Kluber خروجی در اوایل رنجرز اولین

آرلینگتون تگزاس — Trevor داستان روز بزرگ برای کلرادو بازگشت به خانه در تگزاس پس از یک downer برای زادگاه خود تیم.

داستان homered دو بار پس از دو بار Cy جوان برنده جایزه کوری Kluber چپ خود را در تگزاس اولین با شانه تنگی و رشته کوه های راکی ضرب و شتم جنگلبانان 5-2 روز یکشنبه.

تگزاس مشت جوی Gallo آمار خانه اول اجرا در باشگاه جدید $1.2 میلیارد جمع شدن سقف ورزشگاه, یک 437-پا شات که تقریبا زده کامیون فروشنده “آمار آن را در اینجا” ثبت نام فقط در داخل راست-میدان قطب ناپاک.

داستان Dallas-منطقه بومی که تماشای رنجرز در سراسر خیابان را در ballpark هنوز هم قابل مشاهده از طریق پنجره بزرگ در سمت چپ میدان در جهان زندگی زمینه راديال یک تساوی دو-اجرای شات در چهارم. مخالف-زمینه درایو را به ردیف اول در حق آمد left-hander جو Palumbo (0-1) که جایگزین Kluber.

“این نوع از خنک بود که اولین بازدید کننده برای انجام این کار” داستان گفت. “گالو آنها را خوب به شکستن آن. اما آره من افتخار است.”

Kluber بود که به دست آورد در offseason تجارت با کلیولند به طول انجامید فقط یک زمین باز یافته و 18 رزین در اولین شروع خود را در تقریبا 15 ماه. سه بار همه ستاره بود زدم از خود گذشته شروع برای سرخپوستان در مارس 1, 2019 پس از خود را راست ساعد شکسته شد توسط گشت بوش.

در نهایت بر روی تپه پس از باز گشت از تلاش سال گذشته به پایان رسید با یک مایل آسیب در نوتوانی شروع 34 ساله Kluber زده از دیوید دال به شروع بازی. او راه می رفت داستان و بازنشسته چارلی Blackmon در یک پنجره پس از داستان پرتاب شد تلاش برای سرقت.

رنجرز گفت: Kluber گزارش احساس سفتی در چند رزین و از آن بدتر به زمین باز یافته پیشرفت. او به بررسی توسط پزشک تیم خواهد بود و بیشتر مورد ارزیابی قرار امروز.

Kluber نبود در دسترس ساخته شده به خبرنگاران پس از بازی و مدیر کریس وودوارد ندارد یک به روز رسانی وضعیت از شانه خود را.

“که می شود از دست دادن بزرگ. نه رفتن به sugarcoat آن” گالو گفت. “ما باید بچه های ما در باور و ما قصد داریم به اعتماد. اما به نشستن در اینجا و می گویند آن را نمی خواهد از دست دادن بزرگ بدیهی است که همه می دانیم که ما در حال دروغ گفتن است.”

کلرادو left-hander Kyle Freeland (1-0) که از دست داده و هشت نفر از خود گذشته و نه تصمیم گیری در حالی که در پایان 3-11 فصل گذشته داد تا دو اجرا می شود و چهار بازدید در شش نوبت.

دو و میدانی 6 فرشتگان 4 Shohei Ohtani موفق به ثبت یک در دو-ستاره راه بازگشت به تپه اجازه می دهد شش اوکلند batters برای رسیدن به پایه. Right-hander از ژاپن داد تا مارکوس Semien را leadoff تک و سه متوالی پیاده روی قبل از یک تپه بازدید و علامت Canha دو اجرای تک. رابی گراسمن خاص در یکی دیگر از اجرا و فرشتگان مدیر جو Maddon جایگزین Ohtani (0-1) با مت Andriese پایین 4-0. مایک ماهی قزل آلا سوار در چهار اجرا می شود با اجرای خانه و یک قربانی پرواز برای فرشتگان است.

سرخپوستان 9, ROYALS 2 بیش از یک سال از بودن زده با سرطان خون, Carlos Carrasco زده از 10 در شش نوبت به علاوه به کمک میزبان کلیولند دو سه از کانزاس سیتی است. خوزه رامیرز آمار سه اجرا home run چپ دست در چهارم و افزود: یک شات از سمت راست در ششم برای سرخپوستان.

MARINERS 7 ASTROS 6 هوستون تسلیم یک tiebreaking دو اجرای تک به rookie Kyle لوئیس در هشتمین دور در هوستون. لوئیس و ریختن طولانی جونیور در هر حال دو بازدید و دو RBIs برای دریانوردان که تا به حال کاهش یافته است 15 بازی گذشته خود را در برابر هوستون. دن sarah rees (1-0) رو برد.

ORIOLES 7, RED SOX 4 ریو رویز و آنتونی سانتاندر هر ضربه دو اجرا اجرای صفحه اصلی تأمین انرژی بالتیمور به نفع خود در بوستون. خوزه ایگلسیاس اضافه شده چهار بازدید به صورت آرام که این دو بازی آخر فصل باز سری. وید LeBlanc (1-0) مشغول به کار 5 2/3 نوبت و کول Sulser شش ناشران برای صرفه جویی در.

