آزمایشگاه overtaxed; منتظر نتایج آزمایشات overlong

واشنگتن — آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده در حال تحت فشار قرار دادند گذشته محدودیت های خود را به عنوان coronavirus, آزمون, افزایش, ایجاد پردازش طولانی تاخیر که کارشناسان می گویند در حال undercutting همه گیر پاسخ.

با آمریکا شمارش از عفونت در 3.9 میلیون جمعه و موارد جدید کنگره تنگناها در حال ایجاد مشکلات برای کارگران نگهداری کردن کار در حالی که در انتظار نتایج و خانه های پرستاری در تلاش برای نگه داشتن ویروس و برای آزمایشگاه خود در برخورد با خرد کردن حجم کار.

برخی از آزمایشگاه در حال گرفتن هفته به بازگشت covid-19 نتایج تشدید ترس است که افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس اگر آنها نمی منزوی در حالی که آنها صبر کنید.

بوده است وجود دارد این وسواس با, ‘چگونه بسیاری از آزمایشات انجام شده در هر روز؟” گفت: دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “سوال این است که چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام با نتایج آینده را در عرض یک روز که در آن فرد آزمایش شده است بی درنگ جدا شده و مخاطبین خود را به سرعت هشدار داده است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

فریدن و دیگر مکان های عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان خواست متحده به عموم گزارش تست بار چرخش خواستار آن ضروری متریک برای اندازه گیری پیشرفت در برابر ویروس.

تست وقفه در ایالات متحده آمریکا آمده است که به تعداد زیادی از مردم تایید آلوده در سطح جهان گذشت 15 میلیون یکشنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده منجر دنیا در موارد و همچنین مرگ و میر است که در بیش از 142,000 در سراسر کشور. نیویورک یک بار تا کنون رهبر ایالات متحده در عفونت شده پیشی گرفته توسط California, هر چند که تا حدودی به دلیل قوی تست در کشور با بیش از دو برابر جمعیت نیویورک.

دستورالعمل صادر شده توسط CDC توصیه می کنند که ایالات بلند کردن ویروس محدودیت باید تست بار چرخش از چهار روز. این سازمان به تازگی صادر شده و توصیه های جدید در برابر مجدد ترین covid-19 بیماران برای تایید آنها به بهبود است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=mFwT4AL8GyI]

“این گرفتگی تا سیستم” Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

Zachrey وارنر می داند که آن همه بیش از حد هست.

30 سال پیشخدمت از کلمبوس, اوهایو فرستاده شد از محل کار به خانه در جولای 5 با تب بالا و چند روز پس از شروع به احساس بد. او رفت و برای یک تست پنج روز بعد در درخواست کارفرما.

تقریبا دو هفته و از دست رفته پرداخت هزینه دوره بعد او در نهایت جواب او گفت: منفی.

هر چند وارنر گفت: اکثر علائم-از جمله تب و اسهال و تنگی قفسه سینه و بدن درد — متوقف شد و چند روز پس از او آزمایش او مجاز به بازگشت به کار بدون نتایج آزمون. روز چهارشنبه او تماس بگیرید گفتن به او را ندارد covid-19.

آن را “نا امید کننده است که من از دست رفته ام خیلی کار با توجه به تست گرفتن برای همیشه لطفا برای” Warner گفت. “آن چه در آن است … [اما] من خوشحالم که من منفی و خوشحال می شود قادر به بازگشت به کار این هفته است.”

تست-تاخیر خطرات

فراتر از تلفات اقتصادی که تست نشدم می تواند باعث آنها مطرح قابل توجهی خطرات بهداشتی ،

در فلوریدا به عنوان دولت تایید 9,785 موارد جدید چهارشنبه و مرگ و میر افزایش به حدود 5,500 و خانه های پرستاری شده اند تحت سفارشات به آزمون تمام کارکنان هر دو هفته. اما تاخیر طولانی برای نتایج برخی از پرسش از نقطه.

جی جزایر مدیر عامل شرکت Aviva در ساراسوتا ارشد-شهروند جامعه با خانه سالمندان و مرکز کمک زندگی می کنند گفت: نتایج مصرف شد تا 10 روز به عقب می آیند.

“این تقریبا مانند آنچه ما انجام در آن زمان؟” سلیمان گفت. “اگر آن شخص است نه قرنطینه در آن هفت تا 10 روز آنها پخش كردن, بدون تحقق آن است؟”

نتایج آزمون آمده است که پس از دو یا سه روز تقریبا بی ارزش بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند چرا که پس از آن پنجره ای برای ردیابی یک فرد مخاطبین برای جلوگیری از عفونت های اضافی است و اساسا بسته شده است.

دکتر لینا ون یک استاد سلامت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: آن را معقول و منطقی به مردم بگویید در انتظار نتایج آزمایش برای منزوی کردن برای 24 ساعت اما این تاخیر شده اند غیر قابل قبول است.

“تصور کنید که شما یک پدر و مادر با فرزندان جوان خود جدا برای 10 روز یا بیشتر بدون دانستن آنها در واقع covid? منظورم این است که مسخره است. که در واقع پوچ” ون گفت.

گالری: Coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/723virus/]

مقامات ایالات متحده به تازگی به نام برای ramping تا غربالگری شامل به ظاهر سالم آمریکایی که ممکن است ندانسته گسترش این بیماری در جوامع خود. اما تلاش تشخیص یکی از بزرگترین کشور تست و زنجیر و گفت: آن را نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا و بسیاری از بیماران روبرو خواهد شد منتظر از یک هفته یا بیشتر برای نتایج.

تلاش آمریکا خواست با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به کاهش در آزمون از اولویت پایین افراد مانند کسانی که بدون علائم یا هر گونه تماس با کسی که آزمایش مثبت است.

دولت ماسک سفارشات

به عنوان تست گسترش یافته است به طوری که ماسک سفارشات و دیگر اقدامات با هدف نگه داشتن عفونت پایین. اوهایو و ایندیانا, مینه سوتا و اورگان شد آخرین اعلام ایالت اجباری ماسک سفارشات چهارشنبه.

ایالات متحده در حال آزمایش بیش از 700 ، 000 نفر در هر روز از کمتر از 100 ، 000 در ماه مارس است. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت اشاره می کنند که تقریبا نیمی از ایالات متحده آزمایشات انجام شده در سریع سیستم است که در نتیجه در حدود 15 دقیقه و یا در بیمارستان است که به طور معمول فرآیند آزمون در حدود 24 ساعت است.

اما ماه گذشته که هنوز هم در سمت چپ برخی از 9 میلیون آزمایشات رفتن را از طریق آزمایشگاه شده اند که گرفتار محدود مواد شیمیایی و ماشین آلات و کیت توسعه covid-19 انجام شد.

هیچ اجماع علمی در رای از تست مورد نیاز برای کنترل این ویروس در ایالات متحده, اما کارشناسان توصیه می شود برای ماه است که ایالات متحده در آزمون 1 میلیون به 3 میلیون نفر در روز است.

کارشناسان بهداشت و مونتاژ توسط بنیاد راکفلر هفته گذشته گفت که آمریکا باید در مقیاس بالا برای تست 30 میلیون آمریکایی در هر هفته با سقوط زمانی که مدرسه reopenings و فصل آنفولانزا انتظار می رود که بیشتر باعث تشدید این ویروس گسترش یافته است. این گروه اذعان کرد که نمی خواهد بود که ممکن است با زمان مبتنی بر آزمایشگاه تست سیستم.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

موسسه ملی بهداشت راه اندازی یک “مخزن کوسه” رقابت به سرعت شناسایی امیدوار کننده سریع آزمون و دریافت بیش از 600 برنامه های کاربردی. هدف این است که جدید تست گزینه های در تولید انبوه ،

تا آن ستون فقرات آمریکا تست باقی مانده در چند صد آزمایشگاه با ظرفیت بالا دستگاه قادر به پردازش هزاران نفر از نمونه ها در هر روز است. بسیاری می گویند که آنها می تواند پردازش به مراتب بیشتر تست اگر نه برای جهانی کمبود تست مواد شیمیایی و پیپ و سایر مواد.

دکتر بابی Pritt از کلینیک مایو در روچستر, Minn., می گوید: بیمارستان ماشین آلات در حال اجرا در فقط 20 درصد از ظرفیت. تکنسین آزمایشگاه اجرای هفت covid-19 تست فرمت تعویض عقب و جلو توجه به در دسترس بودن منابع.

در بیمارستان دانشگاه اموری در آتلانتا آزمایشگاه کارگران لابی تست کنندگان بر اساس بارگیری در این هفته به ارائه کیت مواد شیمیایی و مواد دیگر است.

“وجود دارد هیچ برنامه ریزی ما فقط انجام به عنوان بسیاری از ما می توانیم و انگشتان ما عبور است که ما را بیشتر,” دکتر گفت: Colleen کرافت که ریاست بیمارستان آزمایشگاه تست.

سی دستور

در پایتخت کشور با کروناویروس موارد افزایش شهردار موریل Bowser خود با صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه ساخت ماسک اجباری در خارج از خانه — یک گام بی سابقه در پایتخت کشور است.

Bowser خود گفت: منظور خواهد شامل “اجرای زبان” جزئیات ممکن است جریمه برای نقض.

بعد گفت: آنها تا به حال با موفقیت blunted عفونت منحنی در این شهرستان در اوایل این تابستان مقامات بهداشتی می گویند عفونت اعداد را به آرامی رخنه کرد به سمت بالا و رسیدن به سه گانه رقم در روز چهارشنبه برای اولین بار در هفته.

محدود استثنا برای این منظور با توجه به مواد توزیع شده توسط Bowser خود را شامل کودکان زیر سن 3 مردم “فعالانه در غذا خوردن و یا نوشیدن” و مردم “با شور و نشاط ورزش در خارج از منزل” در حالی که به هر کس دیگری.

به منظور اعمال نمی شود “هر یک از کارمندان دولت فدرال در حالی که آنها در انجام وظیفه هستند.” این توضیحات به نظر می رسد به حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کنگره از ماسک مورد نیاز در حالی که مشغول به کار است.

سی گفته مقامات ماسک مورد نیاز نمی تواند اجرا شود در اموال فدرال. مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی پرسیده شد که در یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس خبری اگر او را وادار کارکنان فدرال مطابق با ماسک منظور گفت: “ما در حال رفتن به تصمیم گیری بیش از 24 ساعت آینده.”

Bowser خود نیز تمدید District of Columbia وضعیت اضطراری و عمومی-بهداشت و درمان اضطراری اعلان از طریق Oct. 9.

استرالیا موارد بالا

در جای دیگر استرالیا را تایید کرد بیش از 500 coronavirus موارد شنبه, مارک بزرگترین کشور تنها روز افزایش در موارد نشده است.

تقریبا تمام موارد جدید تشخیص داده شد در ویکتوریا دولت که در آن عفونت اعداد به تازگی شروع به افزایش نگران کننده مقامات. ملبورن پایتخت دولت آغاز شده شش هفته مستند در این ماه به سرعت گسترش ویروس اما در مورد اعداد همچنان به افزایش است.

همانطور که از شنبه, مردم ملزم به پوشیدن ماسک در ملبورن. و اگر گسترش می کنید تحت کنترل ویکتوریا برتر Daniel Andrews هشدار داد چهار شنبه, اقتصادی shutdown “اجرا خواهد شد بسیار طولانی تر از آن است.”

اندروز التماس جمعه برای مردم به دنبال انزوا دستورالعمل. بین ژوئیه 7 و 21 ژوئیه گفت: نزدیک به 90 درصد از افرادی که آزمایش مثبت در ویکتوریا نیست خود جدا بین زمانی که علائم خود را آغاز کرد و زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند.

بیش از 50 درصد از افرادی که آزمایش مثبت که در همان دوره او گفت: نه خود جدا بین زمانی که آنها برای آزمایش ویروس و زمانی که آنها نتایج خود را.

“این بدان معناست که مردم احساس ناخوشی و فقط رفته در مورد کسب و کار خود را,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “آنها رفته خرید. آنها رفته اند به کار. آنها در ارتفاع خود را عفونت و آنها را فقط در ادامه به عنوان معمول است.”

وجود دارد این است که “بدون شک” اندروز گفت که مردم زیر دستورالعمل در حال کمک به رشد سریع در مورد اعداد و کسانی که نگران از دست دادن درآمد اگر آنها خود منزوی می توانید برای درخواست کمک به دولت است.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط متی پرونه تامی وبر مت Sedensky, Kelli کندی میشل R. Smith, Mike Stobbe و اشرف خلیل از آسوشیتد پرس; و Siobhan o’grady و جنیفر حسن از واشنگتن پست.

A health worker hands out coronavirus testing kits Wednesday at a mobile site at the Charles Drew University of Medicine and Science in Los Angeles. With a robust testing effort, California’s confirmed coronavirus cases have passed New York’s as highest in the nation. More photos at arkansasonline.com/723virus/.
(AP/Marcio Jose Sanchez)

یک کارگر بهداشت دست coronavirus تست کیت چهارشنبه در یک سایت تلفن همراه در چارلز درو دانشگاه علوم پزشکی و علم در لس آنجلس. با قوی تست تلاش کالیفرنیا تایید coronavirus موارد گذشت نیویورک به عنوان بالاترین در کشور است. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/723virus/.
(AP/مارسیو خوزه سانچز)
President Donald Trump leaves the lectern and his coronavirus talking points after a news conference Wednesday at the White House. Asked if he would compel federal employees to comply with the mask order, Trump said “we’re going to make a decision over the next 24 hours.”
(The New York Times/Doug Mills)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ تریبون و coronavirus نقاط صحبت کردن پس از یک کنفرانس خبری روز چهارشنبه در کاخ سفید است. پرسید: اگر او را وادار کارکنان فدرال مطابق با ماسک سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال رفتن به تصمیم گیری بیش از 24 ساعت آینده.”
(نیویورک تایمز/داگ میلز)
FILE - In this July 11, 2020, file photo President Donald Trump, foreground left, wears a face mask as he walks with others down a hallway during a visit to Walter Reed National Military Medical Center in Bethesda, Md. On Tuesday, July 21, Trump professed a newfound respect for the protective face masks he has seldom worn. “Whether you like the mask or not, they have an impact," he said. "I’m getting used to the mask,” he added, pulling one out after months of suggesting that mask-wearing was a political statement against him. (AP Photo/Patrick Semansky, File)

فایل – در این 11 ژوئیه سال 2020 فایل عکس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش زمینه سمت چپ می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او راه می رود و با دیگران پایین راهرو در طول سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Md. در روز سه شنبه, جولای 21, تهمت استادانی احترام تازه کشف شده برای محافظ ماسک صورت او به ندرت استفاده می شود. “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد,” او گفت:. “من استفاده می شود به, ماسک,” او اضافه شده کشیدن یکی پس از چند ماه نشان می دهد که ماسک-با پوشیدن یک بیانیه سیاسی علیه او. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)
A National Guard troop directs cars as a citizens are being tested by a healthcare workers at the COVID-19 drive-thru testing center at Hard Rock Stadium in Miami Gardens as the coronavirus pandemic continues on Sunday, July 19, 2020. (David Santiago/Miami Herald via AP)

یک گارد ملی نیروهای هدایت اتومبیل به عنوان شهروندان در حال آزمایش توسط کارکنان بهداشتی درمانی در COVID-19 درایو از طریق مرکز آزمون در Hard Rock ورزشگاه در باغ میامی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان در یکشنبه 19 ژوئیه سال 2020 است. (David سانتیاگو/میامی هرالد از طریق AP)
A healthcare worker takes information from a person at a Covid-19 testing center on Tuesday, July 21, 2020, in Pleasanton, Calif. (AP Photo/Ben Margot)

بهداشت و درمان کارگران طول می کشد تا اطلاعات از یک فرد در یک Covid-19 مرکز آزمون در روز سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020 در پلیزانتون کالیفرنیا. (AP Photo/بن مارگوت)
Senate Majority Leader Mitch McConnell of Ky. wears a mask for protection against the coronavirus, as people are reflected in the window of a Senate Subway car, as he rides the subway to a meeting, Tuesday, July 21, 2020, on Capitol Hill in Washington. Congress is just starting to negotiate new legislation to renew coronavirus aid. But the biggest obstacles to a deal are already coming into view. The Democratic House passed a whopping $3.5 trillion coronavirus response bill more than two months ago and is demanding robust funding to help state and local governments. Republicans want to keep the bill closer to $1 trillion and are insisting on new legal protections for schools, businesses, and charities that are trying to reopen. It’s up to top congressional leaders to bridge the gaps as they negotiate with President Donald Trump's White House. (AP Photo/Jacquelyn Martin)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل Ky. می پوشد یک ماسک برای حفاظت در برابر coronavirus به مردم منعکس شده در پنجره سنا ماشین مترو به عنوان او سوار مترو به جلسه سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن است. کنگره این است که فقط شروع به مذاکره در قانون جدید به تمدید coronavirus کمک. اما بزرگترین موانع برای یک معامله در حال حاضر به نظر. دموکراتیک به تصویب مجلس عظیم $3.5 تریلیون coronavirus پاسخ لایحه بیش از دو ماه پیش و خواستار قوی کمک های مالی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی. جمهوری خواهان می خواهند به نگه داشتن این لایحه نزدیک به $1 تریلیون و اصرار بر قانونی جدید برای حمایت از مدارس کسب و کار و سازمان های خیریه که در حال تلاش برای بازگشایی شده است. آن را به بالای رهبران کنگره به پل شکاف به عنوان آنها مذاکره با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، (AP Photo/Jacquelyn مارتین)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort