th Inning

شنگرف و در حال حاضر پرتاب سه hitless نوبت در حالی که برگرفته شش. او پرتاب 42 رزین های 30 شده اند که اعتصاب.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – پایان 8 دور

رابرت مور یکی از راه رفتن به Razorbacks پتانسیل بروید اجرا کنید اما نوح مایکل کیسی رو Opitz به خط به سمت راست. این Razorbacks برگزار شده است hitless پس از چهارمین دور و تنها باید چهار تا بازدید در روز.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – میانه 8th زمین باز یافته

شنگرف و قوی است دوباره در هشتم و بازنشسته شش هفت مورد او مواجه شده است و امروز.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – پایان زمین باز یافته 7

شنگرف و مشغول به کار در اطراف یک کیسی مارتین خطا به آن را نگه دارید به بن بست رسیده.

آرکانزاس رفت 1-2-3 به ما سر تا هشتم.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – پایان 6 دور

Braydon Webb صادر شد منجر خاموش راه رفتن بر روی چهار زمین که نشانه پایان روز برای جوجو بوکر در حمایت از نوح مایکل.

مایکل اجازه قربانی bunt که نقل مکان کرد و Webb تا دوم اما او در آنجا ماند برای بقیه زمین باز یافته.

Zebulon Vemillion طول می کشد بر روی تپه برای آرکانزاس شروع به هفتم.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – میانه زمین باز یافته 6

شکارچی استوکس چراغ خاموش با یک پیاده روی و نقل مکان کرد تا به دوم زمانی که Santi Montiel شد برخورد با زمین با یکی از. Trest دامن زده اتان ویلسون و رید قدرت را به نگه داشتن بازی گره خورده است.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – پایان 5 دور

Trest نسیم از طریق پنجم در تنها شش رزین پس از Razorbacks پایین رفت و در روز فقط چهار زمین در پایین چهارم.

کیسی مارتین درو دو را راه رفتن را به سرقت برده و دوم بود اما رشته که رابرت مور مبتنی به کوتاه

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – پایان 4 دور

الیاس Trest بر روی تپه برای آرکانزاس و بلافاصله داد تا یک و اما کار خود را به خارج از jam by natural redhead یک جفت strikeouts در اطراف یک شناور به سمت راست.

این Razorbacks رفت 1-2-3 در نیمه چهارم.

آرکانزاس 3, South Alabama 3 – پایان 3 دور

Braydon Webb گره خورده است بازی با دو خارج RBI تنها به نمره هستون Kjerstad از پایه سوم و کراوات بازی. Webb انجام یک کار خوب از تخمگذار کردن نزدیک 2-2 زمین در خارج و سپس به طور خاص به گذشته baseman سوم.

آرکانزاس رشته دو هنگامی که کیسی Opitz پایه را برای پایان دادن به زمین باز یافته.

کیسی مارتین به صفحه با هیچ استراحتی و سوار یک توپ به هشدار مسیر در سمت چپ-مرکز زمینه. که پیشرفته Kjerstad به سوم با یکی از, اما رابرت مور نمی تواند او را به خانه به او زده در پایان طولانی در خفاش.

آلابامای جنوبی 3 آرکانزاس 2 – پایین 3rd زمین باز یافته

مسیحی فرانکلین چراغ خاموش سوم با اجرای خانه به صندلی در سمت چپ میدان. او همچنین دارای یک سه گانه امروز.

هستون Kjerstad پس با یک دو و مت Goodheart راه می رفت. این Razorbacks باید یک فرصت خوب را برای یک زمین باز یافته.

آلابامای جنوبی 3 آرکانزاس 1 – بالا 3rd زمین باز یافته

آهنگ کوله Ramage است که با داشتن یک روز. او به مایکل Sandle به سرب, سوم, سپس Kaleb DeLaTorre سه برابر شده و به سمت چپ-مرکز میدان به نمره او. DeLaTorre به ثمر رساند در یک صحرا نورد را انتخاب RBI توسط داکوتای Dailey.

این پلنگ در حال حاضر شش بازدید و رسیده اند پایه دو رایگان عبور می کند.

الیاس Trest در حال گرم شدن است تا در آرکانزاس اغل گاو یا حشم.

