KLM و فیلیپس ویژه ایجاد محموله پل هوایی بین آمستردام و چین

Category: وب وایر Comments: No comments

از دست دادن حدود 90 درصد از پروازهای بین اروپا و آسیا باعث شده است تا عمده کمبود ظرفیت باربری. در ضمن تاج بحران باعث شده است نیاز زیادی برای حمل و نقل سریع از تجهیزات پزشکی و لوازم دیگر بین ایالات متحده و اروپا و چین. KLM Royal Dutch Airlines حالا به دست با رویال فیلیپس و دولت هلند به ویژه ایجاد محموله پل هوایی بین هلند و چین است. علاوه بر این احزاب بسیاری دیگر به دنبال ظرفیت اضافی. هوا پل به آسیا راه اندازی خواهد شد.

برای حفظ این حیاتی باری هوایی پل برای آینده شش تا هشت هفته KLM را در خصوص نقل و بوئینگ 747 معاملات ملکی تجهیزات برای سرویس بین هلند و چین است. این پل هوایی اطمینان را به طور مداوم در دسترس بودن از ویژه ظرفیت باربری با دو هفتگی پروازها به مقصد پکن و سه هفتگی پرواز به شانگهای. این اطمینان خواهد داد حدود 250 تن از اضافه ظرفیت باربری هر راه و در هر هفته.

پرواز را مکمل فعلی “اسکلت برنامه” است که در اثر 29 مارس با دو هفتگی پروازها به مقصد پکن و دو هفتگی پرواز به شانگهای عمل با بوئینگ 787s و 777s.

این KLM/Martinair پر باری ادامه خواهد داشت مستقر در شمال اقیانوس اطلس راه ها که Philips استفاده خواهد شد به عنوان یک پل هوایی بین آمستردام و توزیع نقاط در ایالات متحده است.

پر باری نیز همچنان به عمل در جنوب اقیانوس اطلس راه ها و به مقصد در آفریقا است.

با در نظر گرفتن 90% کاهش در پرواز و پیش بینی آینده ظرفیت KLM قبلا تصمیم گرفت در اوایل ماه مارس بود که به آن فاز از آن باقی مانده بوئینگ 747s در مارس سال 2020 به جای در تابستان 2021. برای بهره مندی از این پل هوایی, اما, KLM در حال حاضر نقل و دو بوئینگ 747 Combi هواپیما مورد استفاده قرار گیرد به طور خاص در این دو مسیر در طول مدت تعیین شده است.

“من اعتقاد دارم که آن را فوق العاده مهم است که KLM می تواند از خدمات گسترده تر هلندی جامعه در این زمان بحران از راه ما انعطاف پذیری و خلاقیت و همکاری با شرکای تجاری است. این کاملا نمونه توسط ابتکار از فیلیپس برای پیوستن به دست با KLM در به دنبال یک راه حل برای آزاد کردن ظرفیت باربری بین اروپا و چین ضروری تجهیزات پزشکی. من بسیار افتخار می کنم که حرفه ای و کارکنان اختصاص داده شده از هر دو شرکت موفق به تحقق بخشیدن به این طرح در کوتاه مدت متوجه چنین.” KLM, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت پیتر Elbers

“فیلیپس و KLM شده اند شرکای کلیدی برای بیش از 100 سال است. من بسیار خوشحال هستم که ما در حال حاضر پیوست دست یک بار دیگر در این زمان نیاز به ایجاد این مهم air bridge با چین است. در ترکیب با هوای موجود پل به ایالات متحده آمریکا, ما در حال حاضر می توانید با سرعت بیشتری حمل و نقل ضروری پزشکی تجهیزات و لوازم میان ایالات متحده و اروپا و چین نتیجه حصول اطمینان که متخصصان مراقبت های بهداشتی می تواند به سرعت بیشتر و کمک در نبرد خود را در برابر coronavirus.” مدیر عامل شرکت فیلیپس Frans van Houten

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>