کوشنر Cos. چهره فشار مالی بیش از WeWork ، coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کوشنر Cos., شرکت املاک و مستغلات متعلق به اعضای Jared کوشنر خانواده است خیره به پایین یکی دیگر از بحران است.

این شرکت مشارکت در چهار بروکلین ساختمان های اداری به سختی تحت پوشش پرداخت بدهی های سال گذشته است. در حال حاضر یک رکود جهانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به اخلال مالی بالا-سیم عمل می کنند: تعادل یک بیمار عمده مستاجر WeWork و 300 میلیون دلار از وام های صادر شده در سال 2018 کره جنوبی بیمه.

یک وضعیت رو به وخامت در اموال شناخته شده به عنوان Dumbo ارتفاعات خواهد اضافه کردن به خانواده کسب و کار گلایه. ماه گذشته کوشنر Cos. از دست رفته پرداخت وام مسکن در یکی دیگر از اموال گردشگری متمرکز در منهتن در میدان تایمز با $285 میلیون دلار از بدهی های صادر شده توسط Deutsche Bank AG. که پروژه شده است foundering برای دو سال. ترتیبات تامین مالی در هر دو خواص مجاز کمی تکان دادن اتاق برای مستاجران قادر به پرداخت اجاره.


صاحبخانه در سراسر نیویورک یکی از مهم ترین در جهان ملک بازار در حال تجربه یک گردش آخر به بار خوب به عنوان کسب و کار شاتر و اجاره چک متوقف آینده. اما تنها کوشنر Cos. یک رئیس سابق اجرایی که در حال حاضر کاخ سفید مشاور و ریاست جمهوری در نظر گرفتن نقش رهبری در هدایت آمریکا از بحران.

کوشنر واگذار برخی از دارایی های خود را به اعضای خانواده هنگامی که او پیوست کاخ سفید در سال 2017 برای جلوگیری از تضاد منافع احتمالی اگر چه ماهیت دقیق این انتقال هرگز پاک شده. وکیل آبه لوول که گفته کوشنر زیر تمام اخلاق قوانین کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

“Dumbo ارتفاعات شده است یک موفقیت بزرگ و هر گونه پیشنهادات خود را به مقابل کاملا نادرست” سخنگوی کوشنر Cos. گفت: در یک ایمیل. “البته اجاره مجموعه در طول همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد مشابه به عنوان دیگر صاحبخانه در این زمان. خواص اساسا 100% اجاره در اجاره به مراتب بیش اولیه اختصاصی در کسب.”


Dumbo ارتفاع آن کوشنر خانواده با همکاری صاحب با Aby روزن RFR برگزاری LLC بود $27.5 میلیون نفر از رایگان جریان وجوه نقد به پوشش $25.4 میلیون دلار از بدهی های پرداخت در سال گذشته یک خونتان نزدیک حاشیه برای وام دهندگان. در ماه اوت بانک ها قرار داده و آن را در یک لیست به طور بالقوه مشکل بدهی که باعث دهندگان راست به نقد و بررسی جدید اجاره و تغییرات عمده اجاره با توجه به وام دهنده ،

یکی از عمده مستاجر WeWork که sub-اجاره فضای اداری مشغول است بیش از 600 صاحبخانه در بحث آن را به عنوان به دنبال کاهش آن به میزان 30%. در برخی از موارد این است که به ارائه یک سهم درآمد در بورس به عنوان برخی از مستاجران خود حاضر به پرداخت اجاره تشدید یکی از دیدنی ترین شعله-outs از بالا-راه اندازی پرواز در حافظه اخیر است.

WeWork اجاره تمام فضای اداری در یکی از Dumbo ارتفاع ساختمان ها و همچنین به عنوان چهار طبقه در یکی دیگر از اختصاص بیش از یک پنجم از خواص’ اجاره رول به عنوان 2018. WeWork کاهش یافته است به نظر.

کوشنر Cos. در حال حاضر در حال بحث و گفتگو با آن وام دهندگان در مورد میدان تایمز ملک که در آن قصور در بالا بهره وام در اواخر سال گذشته. کمک ممکن است به زودی مورد نیاز در بروکلین و فراتر از آن. این که آیا آن را از موجود دهندگان جدید شرکت های سهامی خصوصی و یا نجات بودجه از دولت و یا دولت های ملی نیست و در عین حال روشن است.


در هر صورت وضعیت یک مثال خوبی از نگرانی های مطرح شده توسط ethicists زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اداری بدون تعطیل دارایی های خود را: چه اتفاقی می افتد زمانی که وام دهندگان نیاز به جمع آوری از خانواده یکی از قدرتمند ترین افراد در جهان است ؟

به 2 تریلیون دلار امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس محروم رئیس جمهور و خانواده خود را از دریافت وام یا سایر وجوه از خزانه داری ایالات متحده. اما ممکن است تحت تاثیر قرار نمی کوشنر دارایی های خانواده اگر Jared کوشنر اتحاد واگذار سهام خود را و یا اگر درصد مالکیت کوچک است.

“این کوشنر مشکلات این coronavirus مشکلات گفت:” ویرجینیا چهار نعل سابق اخلاق مشاور دموکراتیک رئیس جمهور که در حال حاضر رئیس اخلاق مشاور برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن یک گروه است که انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “اما آنها به طور بالقوه قادر به استفاده از فدرال امداد و اگر آنها را من فکر می کنم ما باید در مورد آن می دانیم.”

سردرگمی در مورد چگونه پسر رئيس جمهور در قانون مدیریت روابط با اعضای خانواده باعث شده است که قبل از مشکل. ماه گذشته خبری بلومبرگ گزارش داد که کوشنر ریختن سهام خود را در کادر, راه اندازی, او cofounded پس از ژاپن SoftBank چشم انداز صندوق—وزن یک سرمایه گذاری در شرکت — نگرانی. در سال 2017, مدت کوتاهی پس از او پیوست کاخ سفید, مذاکرات بین کوشنر Cos. و چین Anbang گروه بیمه هم ریخت پس از شرایط عمومی شد, ماه پس از گفت او واگذار سهم خود را از اموال به اعضای خانواده.


در سال 2013 زمانی که کوشنر Cos., روزن و دیگر سرمایه گذاران خریداری سابق کتاب مقدس-چاپ گیاهان در بروکلین اسکله از شاهدان یهوه برای $375 میلیون معامله شبیه شرط بندی خوبی است. بروکلین پررونق بود و خانواده مشارکت صرف 162 میلیون دلار برای تبدیل این ساختمان به روح و دفاتر. به زودی نام های بزرگ مانند Etsy, Inc. و WeWork نقل مکان کرد.

در یک نقطه و در سال 2018 چارلی کوشنر جارد پدر رد پیشنهاد حدود 600 میلیون دلار برای ساختمان های باور آنها می تواند دریافت بیش از 1 میلیارد دلار با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

که سال همکاری نگاه به تشکیلات جدید بکار تجاری. با یک ارزیابی دقیق از $640 میلیون دلار در آن زمان در $480 میلیون وام از جمله 300 میلیون دلار بالاتر بهره بدهی از وجوه اداره شده توسط کره جنوبی بیمه Shinhan گروه مالی و DB بیمه شرکت. هر دو شرکت تعداد که کشور را بیمه بازنشستگی ملی خدمات خود را در میان بزرگترین صاحبان با حدود 10 درصد سهام را در هر.

Chiwu پارک مدیر عامل در Shinhan را جایگزین سرمایه گذاری در شرکت های فرعی ساخته شده است که این وام گفت: در یک ایمیل که پرداخت بهره در Dumbo ارتفاعات وام هستند تا به تاریخ و این که “حامیان مالی در رابطه خوب با وام دهندگان.” نمایندگان DB بیمه کاهش یافته است به نظر.


ارزیابی بیشتر از علم. زمانی که $180 میلیون کوشنر Cos.’s وام که نیست صادر شده توسط شرکت های کره ای فروخته شد آشکار برای سرمایه گذاران بالقوه گفت: این وام به نسبت ارزش مشترک اقدام از خطر بود 75%. اما S&P, جهانی, یک رتبه بندی شرکت حدود 140% نسبت زمانی که حسابداری به صورت تمام بدهی معنی وام به ارزش بیش از اموال خود را محاسبه است.

در حال بارگذاری خواص با بدهی یک آشنا استراتژی برای کوشنر Cos., که صرف $1.8 میلیارد دلار برای 666 Fifth Ave. در سال 2007 یک رکورد در زمان و تامین مالی تقریبا به طور کامل با بدهی. هنگامی که بحران مالی 2008 آمار سال بعد آن مجموعه یک دهه سردرد است که در نهایت منجر به یک معامله به اجاره ساختمان به کانادا سرمایه گذاری شرکت مدیریت دارایی بروکفیلد در سال 2018 است.

این بار مربع ملک خریداری شد و در سال 2015 برای $296 میلیون قبل از refinancing انباشت اشیاء بدست آمده در $370 میلیون وام عمدتا از دویچه بانک. این کوشنر خانواده با دریافت این ارزیابی که ساختمان پس از امضای برخی از مستاجران با تست مدل های کسب و کار از جمله یکی که نمایش داده می شود کپی مینیاتوری از شهرستانها و National Geographic نمایشگاه در مورد اقیانوس ها.

گالیور دروازه که برجسته مینیاتور کپی کرده و پس از اعلام ورشکستگی و National Geographic نمایشگاه پرداخت شده است ،

میدان تایمز و Dumbo ارتفاعات خواص مانده از یک دهه از املاک و مستغلات نقش توسط کوشنر خانواده در شهر نیویورک است. که ولگردی و قانونی شکنی بیشتر به پایان رسید که آنها offloaded: گل سرسبد خود را منهتن برج اداری و علاقه خود را در یک تعداد انگشت شماری از بروکلین پروژه های توسعه است. کوشنر Cos. شده است pivoting بازگشت به سرمایه گذاری در این نوع از دارایی های ساخته شده است که خانواده ثروتمند در وهله اول: طبقه متوسط و طبقه کارگر مجتمع های آپارتمانی از جمله بسیاری در نیوجرسی حومه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>