آرکانزاس 1, South Alabama 1 – پایان 2 دور

Braydon Webb رسیده در یک پرتاب خطا توسط پارچ جوجو بوکر پیشرفته برای دوم در یکی دیگر از خطا توسط بوکر و سوم در یک زمین. اما Razorbacks زده از دو بار در زمین باز یافته و ظهور به زمین زیر کشت. زمین باز یافته به پایان رسید که کول Austin شد به دنبال در یک به نام اعتصاب سه.

آرکانزاس رشته دو طریق دو نوبت. آلابامای جنوبی دارای پنج رشته.

آرکانزاس 1, South Alabama 1 – متوسط 2 زمین باز یافته

آهنگ کوله Ramage مشغول به کار در اطراف یک زن و شوهر از مجرد در دومین زمین باز یافته. او تعداد زمین است که در 38 از طریق دو نوبت.

آرکانزاس 1, South Alabama 1 – پایان 1st زمین باز یافته

کیسی مارتین درو دو از راه رفتن و به سرقت برده پایه دوم اما او رشته وجود دارد زمانی که رابرت مور نامیده می شد به دنبال در یک سوم حمله است.

آرکانزاس 1, South Alabama 1 – پایین 1st زمین باز یافته

مسیحی فرانکلین سه برابر به مخالف-زمینه مناسب برای رهبری کردن زمین باز یافته و به ثمر رساند در مت Goodheart را قربانی پرواز به کراوات teh بازی. هستون Kjerstad شبیه او را تنها در در-خفاش زیر فرانکلین اما خود خط رانندگی بود با یک جهش دوم baseman شکارچی استوکس.

آلابامای جنوبی 1 آرکانزاس 0 – میانه 1st زمین باز یافته

Jaguars لود پایگاه با دو و پیاده روی زیر RBI رسید اما اندرو بیتس پایه به پایه دوم به رشته سه.

آهنگ کوله Ramage نگاه لرزان که در زمین باز یافته. بزرگ در بت بود در برابر Kaleb DeLaTorre که زده در سه زمین زیر یک تپه بازدید از آرکانزاس تبادل مربی مت هابز. Ramage کردم DeLaTorre به تعقیب یک زن و شوهر از زمینهای پایین در منطقه, اما در بیشتر قسمت جنوب آلاباما گذاشته کسانی که زمین در زمین باز یافته.

آلابامای جنوبی 1 آرکانزاس 0 – Top 1st زمین باز یافته

برای سومین مستقیم بازی پلنگ را به ثمر رساند در زمین باز یافته. اتان Wilson خاص و پیشرفته در یک زمین به ثمر رساند و در رید قدرت یکی کردن RBI تک. ویلسون تا به حال یک آخر هفته بزرگ.

Pregame

آن است که احتمالا بهترین روز ما تا به حال هنوز در این فصل بیس بال. این است که عمدتا آفتابی در فایت امروز و درجه حرارت بالا است پیش بینی به 68 درجه است. آن است که هنوز کمی سرد به عنوان رویکرد ما گام اول اما که برخی برای انجام با زمان تغییر دهید و آن را گرم خواهد کرد تا در طول بعد از ظهر.

آرکانزاس و آلابامای جنوبی گره خورده در یک بازی هر کدام در این سه بازی از سری بازی های. Jaguars برنده 13-6 روز جمعه و Razorbacks برنده 15-2 دیروز. شما احساس می کنید رفتن به این بازی که در آرکانزاس برخی از حرکت و به خصوص ادبانه اما آنها می گویند در بیس بال حرکت می رود تا آنجا که روز بعد پارچ.

آلابامای جنوبی را پرتاب دیسک-پرتاب راست hander امروز junior جوجو بوکر. بوکر شد یک پنجم دور پیش نویس انتخاب داجرز از دبیرستان اما تلاش کرده است با آسیب ها و تناقض در کالج. او شده است وحشی در این سال با 5 پیاده روی 4 ضربه batters و 3 wild زمین. دوران خود است 4.85 در 13 نوبت.

آهنگ کوله Ramage نگاه خوب برای آرکانزاس یکشنبه گذشته در برابر بیلور و او دوباره شروع امروز. Ramage یک 3.18 عصر این فصل است.

این Razorbacks را با استفاده از همان ترکیب به عنوان آنها را برای اکثریت دیروز هنگامی که آنها تا به حال نجومی بالا در اجرا و بازدید (18). کول Austin آمد به چهارمین دور که بازی رفت 2–2 2 RBI و 3 اجرا می شود به ثمر رساند. او شروع می شود در پایه اول امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>