دریاچه شهردار شکست در انتخابات برای اوباما نامزدی برای آرکانزاس خانه صندلی

Category: آرکانساس Comments: No comments

دریاچه شهردار جان میلیگان برنده انتخابات مقدماتی حزب جمهوریخواه نامزدی به یک جنسبرو دولت خانه صندلی سه شنبه شب در یک انتخابات بود که ثروت توسط اثرات coronavirus و جان سالم به در برد یک گردباد.

میلیگان را شکست داد و کول پک یک جنسبرو دکتر و چهره دموکرات شان تنها در Nov. 3 انتخابات عمومی.

رواناب در منطقه 53 یکی از سه GOP رواناب مسابقات برگزار شد بین دو رای-اهل عمل در مارس 3 “سه شنبه” مقدماتی. دو نفر دیگر نژادها در شمال غربی آرکانزاس است.

با 17 18 حوزه گزارش های غیر رسمی نتایج حاصل شد:

میلیگان…………………… 624

پک………………………… 290

“که همه در مردم” میلیگان گفت: شنبه شب. “ما با مردم و خواسته آنها را به خارج و رای و آنها را انجام داد.”

هر دو نامزد در حال حاضر متوقف درب-ضربه زدن و کمپین بزرگ, حوادث, به رهبری را به هفته پایانی مبارزات انتخاباتی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر این تهدید در حال رشد از کروناویروس که رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی.

سپس در شنبه EF-3 گردباد پاره پاره از طریق Jonesboro, مجروح شدن 22 نفر و ایجاد یک منطقه فاجعه.

جنیفر Clack انتخابات هماهنگ کننده برای Craighead شهرستان گفت: گردباد در امان هر دو رای گیری مکان های مورد استفاده در این انتخابات است. “ما از دست دادن نیست ماشین ما از دست دادن نیست هر چیزی,” او گفت:

تهدید ویروس در حال حاضر باعث به شهرستان کمیسیون انتخابات به پنج معمول هفت رای گیری در محل به منظور کاهش تعداد مورد نیاز نظرسنجی کارگران — که بسیاری از آنها در حال بازنشستگان — از 26 تا هفت Clack گفت.

از دیگر اقدامات صورت گرفته در پاسخ به این ویروس شامل پاک کردن انتخابات و تجهیزات پس از هر استفاده و الزامی اجتماعی فاصله میان نظرسنجی کارگران کلاک گفت. باز رای گیری سایت قرار گرفته بودند در انتخابات ضمیمه ساختمان در جنسبرو و دریاچه شهر دادگاه است.

“ما نمی مجبور به استفاده از خط ما آنها trickling در یک یا دو در یک زمان” Clack گفت: تلفن سهشنبه بعد از ظهر.

مردم در انتخابات برای دور دوم انتخابات پایین بود روز شنبه نزدیک به سه چهارم هنگامی که در مقایسه با آوریل 3 اصلی.

Craighead County Clerk Kade هالیدی گفت: مردم در انتخابات بود “تقریبا در تاریخ همتراز با آنچه دور است.”

در ماه مارس انتخابات پک رهبری در هر سه زمینه با 40.67 درصد آرا. میلیگان trailed با 32.87% به دنبال جنسبرو عضو شورای شهر Bobby Long سوم با 26.46%.

در حالی که رقابت در انتخابات هر دو پک و میلیگان با اشاره به مربوطه رزومه به چند مواضع سیاست متفاوت از نامزدهای جمهوری خواه.

هر دو گفت: Democrat-Gazette که آنها پشتیبانی از فرمت دولت نیم درصد مالیات بر فروش به صندوق بزرگراه مخالف سقط جنین و می خواهم به نگه داشتن در محل مدیکید دولت گسترش برنامه های آغاز شده در سال 2013 است.

منطقه نشان داده شده است در حال حاضر با تشکر. دن سالیوان که شکست بهداشت ، جان کوپر انتخابات را پیشنهاد داد. هر دو خواهان از جنسبرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>