اشعه 6 جیز آبی 5 (10 نوبت) Kevin Kiermaier اولین آمار فصل دو-اجرای سه گانه به گوشه درست است درست در 10 دور به میزبان خلیج تمپا پیروزی.

دوقلوها 14, WHITE SOX 2 Nelson Cruz homered دو بار و سوار در هفت اجرا می شود, کمک به Kenta Maeda برنده اولین بازی خود را با بازدید از مینه سوتا است.

لیگ ملی

توله 9, MARLINS 1 تایلر Chatwood تن به تن سه ضربه توپ بیش از شش نوبت Willson Contreras homered و شیکاگو ضرب و شتم میلواکی را دو سه بار در را باز سری. Chatwood (1-0) را زده و هشت و دو راه می رفت.

دایاموند 4, PADRES 3 Ketel Marte آمار متهور قربانی پرواز کردن مبارزه کربی یاتس و آریزونا بسیج برای چهار اجرا می شود سن دیگو vaunted اغل گاو یا حشم به کسب یک پیروزی پس از دایاموند’ Torey Briana شد اولین مدیر به خارج در covid-19 عصر. سن دیگو گرت ریچاردز چپ با 1-0 شود پس از برگزاری آریزونا به یک ضربه در پنج نوبت, اما دایاموند که تلاش ادبانه در دو بازی اول آمد زنده سه نوبت پس از نقاب Briana خارج شد برای استدلال با ورق داوری علامت Ripperger که نیست با پوشیدن یک ماسک پارچه.

MARLINS 11, فیلیز 6 میامی خراشیده right-hander خوزه Urena از آن پیروزی در فیلادلفیا و تاخیر آن postgame سفر صفحه اصلی نگرانی در مورد احتمال شیوع کروناویروس در این تیم است. هیچ دلیلی برای داده شد Urena خراشیده شدن. مدیر همین Mattingly گفت: Marlins تصمیم به صبر تا به امروز به ترک فیلادلفیا و برنامه ریزی برای آنها می رسند در میامی ساعت قبل از خانه خود را بازکن در برابر بالتیمور. این سفر ممکن است ساخته شده در حالی که چند بازیکن باقی می ماند در فیلادلفیا. برایان اندرسون و میگوئل Rojas هر ضربه سه-اجرا اجرای خانه میامی.

دزدان دریایی 5 کاردینالز 1 پیتسبورگ درک شلتون صحنه بیس بال برای اولین بار عمده اجتماعی فاصله داوری استدلال و سپس خود و پیروزی برای اولین بار به عنوان یک لیگ بزرگ manager. کالین مورن و خوزه اسونا homered برای دزدان و میچ کلر (1-0) سخت تن به تن جامد پنج نوبت.

INTERLEAGUE

ببر 3 قرمز 2 C. J. Cron آمار tiebreaking دو-اجرا اجرای خانه در the ninth inning و دیترویت رو به سین سیناتی اغل گاو یا حشم برای دومین روز متوالی. خوزه کیسنرس (1-0) سخت تن به تن هشتم برای پیروزی. جو Jimenez کردم جوی Votto به گزاف گویی به یک بازی بی پایان دو بازی دوم خود را به صرفه جویی در روز.

یانکی ها 3, اتباع 2 Gleyber تورس homered برای کمک به یانکی ها تجمع برای پیروزی در واشنگتن است. تورس و لوقا Voit متصل در هفتم بستن آن در 2. تورس پس از آن به طور خاص در هیکس در هشتم علیه شان Doolittle (0-1). چاد سبز (1-0) کار دو نوبت برای پیروزی.

Colorado Rockies' Trevor Story (27) is congratulated at the dugout after his home run in the fourth inning of a baseball game against the Texas Rangers, Sunday, July 26, 2020, in Arlington, Texas. (AP Photo/Louis DeLuca)

Colorado Rockies’ ترور داستان (27) است تبریک گفت در ستاره شرق پس از خانه خود را به اجرا در چهارمین دور از یک بازی بیس بال در برابر رنجرز تگزاس, یکشنبه, جولای 26, 2020, در آرلینگتون تگزاس. (AP Photo/Louis DeLuca)
Texas Rangers right fielder Joey Gallo leaps at the wall but cannot reach a home run by Colorado Rockies' Trevor Story in the fourth inning of a baseball game Sunday, July 26, 2020, in Arlington, Texas. (AP Photo/Louis DeLuca)

تگزاس رنجرز حق fielder جوی Gallo جهش در دیوار اما نمی تواند رسیدن به یک خانه اجرا توسط رشته کوه های راکی کلرادو’ ترور داستان در چهارمین دور از یک بازی بیس بال چهار شنبه, جولای 26, 2020, در آرلینگتون تگزاس. (AP Photo/Louis DeLuca)
Colorado Rockies' Trevor Story (27) rounds second base past Texas Rangers shortstop Elvis Andrus after hitting a home run in the fourth inning of a baseball game Sunday, July 26, 2020, in Arlington, Texas. (AP Photo/Louis DeLuca)

Colorado Rockies’ ترور داستان (27) دور دوم پایه گذشته رنجرز تگزاس shortstop الویس Andrus پس از هدف قرار دادن یک خانه اجرا در چهارمین دور از یک بازی بیس بال چهار شنبه, جولای 26, 2020, در آرلینگتون تگزاس. (AP Photo/Louis DeLuca)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma