L مارک نوبت به بازار اوراق قرضه پس از victoria’s Secret معامله می میرد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

L Brands, Inc. مطرح $1.25 میلیارد دلار در اوراق قرضه فروش پس از از دست دادن یک کلید مقابله با چنار همکاران که با توجه به شرکت سهام خصوصی کنترل راز ویکتوریا.

خرده فروش به فروش می رسد $750 میلیون در امن یادداشت در تعادل به عملکرد 6.875% و 500 میلیون دلار در نا امن اوراق قرضه در عملکرد 9.375%. که در مقایسه با قیمت اولیه صحبت از حدود 8% و 10.5 درصد به یک فرد آشنا با این موضوع. درآمد حاصل خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی و اضافه کردن نقدی به ترازنامه فرد گفت.

L مارک قادر به فروش 500 میلیون دلار از وام های نا امن اوراق قرضه 10 ساله سال گذشته در عملکرد 7.75% اما آن را بسیار شرکت های مختلف در حال حاضر. آن بوده است recalibrating پس از لغو ناگهانی آن زودتر معامله به فروش اکثریت سهام در راز ویکتوریا به چنار همکاران. این معامله که به سقوط از هم جدا در ماه گذشته را با توجه به شرکت سهام خصوصی کنترل از محاصره, لباس زیر زنانه زنجیره ای.


در حال حاضر رها شده معامله است که در آن چنار آماده شد به 55 درصد سهام در راز ویکتوریا برای حدود 525 میلیون پرتاب شد را به معرض خطر در اواخر ماه آوریل زمانی که چنار شکایت به فسخ معامله با این استدلال که کلمبوس, اوهایو-بر اساس L مارک نقض شرایط توافقنامه با عدم پرداخت اجاره بها و furloughing هزاران نفر از کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر. پیمان را فسخ معامله متقابل.

این شرکت گفت: پس از آن خواهد شد کار خود را حمام و بدن با این نسخهها کار به عنوان یک مستقل شرکت عمومی در حالی که در تلاش به نوبه خود در اطراف با لباس زیر با نام تجاری به عنوان یک نهاد مجزا.

JPMorgan Chase & Co. بود مدیر سرب در باند فروش.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>